ROBİN SHARMA "Sen Ölünce Kim Ağlayacak?"

• Konbuyu başlatan Neşe Demirhan
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde En Son Okuduğum Kitap kategorisinde Neşe Demirhan tarafından oluşturulan ROBİN SHARMA \"Sen Ölünce Kim Ağlayacak?\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 12,813 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı En Son Okuduğum Kitap
Konu Başlığı ROBİN SHARMA \"Sen Ölünce Kim Ağlayacak?\"
Konbuyu başlatan Neşe Demirhan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan longcoming
N

Neşe Demirhan

Kullanıcı
28 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
KAYSERİ
Günlük hayatımızda karşılaştığımız bir çok olayı yazarın kendi hayatında yaşadıkları ile birleştirip güzel yorumlar getirerek yazdığı  yazılar.Bence herkes okumalı.Herkese bol kitaplı mutlu günler.

E

erhan1067

Kullanıcı
6 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
bi kavga çıkartmak istemem ama robin sharma bence iyi bir yazar değil belki iyi bir kişisel gelişim uzmanı olabilir ama yazar maalesef...

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
erhan1067' Alıntı:
bi kavga çıkartmak istemem ama robin sharma bence iyi bir yazar değil belki iyi bir kişisel gelişim uzmanı olabilir ama yazar maalesef...

Düşüncelerini belirtmen kavga olarak anlaşılmaz çünkü bu senin düşüncen ve sonsuz saygı duyarım/duyarız. :)

S

seca

Kullanıcı
1 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
Robin Sharma bencede harika bir yazar...kelimeleri özenle seçilmiş...ayrıca kişisel gelişim uzmanı diyorum ben ona...

ferrarisini satan bilge serisini okudum ben...bu kitap yeni heralde takip edemiyorum bu aralar...

ama diğer kitapları gibi akıcı ve zevkle okunacağına eminim bende... :)

E

erhan1067

Kullanıcı
6 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Gülşah' Alıntı:
erhan1067' Alıntı:

Düşüncelerini belirtmen kavga olarak anlaşılmaz çünkü bu senin düşüncen ve sonsuz saygı duyarım/duyarız. :)
teşekkürler sayın moderatör

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Rica ederim Erhan1067 ama yazdığım bir gerçek. Herkezin okumaktan keyif aldığı yazar başkadır. Ve banada saygı duymak düşer. :)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Kişisel gelişim hakkında farklı görüşleri olsada,begenerek okudugum bir yazardır..Teşekkürler  :)

valentine

valentine

Kullanıcı
22 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
bende en çok koza kelebeği bilmez kitabını severim tavsiye ederim

T

turkuaz

Kullanıcı
10 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Eskişehir
bende liderlik bilgeliği adlı kitabını oldukça zevk alarak okumuştum.yönetici olmayı isteyen biri için mutlaka okuması gereken bi kitap..gayet güzel ipuçları veriyo  :)

K

kayacifcif

Kullanıcı
15 Ocak 2009
En iyi cevaplar
0
0
Robin Sharma kişisel gelişim alanında kitaplarını en severek okuduğum yazarların en başında geliyor ve sürekli takip ediyorum. Şu ana kadar tüm kitaplarını bir solukta okuduğum yazardır aynı zamanda.

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Ay ben ölünce herkes gülsün yav.
Ağlanıcak ne var.

Bu arada erhan arkadaşıma kısmen katılıyorum.
Bu konu hakkında bir sözüm vardıda burada paylaşıp,sosyal bir çatışma ortamı hazırlamaya niyetim yok.

S

spiritualsigns

Kendisi sanırım yazar ünvanı almak adına yazmıyor... Bu bir paylaşım şeklidir... bir gazetede köşe yazısıda yazabilir.... Psikolog-Psikiyatrlarda kitap yazıyor ama yazar olduklarını iddia etmiyorlar... Aktarım şekli güzel bana göre... ve ben hep derim insanlar belli şartlanma ile okuyorlar kitapları benim kitap okuma olayına bakış açım farklı... benim hayatımı bir kitap asla etkileyemez... farklı düşüncelerin farklı renklerin  farklı ifade biçimleri olduğunu anlatır bana sadece...

N

nazarelif

Kullanıcı
22 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kastamonu
bu kitaptan önce mutlaka ferrarisini satan bilge yi okuyun ;)

U

ukalaman

Kullanıcı
1 Haz 2010
En iyi cevaplar
0
0
Zonduldak
ferrarisini satan bilge yi okudum ve ordaki şeyleri biraz uyguladım.sonra unuttum ve gitti.

P

prenses35

Kullanıcı
23 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Bence bu kitap diğer kitaplarına göre biraz daha basit kalmış.Derleme niteliğinde düşüncelerini toplamış.

longcoming

longcoming

Kullanıcı
10 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
Adana
Sen ölünce benim ağlamayacağım şimdilik kesin çünkü seni şimdilik tanımıyorum.... ;D ;D ;D
Ah bu vitamin kitaplar,siz adamı güldürürsünüz.

N

nil_92

Kullanıcı
26 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
longcoming' Alıntı:
Sen ölünce benim ağlamayacağım şimdilik kesin çünkü seni şimdilik tanımıyorum.... ;D ;D ;D
Ah bu vitamin kitaplar,siz adamı güldürürsünüz.
çok komiksin ya biraz ciddi olsan !

T

turtur

Kullanıcı
8 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul

Kitap adından dolayı biraz kaybetmiş bence..
Detaylarından da bahsetseydiniz daha iyi olurdu.