taşımayla ilgili

• Konbuyu başlatan muraturkom
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Görüş, İstek ve Şikayetleriniz kategorisinde muraturkom tarafından oluşturulan taşımayla ilgili başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,691 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Görüş, İstek ve Şikayetleriniz
Konu Başlığı taşımayla ilgili
Konbuyu başlatan muraturkom
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan dideM
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

muraturkom

forum kurallarını forumu kuranlar koyar,tabiki zaman içerisinde doğrularında tartışılabileceğini düşünürsek. Taşınan bir konu aktif güncel olduğu için tekrar yenilenmiştir.
Öyleyse taşınma yerine başka bir çözüm olamaz mı?
Neden bu kadar gereklidir.
Bakıyorsun ilgi çekici açıyorsun pat bir yazı taşındı?
Ben başka bir çözüm olmasından yanayım,ama sitenin sahibi değilim. İsterseniz bu önerimi bireysel değil aranızda görüşerek yeniden görüşün.Amaç sitenin daha ilgi çekici ve güncel olması ise bu gerekli.

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Taşınan bir konu aktif güncel olduğu için tekrar yenilenmiştir.
Bu cümleyi anlayamadım? Ne zaman Geri Dönüşüm'deki bir konu yenileniyor? Üye ancak aynı gün içerisinde aynı kategoriye 2'den fazla konu açarsa.. Bu da üyeye bildirilir, daha sonraki günlerde üye isterse o konuları tekrar açabilir.
Bahsettiğiniz konu yenileme bunun dışında mı oluyor? Yoksa ben yanlış anladım anlatmak istediğinizi?

M

muraturkom

didem / kardeşim benim sitenin taşlarını değiştirmek gibi bir teklifim yok.Siz nasıl uygunsa öyle yapın, ben belki bir katkım olur mu daha güzel olurmu , yada mümkün mü anlamında önerdim.
  Güncellik  ,aktifleşmişten kastım, bir konu insanların günlük yaşantılarındaki ihtiyaçlardan dolayı popüler olmuştur diyelim."örn, geçen yıl ramazan ayında oluşturulmuş manevi ağırlıklı bir konunun bu yıl benzer bir şekilde türeyerek güncel olması gibi" senin dediğin bir günde iki konu oluşturma anlamında söylemedim.

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Anladım. :)
Fakat Geri Dönüşüm'deki konular ya önceden paylaşılan konular ya da kurallara uymayan konulardır zaten. Güncel konuları okumak istediğiniz takdirde, bularak yorum yapabilirsiniz.

Öneriniz için teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...