TEST : Gerçek yaşınızı biliyormusunuz ?

• Konbuyu başlatan Harun
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde Harun tarafından oluşturulan TEST : Gerçek yaşınızı biliyormusunuz ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,117 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı TEST : Gerçek yaşınızı biliyormusunuz ?
Konbuyu başlatan Harun
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan gamzegül
H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
leftinthedark.wordpress.com
Size rakam vereceğimizi sanıyorsunuz değil mi? Yanılıyorsunuz. Çünkü laf aramızda yaşın rakamlarla ifade edilmeyeceğini bilecek kadar yaşamış bulunuyoruz. Rakamlar yalnızca matematiksel ifadeler, hayatın çeşitli evrelerinde ve birçok gerekçeyle kullanılabilirler. Ama yaş mevzuunda kendilerinden yararlanmayacağız. Hayatın hangi evresinde olduğunuzu söylemeye çalışacağız. Tabii ki bilimsel herhangi bir iddiada bulunmayacağız. Dedik ya baştan... Bu testte matematiğin nimetlerinden yararlanmayacağız.

Başla

---------

Ben en güzel zamanlarımı yaşıyormuşum. Öyle diyor  :)

E

emosin

Kullanıcı
18 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
Banada aynısını dedi :) ama hiçte en güzel zamanlarımı yaşamıyorum :(

G

gözlük

Kullanıcı
5 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Adana
olgunlukla durgunluk arasındasınız dedi :D:D:D

F

Fadik

Kullanıcı
16 Tem 2009
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
bana da olgunlukla durgunluk arasındasın dedi :)

G

GÜLBANU38

Kullanıcı
21 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
ohh en güzel zamanları yasıyorum keyfime diyecek yok :)

M

M

Kullanıcı
31 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
En güzel zamanlarınızı yaşıyorsunuz
Kaç yaşınızda olursanız olun, öyle bir kıvamdasınız ki size gıpta etmemek mümkün değil. Hayatı en ücra köşelerine kadar tanımaya ahd etmiş gibisiniz. Kendinize verdiğiniz sözlerle, başkaları için sarfettiğiniz vaadler tam olarak dengede bulunuyor. Ne kendinizi eziyor, ne başkalarının sırtında yükseliyorsunuz. Ayaklarınız sapasağlam yerde ama hayallerinizden de vazgeçmiş değilsiniz. Yerini arıyor, zamanını bekliyorsunuz. Yeterince isterseniz her şeyin istediğiniz gibi olacağını biliyorsunuz. Kendinizi seviyorsunuz. Hakkınız var... Siz buna değersiniz.

Güzel bi paylaşımdı  teşekkürler.. İnsanın kendini sevmesi insanda kendine güven oluşturuyor. :)

G

gamzegül

Kullanıcı
9 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
Elazığ;
Olgunlukla durgunluk arasındasınız
Büyümeyi yanlış anlamış gibisiniz. Bir yerlerden edindiğiniz ve kesinlikle yabancısı olduğunuz ağırlıkları takıp takıştırmışsınız. Bu yüzden hayattan ve kendinizden keyif almak yerine, sürekli şikayet ediyorsunuz. Mücadeleci bir yanınız olduğu doğru. Ama o yanınızı kullanıma ve dolaşıma sokmaktan yorulmuş gibi yapıyorsunuz. Çünkü çevrenizde gördüğünüz ve başkalarının olgun olduğunu düşündüğü insanlar yavaş hareketlerle, sırtlarında binlerce ton yük taşıyorlarmış gibi davranıyorlar. Hafifleyin biraz. Göreceksiniz durgunluğa bulaşmadan da olgunluğun keyfini çıkarmaya başlayacaksınız.

bence doğru söylüyo tam da böyle hissediyorum :-[ :-X