sehladan seçme resimler

• Konbuyu başlatan sehla
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası) kategorisinde sehla tarafından oluşturulan sehladan seçme resimler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 11,327 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası)
Konu Başlığı sehladan seçme resimler
Konbuyu başlatan sehla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan M
S

sehla

Kullanıcı
5 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara

Amerikalı fotoğrafçı Edward Steichen'in çektiği fotoğraf tarihin en yüksek bedeliyle satıldı. Tam 2.9 milyon dolar. İşte o fotoğrafın orjinali...

Long Island'da (New York) 1904'te çekilen 41x48 santimetre boyutlarındaki fotoğrafta, bir gölcük etrafındaki ağaçların arasından süzülen ışığın suda yansıması görülüyor.
Fotoğrafın varolan diğer iki baskısının ise müzelerde olduğu belirtildi. Metropolitan Sanat Müzesi tarafından açık artırmaya çıkarılan fotoğrafı satın alanın kimliği açıklanmadı.
Steichen, renkli fotoğraf üretmede kullanılan ''otokrom' tekniğini kullanan ilk Amerikalılar arasında bulunuyor. Şimdiye kadar bir fotoğraf için ödenen en yüksek miktarın 1 milyon 248 bin dolar olduğu belirtildi.
Fotoğrafta ağaçların arasından sızan güneşin, göl suları üzerine yaptığı yansıma görülüyor. Bu yansımayı yakalamak

S

sehla

Kullanıcı
5 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara

ABD’de Scott Wade isimli bir ressam, kirli arabaların camlarına yaptığı resimlerle ünlendi. İlk olarak kendi Mini Cooper’ı ile karısının arabasının camlarına resim yaparak bu işe başlayan Wade, Leonardo da Vinci’nin Mona Lisa’sını, Michelangelo ve Van Gogh’un da resimlerini kirli araba camlarına yapıyor.

C

ceyda

Kullanıcı
11 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
hepside müthişti teşekkürler ;) sehla nerden buldun bunları merak ettim

R

re-Member

Kullanıcı
16 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
hepsi çok güzell gerçekten..özellikle de  şu yeryüzünün birden gökyüzüyle karışıp,gezegenlere dönüşen resmi çook beğendim..:)
ayrıca bu güne kadar yapılmış en uzun resmin boyu kaç metreymiş acaba merak ettim :D
kirli araba camlarına resim yapmak  :eek:.hayran kaldım adamın becerisine.. süperr...

hepsini çok beğendim...teşekkürler...emeğine sağlık sehla :)

H

hacer

Kullanıcı
18 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
kocaeli
gerçekten çok beğendim bunları herkesle paylaşacağım eline sağlık

P

Paradoks

İLK RESİM BAAA.. UZUNMUSS BİR AN BİTMEYECEK SANDIM. :D PAYLASIM İCİN TESEKKÜRLER SEHLA.

S

sehla

Kullanıcı
5 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
rica ederim arkadaşlar beğenilmeyecek gibi değil  ;) gözlerinize sağlık

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
Grafiker olduğum halde o uzun resmi görmemiştim ve çok etkilendim..

H

hacer

Kullanıcı
18 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
kocaeli
ya sehla süper resimler sen bir harikasın böyle güzellikleri bizimle paylaştığın için teşekkürler ;) yaşını bende kızlarımda çok merak ettik ::) ??? bunları nereden bulduğunu sorabilirmiyim. ???

Ç

çakır

Kullanıcı
22 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
samsun
çok güzel resimler sahla.tesekkür ederim...

R

re-Member

Kullanıcı
16 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
emeğine sağlık sehla paylaşımlarını gerçektn çok beğeniyorum..çok teşekkürler...bunlar da diğerleri gibi çok güzelll ......................emeğine sağlık :)