Susulacak resimler...

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası) kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan Susulacak resimler... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,820 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası)
Konu Başlığı Susulacak resimler...
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nil_92
Y

YEŞİLAY

Kullanıcı
6 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
çok kötü oldum ya hayır onlar farklı değil onları bu hale getirenler maalesef insanlar Allah yardım etsin demekten başka bir şey gelmiyor elimden maalesef

CYN

CYN

Kullanıcı
12 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
onlardan bizlerde sorumluyuz,birşeyler yapmalıyız ya da lafta kalmamalı,sagol resiler için çok şeylerı hatırlatmalı şükretmeli allaha o halde olmadıgımız için onlar içinde dua etmeliyiz!!!!

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
:'( :'( ayy cok kötü oldum gercekten binlerce kez sükür halimize

M

MEDİHA1

Kullanıcı
10 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
Bizim modern gözüyle baktığımız Avrupalı kim daha zengin olacak, kim daha çok acımasız gibi şeylerle dünyaya havasını atarken yine olan gariplere oluyor.... yazık.... çok yazık.... eğer kullanmalarına izin verilseydi dünyanın en zengin yataklarının sahipleri idiler.... yazık...vrupalının doymayan gözünü onların elmasları, petrolleri doyurmaya çalışıyor.... kendileri yiyecek bir parça ekmek bulamazken yine onların mallarıyla güç yarışı yapılıyor.... ne günlere kaldık ya rabbi....

I

ibrahim58

Kullanıcı
9 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Sivas
:'( Allah yardımcımız olsun belki bizde o hale gelebiliriz

I

ilenay

Kullanıcı
28 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
MEDİHA' Alıntı:
Bizim modern gözüyle baktığımız Avrupalı kim daha zengin olacak, kim daha çok acımasız gibi şeylerle dünyaya havasını atarken yine olan gariplere oluyor.... yazık.... çok yazık.... eğer kullanmalarına izin verilseydi dünyanın en zengin yataklarının sahipleri idiler.... yazık...vrupalının doymayan gözünü onların elmasları, petrolleri doyurmaya çalışıyor.... kendileri yiyecek bir parça ekmek bulamazken yine onların mallarıyla güç yarışı yapılıyor.... ne günlere kaldık ya rabbi....
katılıyorum allaha ne kadar şükretsek azdır :-[

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
Bu duruma düşmemek için şikayet etmeyi bırakıp çalışmalı insan bence..Teşekkürler.

T

tugba 44

Kullanıcı
26 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
16
ayyyyyyyy cok kötu oldum ya  :'(

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Burada paylaşılan resimler, evet hayatın gerçeği ama bu resimler o kadar çok mail ortamında da döndü ki
tekrar tekrar görmek içimi acıtıyor ama en çok içimi acıtan hala yerinde sayan, bir şeyler yapmayan kişiler.

C

ContaQ

Kullanıcı
18 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
www.turkcemiz.net
Gülşah' Alıntı:
Burada paylaşılan resimler, evet hayatın gerçeği ama bu resimler o kadar çok mail ortamında da döndü ki
tekrar tekrar görmek içimi acıtıyor ama en çok içimi acıtan hala yerinde sayan, bir şeyler yapmayan kişiler.

Katılıyorum bencede yapılacak bunları bakıp ağlamak,üzülmek değil Örneğin; Bir vakıf biliyorum bu insanlara yardımda bulunuyor vs. biraz uğraşmak gerekli bu tür sorunların üzerine gitmek gerekli.

C

crnkcclr

Kullanıcı
25 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
bu düzenin karşısında susulması mı gerekiyor... evet buraya yazabilen kişiler olarak hepimiz akşam sevdiğimiz çocuğa çikolata götürebiliyoruz ama diğer çocuklar tadından bile habersiz belli ki... ne yapmalı içimizi acıtan bu tabloya susup geçmeli mi eğer susup geçeceksek hiç paylaşmayalım bu konuları.. acıtmayalım canımızı hayatımız çikolatalı dondurma tadında geçsin bizim geri kalanlar ne halde bilmeyelim bile.. ama bir nebze olsun kanıyorsa yüreğiniz sizde birşey yapın.. dua edin çikalata gönderin imkanınız varsa yanlarına gidin evlat edinin para gönderin.. bir araya gelip isyan edin gerekirse ama susmayın...

R

R@ZİYE

Kullanıcı
14 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
Denizli
çok kötü oldum böyle görünce.Neler neler ver şu dünyada.İnsan her zaman şükretmesini bilmeli :'(