SİZCE İŞ Mİ YOKSA OKULMU ? HANGİSİ DAHA ÖNEMLİ ???

• Konbuyu başlatan exelans.38
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde exelans.38 tarafından oluşturulan SİZCE İŞ Mİ YOKSA OKULMU ? HANGİSİ DAHA ÖNEMLİ ??? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,531 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı SİZCE İŞ Mİ YOKSA OKULMU ? HANGİSİ DAHA ÖNEMLİ ???
Konbuyu başlatan exelans.38
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mavidünya
E

exelans.38

Kullanıcı
18 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
KAYSERİ
ARKADAŞLAR BEN ÜNİVERSİTEDE İKTİSAT BÖLÜMÜNDE OKUYORUM VE 2, SINIFTAN BU YANA ÇALIŞIYORUM .
ŞUAN 4, SINIFTA OLMAM GERKİYORDU AMA ÇALIŞTIGIM İÇİN DERSLERİM AKSADI VE OKULUM 2 YIL KADAR UZADI . AMA BU ARADA BEN İŞİMDE BELLİ BİR SEVİYEYE GELDİM ŞU AN ÇALIŞTIĞIM İŞ YÖNETİCİLİK POZİSYONUNDA BİR İŞ. BİZİM BÖLÜM MEZUNLARI İŞ BULMAKTA ZORLANIRKEN VE BENİMDE HAZIR  GÜZEL BİR İŞİM  VARKEN SİZCE İŞİ BIRAKIP OKULA DEVAM ETMEM VE BİTİRMEM  Mİ MANTIKLI YOKSA OKULUN UZMASINI ÖNEMSEMEYİP İŞİMDE DEVAM MI ETMELİYİM ?

SONUÇTA OKULUDA DAHA İYİ VE KALİTELİ Bİ İŞ BULMAK İÇİN OKUYORUZ ...

BU KONUDAKİ GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUM ...

C

cansus88

Kullanıcı
15 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
afyon
bunun ikisinide yapabilrsin bende öyle yapıorum çünkü okuduğum bölüm üzerini çalışıorum ztn ve bu benim daha çok başarılı olmama yarıyo

R

re-Member

Kullanıcı
16 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
benim fikrimce,, okulu bitirmeye öncelik vermelisiniz,sonçta şuan yönetici konumuna geldiğiniz işinizde sürekli kalmanız sözkonusu olmayabilir ve bu durumda bitirmediğiniz okulunuz için pişmanlık duyabilirsiniz,sonuçta henüz mezun olmadan bir alanda iyi bir konuma gelmeyi başardıysanız mezun olunca çok daha iyi işler bulabilirsiniz düşüncesindeyim..diploma sahibi  olmanız öyle ya da böyle önem teşkil etmekte....hayatta insanların inişli çıkışlı anları olur,uzattığınız okulunuz, bundan sonra da uzatacak olmanız anlamına gelmez bu..tekrardan biraz özen gösterip okulunuza yoğunlaşıp  başarıyla mezun olabilirsiniz ve belki mezun olduktan sonra kendi alanınızda da konumunuzu yükseltebilme şansı elde edip daha iyi yerlere gelerek daha da iyi işler başarabilirsiniz..sözün özü:bence herşeye rağmen okulunuza devam edip mezun olmaya bakın,yarıda bırakmayın eğitiminizi tamamlayın.zaten bir alanda başarıyı yakalayan biri başka alanlarda da isterse gösterir aynı başarıyı diye düşünüyorum...son olarak'' değiştiremeyeceğimiz bir geçmiş geride dururken,şekillendirip sahip olacağımız bir gelecek bizi bekliyor.'' diye bir söz var...sonuçta hayat sizin tercih sizin ama ileride geçmişte yaptıklarınızdan pişmanlık duymamak için okulunuza devam etmeniz gerektiği düşüncesindeyim.. yolunuz,şansınız açık olsun diyorum,hakkınızda hayırlısı olsun...başarılar...

E

exelans.38

Kullanıcı
18 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
KAYSERİ
cansus88' Alıntı:
bunun ikisinide yapabilrsin bende öyle yapıorum çünkü okuduğum bölüm üzerini çalışıorum ztn ve bu benim daha çok başarılı olmama yarıyo
Gün geçtikçe iş beni daha fazla içine çekiyor ve beni bağlıyor bu durumda benim okula gidememe neden oluyor . Bundan dolayıda dersleri takip edemiyorum ve sadece vize zamanı yada final zamanın da dersler bakabiliyorum derslere gidebilsem hiç bi sorun kalmıyacak aslında  bu şekilde de döneminde 2 veya 3 dersi anca verebiliyorum     :(
okul bir şekilde mutlaka biticek tabiki ama birazdaha fazla fedakarlık yapmam gerekiyor sanırım :-\

C

cansus88

Kullanıcı
15 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
afyon
TABİ Kİ BAK BENDE ÇOK ZORLANIORUM TIP FAKÜLTESİNDE STAJLAR OLUO GİDEMİORUM

E

exelans.38

Kullanıcı
18 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
KAYSERİ
DEGERLİ FİKİRLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER ARKADAŞLAR  ;)

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Aslında sorunun cevabını biraz olsun kendince vermişsin.

Madem site olarak bizim de fikrimizi sormuşsun,kendi adıma bence okulunu da bitirip diplomanı eline almalısın.Çünkü ilerde başka bir iş değişikliği yaptığında senden o diplomayı isteyeceklerdir.Ve okumak çoook önemli senin de farkında olduğun gibi.Ama bir şey daha var ki tecrübede çalışılarak kazanılıyor. ;)

En güzeli hem okumak hem çalışmak ki sen zaten bunu fark etmişsin
. :)

Ö

ölüdeniz

Arkadaşım beni dinlersen o diplomayı fazla geciktirmeden al ileride o diplomanın değerini bir gün mutlaka anlayacaksın.Sana kendimden örnek vereyim tekstil fabrikasında bir monitörün yapabileceğinden fazla iş yapabilme kapasitesine sahip olduğum için monitör abimiz bana diplomamı sordu eğer bir makina mühendisliği diplomam olsaydı beni İsviçredeki şirketine önerip işe alacaktı ama maalesef diplomam olmadığı için benim iş yattı

M

MENEKŞE1

Kullanıcı
22 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
GİRESUN
her ikisinide istiyosun o zaman zamanlama konusunda kendine bir plan yap ama önce her ikisinide bitirecek gücü kendinde bul ve plan ve programla inan altından kalkarsın okula akşamları git hocalarından yardım iste herkes bu çaban karşısında sana yardımcı olcaktır ve seçim yapmadan isteklerinede ulaşmış olursun

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
İlk defa her 2 si yada hiç biri demiyorum.
Tabiki okul.

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
bende sizinle aynı konumdyım hem okuyorum hem calısıyorum.. iş bulmus olmanın rahatlıgıyla pek derslerıme agırlık vermıom ama bence ikisinide bitirmelisinz. sadece biraz zorlayarak kendınızı sınavlara calısmanız yeterlı bence.. ben ikisinide  devam ediyorum cok yorucu olsada simdi cekilen cefa gelecegin sefası nasıl olsa ;)

M

mavidünya

Kullanıcı
11 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
ikisinide yürütebilirsin. bende öyle yaptım. 2 yıl uzattım okulu ama neticede bitirdim.
sende amacına ulaşabilirsin bence.  :) ;)