Tolga Çevik'i nasıl buluyorsunuz?

• Konbuyu başlatan semazen08
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde semazen08 tarafından oluşturulan Tolga Çevik'i nasıl buluyorsunuz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,421 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Tolga Çevik'i nasıl buluyorsunuz?
Konbuyu başlatan semazen08
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan semazen08
S

semazen08

Kullanıcı
24 Ocak 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Fikrimi söyleyerek başlatalım platformumuzu..

Yakın tarihte seyrettiğimiz komedyenler içinde bence en başarılısı.

Sahne performansı ve duruşu ile doğalını yaşayan bir sanatçı diye yorumlayabilirim.

Keşke yakın gelecekte o ve onun gibi yeteneklere daha çok kavuşsa sahneler,açız,aç kaldık bu konuda!

Sanat dünyasına saygıyla,

Hoş kalın arkadaşlar

B

bir dost

Kullanıcı
19 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
Konya
komedi dükkanını tv 8 den, trt ye geçişinden  beri izliyom.çok eğlenceli.üstelik tolga abi genç görünmesine rağmen evliymiş de.çok şaşırdım oğlu da varmış.umarım daha nice yeni yeteneklerle tanışma fırsatı buluruz.

N

nil.dilek

Kullanıcı
8 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
bir dost' Alıntı:
komedi dükkanını tv 8 den, trt ye geçişinden  beri izliyom.çok eğlenceli.üstelik tolga abi genç görünmesine rağmen evliymiş de.çok şaşırdım oğlu da varmış.umarım daha nice yeni yeteneklerle tanışma fırsatı buluruz.
bi oğlu bi kızı var üstelik cem yılmazın kardeşi ile evli izlerken tek güldüğüm program hatta gitmeyi düşünüyorum bilet fiyatlarıda çok uygun

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Tv 8 de iken izlemeye başlamıştım,Amerikada zort şartlarda eğitim almış yetenekli bir insan,beğeniyle izliyorum,yönetmeninde programa katkısı çok büyük

H

hayalhane

Kullanıcı
3 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
36
Bence Tolaga Çevik'i burada çok şaşkın göstermişler yani mecaz anlamda söylenenlerin hepsini gerçek anlamda anlamış olup milleti güldürüyor ama bence çok başarılı bunda

S

semazen08

Kullanıcı
24 Ocak 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
En popüler lafları; Naptın müdür?
                        Hayırlısı,
                        gibi şimdi hemen akılıma gelenlerdi.
Demek ki gerçekten sizlerde benimle aynı değerlendirmeleri yapmış ve müptelası olmuşsunuz arkadaşlar .
Gerçek anlamda sanat bu değil midir kendini en iyi şekilde kabul ettirip belliki yıllarca unutulmayacak bir efsane olmak..
Nice güzel oyunlara diyoruz,HAYIRLISI ;D