Slm...Ben geldim :))

• Konbuyu başlatan ozlemcopcu
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Katılanlar kategorisinde ozlemcopcu tarafından oluşturulan Slm...Ben geldim :)) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,662 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Katılanlar
Konu Başlığı Slm...Ben geldim :))
Konbuyu başlatan ozlemcopcu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan R@ZİYE
O

ozlemcopcu

Kullanıcı
9 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Merhaba,
İsmim Özlem. Gıda mühendisliğinden bu dönem mezun oldum. Üniversite hayatımda gelişimim için pek çok şey yaptım. İngilizce ve almanca kurslar aldım, yurt dışına çıktım, sertifikalarımı tamamladım. Yalnız hala iş bulamadım. Galiba hala eksik birşeyler var. Bu eksikliklerimi ararken bu site ve forumla tanıştım. Bana bu konuda yardımcı olacak arkadalar arıyorum kendime.
Teşekkürler

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Merhaba Özlem, hoşgeldin. :)

Bu aralar ne çalışan iş bulabiliyor, ne de işveren eleman.. Beklentiler, istekler birbirinine uyuşmuyor. Bana kalırsa yeni mezunlar biraz havai bakıyor. Daha tecrübe edinmeden gözü yükseklerde oluyor. Bu da işvereni uzaklaştırıyor..

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Özlemcim hoşgeldin...

Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
hoşgeldin  :)
bi adaşımı burda görmek ne güzel ;)

P

pox

Kullanıcı
25 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
selam ozlem bence senın yaptıgın bı yanlıs yok iş konusunda iş sahıpleri az para cok iş gucunden yararlanmak ıstıyolar genelde bu yuzdende zorluk cıkabılıyor.benım tavsıyem ingılızcen ve almancan varsa dış ticaret kursuna git sana faydası olur ve belkı kendı işini bile kurabilrsin tabi hala iş aramıyosan:)

S

supremacy

Kullanıcı
20 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
slm arkadaşlar bende yeni üye oldum ilk defa bi foruma uye oldum buraya kısmetmiş herkese iyi günler dilerim

O

ozlemcopcu

Kullanıcı
9 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Selam tutankhamon, sen işi bul ben gelirim bursaya :) Çok ciddiyim. Birde tutankhamon işe ilgileniyor musun? Ben Mısır hayranıyımdır ve özellikle tutankhamon. Tutankhamon'un bulunduğu tarih olan 4 kasım aynı zamanda doğum günüm :))

N

nvzt43

Kullanıcı
5 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kütahya
merhaba hoşgeldin
bu arada ben de bügün üye oldum çok güzel bir site
özlem öncelikle her işi yaparım profilinden çıkmanı tavsiye ederim sen iş arama iş seni bulsun bunu gerçekten istersen , inanırsan , alırsın.