Tu Navy'den...

• Konbuyu başlatan cnslmst
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Özgün Kalemler kategorisinde cnslmst tarafından oluşturulan Tu Navy'den... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 68,469 kez görüntülenmiş, 328 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Özgün Kalemler
Konu Başlığı Tu Navy'den...
Konbuyu başlatan cnslmst
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan roze
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
C

cnslmst

Hangimiz daha cesuruz??? Hangimiz göze alabiliyoruz aşkımız için herşeyi? Gözlerime bir baksan, herşeyi unutarak baksan aşkı göreceksin orada... Ben ne kadar gerçeksem aşkımda o kadar gerçek. Hatta bazen aşkımın beni aştığını bile düşünüyorum. Çünkü her yerde seni yaşıyorum,her zaman seni taşıyorum yüreğimde... "SENİ SEVİYORUM" kelimesini ölesine, iş olsun diye, ruhunu okşamak için söyleyenlerden değilim ben... Sevdiğimi söylüyorsam bunu gerçekten hissettiğim için söylüyorum. Dünyanın en dürüst insanı olmasamda, konu aşk olunca seni de kendimide kandıramam. Bir an yeter aşk için. O anın büyüsüdür aşkı ölümsüz kılan. Yüreğin anlatır sana zaten. Aşıksan o an farklı atar yüreğin,anlarsın bunu...
   Eğer sen bunu anlayamamışsan,yakalayamamışsan o anın büyüsünü;
BULAŞMA AŞKA HİÇBİR ZAMAN...

F

fıstık

güzeldi teşekkürler  :)
sen aşka bulaşmasanda, aşk sana öyle bir bulaşıyor ki...

C

cnslmst

Sen olmadan önce güvenmezdim kimseye. Güven duygusuna ihtiyacım olmadığını düşünürdüm... Kime güvendiysem karşılığı hep acı oldu çünkü... Terk edilişlerin, yalanların, ihanetlerin ortasında yaşarken onlar gibi olmamak için yitirdim güven duygusunu...
  Şimdi birine güvenmeye ne kadar ihtiyacım varmış anlıyorum... Kaygısızca bir sevdayı yaşamak,bir an ötesini bile düşünmeden sadece o anın içinde kaybolmak nasılda güzelmiş... Ve sen bebeğim nasılda aşkı güzelleştiriyorsun...
  Deli sevdam, herşeyim, yüreğimdesin...

H

hayal_12

O acıdır ki aşkın bereketi.. Can yaksa da yürek çıldırtsa da, aşk o acı varolduğu için aşktır.. Acısız, kendince laylaylom bir birlekteliğin adı aşk değildir.. Aşk acı çekmektir!.. Mecnun niye Mecnun'dur, Mem niye Mem'dir, Ferhat niye Ferhat'tır, ya Leyla, ya Şirin, ya Zin.. Neden anılırlar hala.. Aşk acı verdiği için ve de verdiği acı nispetinde tarihe mal olduğu için!..  ;)

F

fıstık

onların ki gerçek aşktır... kavuşamamanın verdiği ızdırapla beklemişlerdir vuslatı... ve biz bilmesekte kavuşmuşlardır... aşk bu yüzden acıdır ya da acı gelir bize... onların vuslatından bihaber olduğumuz için...

H

hayal_12

Hahh işte budur; gerçek aşktı onlarınki!.. Acı çektikçe "asıl olan"a daha da yaklaştılar.. Cismani olan ruhaniye döndü.. Önce cismani diye başladı, sonra anladılar ki sadece o yetmez.. Cismani olan sadece bir basamakmış asıl vuslat için...

C

cnslmst

yorumlarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar...

F

fıstık

evet bir basamaktır bizi O'na ulaştıracak bir basamak... o basamakların kaygan birer zemin haline gelmemesi duasıyla...

F

fıstık

yürekle görmeyi becermek duasınıda ekleyelim öyleyse  :)

A

ayben

gerçekten yorumlarınız çok güsel ve bu paylaşıma ayrı anlamlar katmış herkesin yüreğine sağlık ve bende de kocaman bir amin...

H

hayal_12

Ee 'ayben' sadece beğeni ifade etmekle maksada ulaşmak zordur.. Madem maksat 'kendinigelistir'mek, o zaman her yazılana her denilene bir kaç şey de biz ekleyelim ki, hem forum zenginleşsin hem de biz gelişelim..  ;)

A

ayben

aşk öle bir büyükü anlmak farkına varmak zor oluyor bazen ne olursa olsun hissedersin kendinde ama bazen de zordur kabul etmek üzmek üzülmek istemezsin ve kendinden uzaklşatırmak kaçmak istersin sadece kendini değil karşındakini üzmemmek için gerçek aşk bazen de bırakıp gitmek değil midir sevdiğini? o acıları ızdırabı çekmemk çektirmemek iiçin

C

cnslmst

Seni seviyorum derken bile, gözlerinde bazı gölgeler görürdüm sevgilim. Ve anlardımki, beni sevdiğini söyleyen kadın için, benim sevdiğim şeylerin hiçbir önemi yoktu... Beni seven kadın, küçük çıkarları gereği bütün hayatımı dar bir alana hapsederek çiğnemeye çalışıyordu... Beni seven kadın, başka kadınlarında ilgisini çekecek korkusuyla ruhumdaki güzel serseriyi, romantizmi öldürmeye çalışıyordu... Beni seven kadın, beni ben yapan ne varsa kaldırıp çöp sepetine atmak istiyordu... Beni seven kadın dostlarımı sevmiyordu, yorgunluklarımı, acılarımı, içimde kopan fırtınaları sevmiyordu... Beni seven kadın, suskunluklarımı, hedeflerimi, heyecanlarımı sevmiyordu... Beni seven kadın, medeni bir erkeği sıradan bir maganda haline getirebilmek için savaş veriyordu... Beni seven kadın, mutluluklarımı, mutsuzluklarımı, hüzünlerimi, hayata bakışımı, ilkelerimi sevmiyordu... Beni seven kadın, üretmek için çırpınmalarımı, uykusuzluklarımı sevmiyordu... Beni seven kadın, taptığını söylediği kişiliğime fırsat bulduğunda saldırmakta hiçbir sakınca görmüyordu... İşte böyle eski sevgilim; "SANA DELİ GİBİ AŞIĞIM" derken bile, meğer ne kadarda çok SEVMİYORMUŞSUN beni...

C

cnslmst

Yazdıklarımla ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim...

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
Yüreğine sağlık.

Güzeldi,teşekkürler

C

cnslmst

Ben aşkın büyüsünü zorda olsa anladım,hissettim ama aşık olduğum insan bunu anlayamadı ve sonuç olarak bana sadece bu aşkın acısı kaldı... yorumun için teşekkür ederim "ayben"...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...