Su Altındaki Nehir

• Konbuyu başlatan nil_92
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası) kategorisinde nil_92 tarafından oluşturulan Su Altındaki Nehir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,126 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası)
Konu Başlığı Su Altındaki Nehir
Konbuyu başlatan nil_92
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nil_92
N

nil_92

Kullanıcı
26 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
Bu inanılmaz görüntüler profesyonel dalgıç Anatoly Beloshchin tarafından çekildi. Usta dalgıç Meksika sularının derinlerinde yer alan Cenote Angelita mağarasında yaptığı keşif dalışında bu inalımaz görüntüleri elde etti.

Denizin ortalama 60 metre derinliğinde akan bu nehir gerçekten görenleri hayrete düşürüyor.

'Doğa ne ilginç bir oluşum' dedirten bu manzarayı Anatoly Beloshchin şöyle tarif ediyor: 'Önce suyun 30 metre derinliğine indim. Bu bölümde tatlı su vardı. Sonra 60 metre derine indiğimde suyun gittikçe tuzlu bir hal aldığını gördüm. Altımda bir nehir akıyordu. Hem de suyun içinde. Bu akan nehir aslında hidrojen sülfür tabakasıydı. Bu deneyimi herkesin tatmasını isterdim...'

P

prenses35

Kullanıcı
23 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
36
İzmir
Denizin içindeki nehir yatağının içindeki suyun fark edilmesi tuhaf..Suyun içinde su.. ne de olsa Doğa harikaları,her şey olabilir :)

N

nil_92

Kullanıcı
26 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
doğa harikası işte söze ne hacet :)

C

c.akel

Kullanıcı
30 Nis 2011
En iyi cevaplar
0
0
Manisa
inanmıyorum, bu çok çok harika bir şey :)

A

asukaki

Kullanıcı
23 Eki 2009
En iyi cevaplar
0
0
Trabzon
Her insanın her şeyi yapabilecek durumu olsa her şeyi deneye bilse doğanın güzelliklerini keşfedecek.
Orada olmak isterdim.

Y

yadois

Kullanıcı
20 Şub 2010
En iyi cevaplar
0
0
dalgıcı görmesem inandıramazlardı beni  ;) vayyy be!! demek istiyorum sayın seyirciler

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Pes valla, bu nedir böyle yahu... Nelerine tanık olacağız doğa'nın daha du bakalım...

K

Kuzgun Kraliçe

Kullanıcı
15 Haz 2011
En iyi cevaplar
0
0
değişik, suyun içinde nasıl nehir olur ki zaten su birleşmiş olmaları lazımdı  ???

N

nil_92

Kullanıcı
26 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
ilginçlik orda işte:)

A

anduril18

Kullanıcı
3 Tem 2011
En iyi cevaplar
0
0
harikadan daha fazlasını hakediyo bence bu manzara. gerçekten çok başarılı bi fotoğraf olmus kusursuz sayılabilecek ölçüde paylaşım için teşekkürler  :)

N

nil_92

Kullanıcı
26 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
rica ederim :) beğenmenize sevindim