Susuzluk Her Yerde!

• Konbuyu başlatan Kristal
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası) kategorisinde Kristal tarafından oluşturulan Susuzluk Her Yerde! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,877 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası)
Konu Başlığı Susuzluk Her Yerde!
Konbuyu başlatan Kristal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gülisch
B

Bülent

Kullanıcı
23 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
İyi yakalanmış bir kare.

C

crnkcclr

Kullanıcı
25 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
güzel bir kare...
teşekkürler.

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Onlar da mı öyle su içiyoor?  :eek:

Ya sivrisinekler?? Onların da ağzı var mı böyle mi su içiyorlar su içiyorlar mı ?

G

Gozde

Kullanıcı
9 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Lüleburgaz
bunlar içmiyordur ,içlerinde depolayıp yuvaya taşıyordur, barajda yaparlar kesin  ;)

R

re-Member

Kullanıcı
16 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
hüzünlü bir kare  :-\
ayrıca karıncaların çok güzell bir özelliği var ..2 kursağa sahip olan karıncalar,bir kursaklarını doldurduklarında doymalarına rağmen ikinci kursaklarınıı diğer arkadaşlarının yiyecek bulamaması ihtimalini düşünüp doldururlar.bu düşüncelerinin gerçekleşmesi durumunda arkadaşları için doldurduğu yedek kursağındakileri ortaya dökerler ve sosyal bir canlı olduğunuklarını gösterirler bu şirin yaratıklar....:)

A

alparslan

Kullanıcı
2 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
re-Member' Alıntı:
hüzünlü bir kare  :-\
ayrıca karıncaların çok güzell bir özelliği var ..2 kursağa sahip olan karıncalar,bir kursaklarını doldurduklarında doymalarına rağmen ikinci kursaklarınıı diğer arkadaşlarının yiyecek bulamaması ihtimalini düşünüp doldururlar.bu düşüncelerinin gerçekleşmesi durumunda arkadaşları için doldurduğu yedek kursağındakileri ortaya dökerler ve sosyal bir canlı olduğunuklarını gösterirler bu şirin yaratıklar....:)

gerçekten iyi yakalanmış bir kare
paylaşım için teşekkürler
sizede verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim
bilmiyordum açıkçası
:)

A

ayçiçeği

Kullanıcı
31 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
ilginç gelebilir ama karıncaları çook seviyorum. :)Resimi çok beğendim,teşekkürler.

G

Gülisch

Kullanıcı
25 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
Gözya$indan...
Nede tatli iciyorlar.
Ben sevmiyorum ama bu karincalari, odami basiyorlar arada bir. Öldürmekte istemiyorum, giderene kadarda canim cikiyor.. Iyggghh