sadece doğum gününü gir bak sana neler söylüyor

• Konbuyu başlatan derman86
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde derman86 tarafından oluşturulan sadece doğum gününü gir bak sana neler söylüyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 11,425 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı sadece doğum gününü gir bak sana neler söylüyor
Konbuyu başlatan derman86
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan deli
D

derman86

Kullanıcı
2 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
http://www.hediyedenizi.com/DogumGunu/dogum_gunu.php

D

dileklerperisi

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
:eek: Çok ilginç bilgiler var. Süper teşekkürler.

Y

YEŞİLAY

Kullanıcı
6 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Çok güzel çok beğendim teşekkürler.. :)

M

Mrs.Jadem

Kullanıcı
7 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
İlginç gerçekten,uyuyorda teşekkürler bizimle paylaştığın için..

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Banada çok şey söyledi vesselam özellikle doğdugum günün hürriyet gazetesi ilginçti :)
Neyse.. Ayrıntıya girmeyeyim hehehh

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Saniyenin ielrlemesi harikaymış.:)
Ne ilginç bilgiler gerçekten.
Ben doğduğumda Cemal Gürsel Cumhurbaşkanı... hey gidi günler, doğumuma neden olan insandır kendileri, yıllar sonra annem hamile kalınca beni doğurmak istememiş ama aynı günlerde kendisi Yardım Sevenler Derneği Başkanı ve Cemal Gürsel Dernek Balosunun şeref konuğu. Tesadüf bu ya... :) annem Cumhurbaşkanı'nın yanına geldiğinde hamilelikten kaynaklı bir baygınlık geçiriyor ve Cemal Gürsel koltuğuna oturtuyor annemi.:) İlk oturduğum koltuklardan birisi yani annemle beraber...
İşte ordan burdan, annem yaşım ilerledi Paşam, aslında düşünmediğimiz bebek derken, Cemal Gürsel, sözünü kesiyor ve, "mutlaka doğur bu bebeği, adını Zeynep koy..." diyor. Eh emir büyük yerden.:)
Offf offf nerden nereye:) Burada çoğunuz belki Gürsel'i bilmezsiniz bile, bu da ayrı tabi:))
Anılarımı tazeledim yav...  :D :D

Burcunuza göre internet alışkanlıkların; En gıcık burçtur kendileri. Çünkü photoshopu kapanmaz varsa yoksa resim çizim onun bunun resmini düzelteyim. Bir kez dedik ya Teraziler el hünerleriyle meşhurdur diye illa cıvığını çıkartırlar. Forumlarda enttellektüel sohbetlere dalıp hayatın gerçekliğinin sanal oluşundan bahsedip enteresan bir felsefeye dalarlar. Bunları genelde şiir sitelerinde resim sitelerinde yorum yaparken görülür. feci derecede yeteneklilerdir.
Aha:) Gıcığım valla, yalan yok.:)

D

derman86

Kullanıcı
2 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
EĞLENCELİ HERŞEYİ SÖYLÜYOR GAZETEYİ BİLE GÖSTERİYOR

Z

zuzu835

Kullanıcı
26 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
ya  çok  güzel  paylaşım için tşkrlr

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
19/08/1978  Olay  Kariye Müzesi soyuldu.

Allah'tan ben doğmadan 2 sene önce olmuş.Ziyaret ettiğimde neden bazı parçalar eksik diye düşünmem boşunaymış ;D ;D

Diğer şeyler bayağı bayağı uyuyor. :)

Kader Sayın 9 (Metafizikçi)
Yasaminiz, perdenin gerisindeki esrari, ruhun ve gizli ilmin ardindaki anlami cozmekle geciyor. Yasaminizin amaci gercegi yalnizca gercegi ogrenmek.Bu konuda cok basarili oldugunuz da bir gercek.Insanlari tanimak icin genellikle 5 dk.gozlemlemeniz yeterli. Hayati seviyor fakat cok az kisiyi sevmeye deger buluyorsunuz. Hayatinizin her alaninda comert ve kusursuz olmak istiyorsunuz. Karsinizdakilerin de en az sizin kadar kusursuz ve guvenilir olmasini bekliyor, bu yuzden zaman zaman cok aci cekiyorsunuz.Cok guclusunuz fakat cabuk incinen altin bir kalbe sahibisiniz. Cok az insana gercek sizi tanima firsati veriyor, onlara da fazlaca deger veriyorsunuz..Psikolojik olaylari anlama yeteneginiz muazzam. Ancak sizin disinizda gelisen olaylar sizi ve ruh halinizi fazlasiyla etkiliyor.Bagimsizliginiza ve ozgurlugunuze duskunsunuz . Yine de sevgiyi herseyin ustunde tutuyorsunuz.Hayatiniz karisikliklari cozmek uzerine kurulu oldugu icin mucadele etmekten yorulmuyorsunuz. Hemen her seviyeden insanla anlasma yetenegine ve sonsuz sabra sahipsiniz.Insanlarin ihtiyaclarini onlar soylemeden anliyor ve yardimlarina kosuyorsunuz. Cok iyi bir dinleyici,gozlemci ve yol gostericisiniz bu yuzden iyi bir psikolog veya konusmaci olabilirsiniz.

ŞŞttt üstünüze alınmayın ,benden bahsediyor. :D ;D ;D ;D ;D

Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
harikaymış çok teşekkürler arkadaşım böle güzel bir şeyden bizide haberdar ettiğin için :)

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Doğduğumda Turgut Özal başbakanmış, öldüğünde de cumhurbaşkanı idi. Vay be! Kimseye kaptırmıyorlar yerlerini, helal olsun:))))

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
:) iyiymiş daha çok sevdim kendimi :) Kovalığımla da gurur duyuyorum :)

1

100dolar

Kullanıcı
3 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
verilen link bozuk  :-[

I

imgesell

Kullanıcı
10 Eyl 2006