sehladan resimler (karışık)

• Konbuyu başlatan sehla
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası) kategorisinde sehla tarafından oluşturulan sehladan resimler (karışık) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 38,652 kez görüntülenmiş, 206 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası)
Konu Başlığı sehladan resimler (karışık)
Konbuyu başlatan sehla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan R@ZİYE
S

sehla

Kullanıcı
5 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
her resmin hissettirdiği duygular farklıdır. peki bu resimler sizlere ne hissettiriyor arkadaşlar. düşüncelerinizi merak ettim.

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
uzun zamandır hissetmediğim birşey bu.. adını koyamadım derler ya..
ilk resimde bi korku filminden alıntı gibi geldi..
ikinci resimde küçük kızın zor görülen gülümseyişi.. doğal mutluluğu..
üçüncü resimde umuduna aklındaki en güzel şeye ulaşmanın çok yakınımızda olduğu ve onu dilersek yüreğimize yapıştırabiliriz..
dördüncü resimde ilk gördüğümde çağrışım yapan kelime kehanet.
ve beşincisi ise yalnızlık..

gecenin bu vaktinde böyle düşünebiliyorum ancak :)

Teşekkürler sehla..

M

mltm

Kullanıcı
20 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
resimlerin bana hissettirdiği:yalnızlık ve hüzün oldu..

B

buLut

Kullanıcı
29 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
yalnızlaştığım hayatımda daha da bir yalnız ve terkedilmiş, hissettim kendimi.ağlamak isteyipte ağlayamadığım,içimdeki karmaşayı kelimelerle anlatamadığımda ,göz yaşım yardımcı olur bana.gitgide yalnızlaştığıımı farkettim.ve bir kez daha üzüldüm :-[

A

ayben

resimlerin hepsi yalnızlığımı hatırlattı bana kimisi umudu yalnız olsanda içinde hep umut dolu olman gerektiğini hayata ne olursa olsun umutla bakmak gerekğini anımsattı :-[

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
İçinden aldıklarım oldu etkileyici  :)

Teşekkürler.

A

ayben

gerçekten çok güseller ellerinize sağlık bende aldım valla resimlerden çok etkileyiciler :)

A

ayben

çook güseller sankli hep aynı kişi bir yerlere varma çabasında gibi bu sislerin ardından karamsar ve bunları yenemye çalışyor aynı zamanda düşüncelerinin ardında kaybolmuş gibi ya da hep ayn mekan ve insanları hep aynı düşüncelere çaldıran
gerçekten harikalar kapıldım gittim...