Telesekreterlere Konulmuş Enteresan Mesajlar (:

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde ayben tarafından oluşturulan Telesekreterlere Konulmuş Enteresan Mesajlar (: başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,183 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı Telesekreterlere Konulmuş Enteresan Mesajlar (:
Konbuyu başlatan ayben
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan hatche
A

ayben

"Merhaba.. karim ve ben su an size cevap veremiyoruz.. ama numaranizi birakirsaniz isimiz biter bitmez sizi arariz.."

"Merhaba..Ben John.. Telefon sirketinden ariyorsan, faturanizi odedim merak etme... Anne Baba eger sizseniz, bana acilen para gonderin.. Yatirim danismanim eger arayan sensen, bana yeteri kadar para gondermemissin.. Erkek arkadaslarimdan biriysen, bana borcun var halaparami vermedin.. Kiz arkadaslarimdan biriysen, hic endiselenme bende para bol"

"Merhaba.. simdi de sen bisey soyle.."

"Merhaba.. ben su anda evde diilim ama telesekreterim evde, benim yerime onunla konusun..simdi size biiip diycek"

" Merhaba,ben David'in telesekreteriyim siz kimsiniz??"

" Merhaba.. mesaj birakirsaniz sizi ararim.. "seksi" bir mesaj birakirsaniz, sizi HEMEN ararim"

" Merhaba!!! John'un telesekreteri bozuldu.. ben buzdolabındayım..."

Merhaba.. bu konusan bir makinedir.. ben mesajlari anlayabilirim.. sahiplerim cok temiz insanlardir,evimiz cok zevkli dosenmistir... Bir sürü yardim kurumuna bagista bulunmuslardir.. hey hala ordaysaniz mesaj birakin, onlar sizi geri ariycak kadar naziktirler"

"Bu bir telesekreter degildir.. bu bir telepatik dusunce okuma makinesidir. bip sesinden sonra adinizi,neden aradiginizi ve numaranizi dusunun, ben de sizi aramayi dusunucem"

"Merhaba.. buyuk ihtimalle evdeyim, ama hoslanmadigim birinin aramasindan korkuyorum.. Mesajinizi birakin, size geri donmezsem demek ki o korktugum sizsiniz"

"Merhaba.. ben George!! Su anda size cevap veremiyorum.. mesajinizi birakin, ben size geri donene kadar telefonun basindan ayrilmayin"

"Lutfen sinyalden sonra mesajinizi birakin.. yine de sessiz kalma hakkiniz var.. cunku soylediginiz hersey kaydedilecek ve aleyhinize delil olarak kullanilacaktir..."

Merhaba!! Biz Jim ve Sonya'yiz.. Su anda telefonu acamiyoruz cunku yapmayi cok sevdigimiz biseyle mesguluz... Sonya'nin tarzi yukari asagi, benim tarzim soldan saga ve yavas yavas... Neyse siz mesajinizi birakin, biz disimizi fircalamayi bitirince sizi arariz.."

Bugün bana ulaşan bir mail paylaşmak istedim.

Keyifli forumlar...

B

bıldırcın

Bunlar çok hoşta ben şu meşhur şarkıdaki gibi telesekretere mesaj bırakamayanlardanım.Birde karşıma böyleleri çıksa ne olur bilemem :) :)

S

Sezal

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Sakarya
"Merhaba.. ben su anda evde diilim ama telesekreterim evde, benim yerime onunla konusun..simdi size biiip diycek"

bu çok güzeldi... :)

Ş

Şeker Prenses

gerçekten çok eğlenceliydi... :) :) :)

paylaşım için teşekkürler  :) :) :)

C

cooldeath

Kullanıcı
20 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
Bunlar çok hoş paylaşımın için teşekkürler bide itiraf iş telesekreterlere gelince çok utangacım hemen kapatıyorum :-[

A

ayben

Rica ederim bende not bırakamam, kendimi bir acayip hissediyorum sanli duvarlara konuşur gibi...

C

cooldeath

Kullanıcı
20 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
yok ben sanki utanç verici bişeymiş gibi telaşla kapatırım tlf.sanki az geç kapatsam kızacaklar :)

G

Gozde

Kullanıcı
9 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Lüleburgaz
bende telesekretere hiç konuşamam hatta sinir olurum
çok güzeldi aybencim okumuştum daha önce teşekkürler

K

kamuran

Çok güzeldi, teşekkürler! :)
Uzun süre telesekreter kullandım, insanlar artık sinirli mesajlar bırakıyorlardı, "telesekreterle konuşmaktan bıktım" "telesekreterin daha iyi mesai yapıyor" "ben telesekreterine daha iyi çalışma koşulları öneriyorum" diye not bırakanlar oldu. Ben de telesekreter notlarımı sıklıkla değiştirir olduktan sonra vazgeçtim.
Fakat bunları kullanmak adına yine dolaptan çıkarsam mı ki? ;) ;D

A

ayben

Gerçekten eğlenceli cevaplar, kullanımı size kalmış... ;)

Benden tavsiye sadece.