ŞU HORTUMLU DÜNYADA FİL YALNIZ BİR HAYVANDIR

• Konbuyu başlatan DUYARKAT
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kitap Önerileri kategorisinde DUYARKAT tarafından oluşturulan ŞU HORTUMLU DÜNYADA FİL YALNIZ BİR HAYVANDIR başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,979 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kitap Önerileri
Konu Başlığı ŞU HORTUMLU DÜNYADA FİL YALNIZ BİR HAYVANDIR
Konbuyu başlatan DUYARKAT
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan maziyat
D

DUYARKAT

Kullanıcı
7 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
    Sn: Ahmet Şerif İzgören'in hayat, başarı ve kişisel gelişim üzerine yazdığı muazzam kitaplardan birisi. Hayatta olduğunuz yeri ve olmayı istediğiniz yere uzak olmadığınızı net olarak görebiliyorsunuz.

B

berrak

Kullanıcı
28 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
pembe...
çok ilginç hiç duymamıştım kitabıı adı kadar kendiside etkileyicidir umarım teşekkürler... ;)

P

passiflora

Kullanıcı
17 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
İzgören'in tüm kitaplarını okudum. Bakış açısı farklı, yalın  ve akıcı bir dil.  Hepsi birbirinden güzel ama ben en çok "Hıdır Kişisel Gelişiyor" adlı kitabını beğendim. Bizim Özümüze uymayan yabancı yazarların Kişisel Gelişim Kitaplarını okuyarak hatta uygulamaya kalkarak  Kariyer yapma hevesiyle,kendinden farklı bir kişiliğe bürünen , yakın çevresi tarafından tanınamaz hale gelen ve hatta komik olan  zavallı Hıdır'ı anlatıyor. Hem eğlenecek hemde  bir kitabı okurken elde ettiğiniz edinimleri düşünme fırsatı bulacaksınız.

D

duygubahar

Kullanıcı
28 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
ben de çok beğenerek bir çırpıda okumuştum.. adı kadar keyifli bir kitap...

O

ozge_986

Kullanıcı
28 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Avcunuzdaki kelebek sanki bu kitaptan daha mı güzeldi?
Duygu yüklü olmasındandı belki de
Ayrıdan şunu da söylemeden geçemiycem Avcunuzdaki Kelebekte "Kınalı ALi" önceden okuduğum ve duyduğum anlatımlardan çok farklı idi: Gerçekçiliği iyi derece yansıtılmış Hissedebildim ağladım epey bi

F

fatmasimay

Kullanıcı
5 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
ankara
kesinlikle çok güzel bir kitaptı bende okumuştum tavsiye ederim :)

C

cham

Kullanıcı
24 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
denizli
avucunuzdaki kelebek kitabı'na göre daha tercih edilebilir geldi bana.

Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
bunu ve yazarın diğer bikaç kitabını okudum en çok hıdır kişisel gelişiyoru beyendim
bu tarz kitaplar çok fazla okumamdan dolayı sanırım yazarın kitapları biraz vasat geldi daha önceden okuduklarımı tekrar etmiş gibi oldum

I

ilkay_

Kullanıcı
12 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
ordu
BENCEDE AHMET ŞERİF İZGÖRENIN ANLATIMI FARKLI

G

glad

Kullanıcı
30 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
izmir
yeni aldım bu kitabı.ilk fırsatta okuyacağım paylaşımınız teşekkürler.

G

glad

Kullanıcı
30 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
izmir
dün yukardaki yazımı yazmıştım.bugün okudum kitabı.inanın ilk defa bir kitabı bir gün içinde başladım ve bitirdim.tek kelimeyle süper.kitaba başlarken olan düşünceler tamamen farklı şimdi.tüm psikolojik kitabların aksine halk dilinde yazılmış,sadeleştirilmiş,bizden kelimelerle anlıtalmış bir kendini buluş yolculuğu oldu benim için.umarım okursunuz inanın bir gün içinde okunacak nadide kitaplardan.görüşmek üzre.DUYARKAT tanıtımı açtığın için tekekkürler. ;) :)

D

DonJuan

neden herkes yazarın farklı kitaplarından bahsederek : sanki o kitabı daha mı güzel ne ; ya da şu kitabı daha güzel diye anlatımlara girmiş anlam veremedim .
her kitap farklı bir dünyadır .
tabi ki de başlığı açılan bu kitap kendine has güzelliklere ve özelliklere sahiptir.

Ahmet Şerif İzgören yüksek kazançlı şirketlerde personelin kalitesine yönelik eğitim veren bir kişisek gelişim uzmanıdır.
kendine ait yaklaşık bi 10-11 kitabı olduğunu biliyorum .
ve en büyük özelliği ise karekterinin zamanında Tsk'ya hizmet edip kendi mesleğinin bu olmadığına karar veren yüksek bir kişiliktir .

saygılar

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
peka1a' Alıntı:
neden herkes yazarın farklı kitaplarından bahsederek : sanki o kitabı daha mı güzel ne ; ya da şu kitabı daha güzel diye anlatımlara girmiş anlam veremedim .
her kitap farklı bir dünyadır .
tabi ki de başlığı açılan bu kitap kendine has güzelliklere ve özelliklere sahiptir.

Ahmet Şerif İzgören yüksek kazançlı şirketlerde personelin kalitesine yönelik eğitim veren bir kişisek gelişim uzmanıdır.
kendine ait yaklaşık bi 10-11 kitabı olduğunu biliyorum .
ve en büyük özelliği ise karekterinin zamanında Tsk'ya hizmet edip kendi mesleğinin bu olmadığına karar veren yüksek bir kişiliktir .

saygılar
Belkide diğer kitaplarını da önermek için olabilir. :) :)

Z

zeroo0

Kullanıcı
20 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
ben de okudum bu kitabı. Çok güzel bir kitap okurken keyif aldığımı hatırlıyorum.(baya önce okuduğum için).
Kitabın isminin nerden geldiğinin hikayesi önsözde yer alıyor. O hikaye hala aklımdadır.