Kişisel Gelişim Eğitimi

RE/MAX’ten, gayrimenkulde genç beyinlere yatırım

  • Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde İş Dünyası Yazıları kategorisinde Codex tarafından oluşturulan RE\/MAX’ten, gayrimenkulde genç beyinlere yatırım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,383 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı İş Dünyası Yazıları
Konu Başlığı RE\/MAX’ten, gayrimenkulde genç beyinlere yatırım
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan okyanusya
Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com

RE/MAX Türkiye'nin düzenlediği RE/MAX Üniversitelerarası Proje ve Makale Yarışması’na başvurular başladı. Bu yıl ikincisini düzenlediği yarışmayla şirket, gayrimenkul sektörüne yön verecek yeni fikirlere, genç beyinlere sektörün kapılarını açmayı hedefliyor.


RE/MAX’in üniversitelilere yönelik proje ve makale yarışması iki farklı alanda gerçekleştirilecek. Gayrimenkul Danışmanlığı alanında, alternatif reklam ve pazarlama teknikleri, son teknolojilerin kullanılması ve yenilikçi iş fikirleri konuları ele alınacak. Gayrimenkul Sektörü alanında ise, üniversiteliler sektörden beklentiler, sektörün ülke ekonomisindeki yeri ve gayrimenkul finansmanında yeni açılımlar gibi ana başlıklar altında görüş ve önerilerini ortaya koyacaklar. Yarışmaya Türkiye’nin tüm üniversitelerindeki öğrenciler, herhangi bir koşul gözetmeksizin katılabiliyor.

Yarışmada, belirtilen başlıklar altında, somut önerilerle yaratıcı fikirler ortaya koyan katılımcılar arasından, birinci seçilecek makalenin yazarı, bir dizüstü bilgisayara sahip olacak. İkinci seçilen makalenin yazarı, video kamera, üçüncü seçilen makalenin yazarı, dijital fotoğraf makinesi, dördüncü olarak belirlenen makalenin sahibi de iPod Nano ile ödüllendirilecek. Ayrıca yarışmada en başarılı 15 makalenin sahibine, RE/MAX Türkiye’de staj imkanı ve projelerini hayata geçirme olanağı sağlanacak. 11 Nisan 2008’de sonuçlanacak yarışmaya katılmak isteyenlerin 28 Mart 2008 tarihine kadar nadidet@remax.com.tr adresine makalelerini ulaştırmaları gerekiyor. Yarışma ile ilgili bilgilere www.remax.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.--------------------------------------------------------------------------------


GEÇEN YIL DERECEYE GİRENLER, FİKİRLERİNİ HAYATA GEÇİRDİ

Tüm üniversite öğrencilerine açık olan yarışmaya geçen yıl katılıp başarılı olanlar, 2 ay süreyle RE/MAX Türkiye’de fikirlerini hayata geçirme fırsatını yakaladı. Derece alan 2 katılımcı da, halen RE/MAX Türkiye Genel Müdürlüğü”nde çalışmalarına devam ediyor.
 
O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Çok severim bu tarz deneyimleri ..
İnsana çok şey katabilir ..
Bilgilendirdiğin için teşekkürler Özgür ..
 
Üst