SONGÜLÜME MEKTUP...

• Konbuyu başlatan AKOSE
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde AKOSE tarafından oluşturulan SONGÜLÜME MEKTUP... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,719 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı SONGÜLÜME MEKTUP...
Konbuyu başlatan AKOSE
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan emosin
A

AKOSE

Kullanıcı
3 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Songül'ümm canım bacımm;
Bugün sana yazmak istedim.22 senedir yokluğun hiç dolmadı..Evimizden her gelin çıkışında yada ailemize katılan her yavrumuzda aklımda ve yüreğimde sen varsın..Ama nedendir bilmem Çiğdo evlendiğinde başlayan içimdeki sızı Yasemin'in nişanıyla gitgide arttı.. Belki senden küçüklerin gelin oluşu zoruma gitti.. Senin gelinlik yerine kefen giyinmen içimi çoook acıttı..Bu resme bakıyorumda bunun gibi onlarca resim var elimizde yerin dolmamış dolmuyor.. Aklımızda anılarımızda hep çocouk kalmıştın ama diyorum ya senden küçüklerin gelin oluşu yaşasaydın seninde birgün yuva kuracağını ve çocuğun olacağını ve bu resimde yanımızda olacağını hissettiriyor..

Hatırlıyorumda çook zorlu yollardan geçerek büyüdün,neleri atlattın ama şu zamansız ölümüne bir çelme takamadın be yavrumm..İçin rahat olsunn çocuklarımız Songül teyzelerini çook iyi tanıyorlar..Resimlerinden o güzel yüzünüde görüyorlar,her bayram başına gelip teyzeleriyle bayramlaşıyorlar..Bu mektubu yazarkende karşımda bana bakıyorsun..Bazen hayat beni öyle zorluyorki diyorum iyiki yaşamıyor ama bazende KEŞKE diyorum bizimle olsaydı...

Sen benim bu hayattaki en acı "KEŞKE"msin..Oğlum bazen seninle ilgili sorular soruyor her cevap verişimde yüreğim yanıyor.. Hayat devam ediyor belki ama kırık dökük ,yarım yamalak hüzünlerle,mutluluklarla..Bakıyorumda Senin ve Babamın eksikliği bişeylerin hep yarım kalması.. Ailemiz bir YAPBOZ tablosu ama resmi gösteren en anlamlı iki parça eksik..

Sana olan özlemimi,sevgimi,Keşkelerimi sana anlatmak için yazdım bu mektubu içimdeki sızıyı bir nebze olsun azaltır diyee..

Birgün mutlaka geleceğim yanına o güne kadar yerinde rahat uyu yavrumm..

Senii çoook seviyorum,özlüyorum...

NUR İÇİNDE YAT CANIM BACIMM...

E

emosin

Kullanıcı
18 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
Allah sabırlar versin.. Nur içinde yatsın..