Şikayet

• Konbuyu başlatan cantuuu
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Görüş, İstek ve Şikayetleriniz kategorisinde cantuuu tarafından oluşturulan Şikayet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,919 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Görüş, İstek ve Şikayetleriniz
Konu Başlığı Şikayet
Konbuyu başlatan cantuuu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan korsan
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
C

cantuuu

Kullanıcı
19 Mar 2011
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Tüm http://www.kendinigelistir.com/ forum üyelerine'nin dikkatine

Kolay pes etmem ancak huzurumu bozmaya çalışanlarada fırsat vermem.

Adam akllı konular taşımaya çalışyoruz her nedense birilerini oldukça rahatsız ediyor.

Burada yazmamın bana getirisi yok okuyanlara var. Ben yine araştırırım yine okurum ancak paylaşmam ben kaybetmem.

Burada saçma sapan konular taşısaydım yada çok antin kuntin kelimeler kullanup insanların kafalarını karşıtırsaydım birileri rahatsız olmayacaktı.

Bu da benim uyarım. Haklarımı bilen insanım nerede ne kadar savunabiliceğimi çok iyi kavramış yetişkinim.

Siz rütbelerinize güvenip boş laflar edebilirsiniz,

Tıpkı her yerde gördüğüm dayılarına  güvenen insanlar gibi

de bunlar bana sökmez.

ancak mühim olan insanın karşısına çıkıp gözlerin içine bakarak yazılanlar gibi söylebilme cesaretinde

Benim Allahtan başka kimseden korkum yok.

Bu benim son uyarım. Bir daha kişisel anlamda hakaret edecek olan olursa sanıyorum hakkımı başka türlü arayacağım.
Ben kendimden başka kimseye de güvenmiyorum. Forumu kapama açma vs gibide yetkim yok ister silin ister kapatın ister engelleyin.
Yetkilerle vs. beni susturabilirsiniz ancak çok samimi söylüyorum ben kaybetmem.

Ben hiç kaybetmedim. Ama huzurumu da gereksiz yere kaçırmalarına müsade etmem

Bilginize...

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Daha açık yazsanız? Mesela adam akıllı olmayan konular hangisi? O konuları taşıyan kim? Bir konunun adam akıllı konu olmasına,kim, nasıl karar veriyor?  Ayrıca hakaret konusunu da açarsanız kim, nerede, ne şekilde size hakaret etti? Link atın değerlendirip gereğini yapalım.
Buyrun...

C

cantuuu

Kullanıcı
19 Mar 2011
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Korsan' Alıntı:
Daha açık yazsanız? Mesela adam akıllı olmayan konular hangisi? O konuları taşıyan kim? Bir konunun adam akıllı konu olmasına,kim, nasıl karar veriyor?  Ayrıca hakaret konusunu da açarsanız kim, nerede, ne şekilde size hakaret etti? Link atın değerlendirip gereğini yapalım.
Buyrun...
Korsan :)

Görüşlerimi ifade ettim, daha açık yazıp istenilen noktaya gelmem :)
Gereğini yapacak kişilere iletebilirim. Şimdilik uyarıydı hakkımı arayacağımı ve asla susmayacağımı ifade ettim. İsim verip ifşa etmenin anlamı yok herkes kendini bilir okuyunca anlayan herkes . Bunca insan arasından sizin bu konuya iyi oldu. Duyarlılığnızdan dolayı teşekkür ederim.

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
İddaa'yı ıspat iddaa makamının yükümlülüklerindendir... Hukuk bunu evrensel anlamda böyle işler... Bir şeyleri yazıp,birilerini suçlayıp,sonrasında;ben "itham ettim" "anlayan anlar" vs,vs gibi cümleler kurmak. bknz:yanlış... Bazı konuların "adam akıllı olmadığını yazdınız hangisi ya da hangileri? bknz: bilinmiyor... Bazı kullanıcıların ve yahut yöneticilerin "anten kuntin" kelimeler kullandığını yazdınız. Kim ya da kimler? bknz: bilinmiyor... Bir rahatsızlığınız var. Nedir? bknz: bilinmiyor... Birilerinin size hakaret ettiğini yazdınız. Kim yada kimler? bknz:bilinmiyor... Siz birilerini uyardınız kimi ya da kimleri? bknz: bilinmiyor...

Bir şikayeti dile getiriyorsanız mümkün olduğu kadar açık ve net olun ki,gerektiği gibi değerlendirelim. Bunca bilinmezliğin içerisinde yardımcı olmak. bknz: zor iş...

Arkadaşımızın uyarısı dikate alınmıştır... Kendisine duyarlılığından dolayı teşekkür edip,iyi forumlar diliyorum...
Kolay gelsin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...