Radyo frekansları karışırsa...

• Konbuyu başlatan senarist081
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde senarist081 tarafından oluşturulan Radyo frekansları karışırsa... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,484 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı Radyo frekansları karışırsa...
Konbuyu başlatan senarist081
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan roze
S

senarist081

KRAL FM : Radyoların kralı KRAL FM’mden kocaman bir merhaba. Sevgili bayanlar bugünkü konumuz özellikle sizlerin ilgisini çekecek. Radyolarınızın sesini biraz daha açın. Çünkü nasıl güzelleşeceğinize dair ipuçları vereceğiz.

ALEM FM : İyi akşamlar sevgili dinleyiciler! Burası, ALEM FM. Bugün yine çok önemli bir konu üzerinde duracağız. Sizlere ineklerin bakımı ile ilgili bilgi vereceğiz.

KRAL FM :Sevgili bayanlar, güzelliğinizi korumak için her şeyden evvel…

ALEM FM : İneklere iyi bakmak lazımdır. İneklerin iyi süt vermesini istiyorsanız sabah akşam, günde iki kere…

KRAL FM : Manikür yapın ve iyi bir oje kullanın. Saçların parlaklığını korumak için de…

ALEM FM : Kaşağı ile tımar ediniz ve kuyruk kısmına…

KRAL FM : Bol miktarda briyantin sürünüz.

ALEM FM : At sineklerinin konup da rahatsız etmemesi için gaz, neft gibi ağır kokulu yağlar sürmeyi sakın ihmal etmeyiniz.

KRAL FM : Sayın bayanlar, özellikle gözlere çok itina gösteriniz.

ALEM FM : Bir ineğin iyi süt vermesi için…

KRAL FM : En iyi cins rimel kullanmak ve kaşları cımbızla almak lazımdır. Güzel bir bayanın…

ALEM FM : Bol ot, arpa yemesi ve torbasından samanın eksik olmaması gerekir. Sayın seyirciler, ineklerin kaybolmasını istemiyorsanız…

KRAL FM : Süs eşyası takmak da icap eder. Örneğin narin boyunları daha zarif göstermek için…

ALEM FM : Bir çan takmayı unutmayınız. Zira çan sallandığında sahibi sesinden hemen bulur. Sevgili dinleyiciler, ineklerin sağlıklı şekilde sağılması önemlidir. Bunun için…

KRAL FM : İnci, pırlanta ve diğer kıymetli taşlardan bir kolye bu vazifeyi görür. Eğer fazla şişmansanız zayıflamak için…

ALEM FM : Memeleri temiz, sabunlu sıcak su hatta arap sabunu ile yıkadıktan sonra sağmalısınız. Böyle bakımlı ineklerin beslenmesi için…

KRAL FM : Kahvaltıda tereyağı, reçel yerine biraz zeytin ve iki bardak koyu çay kâfidir.

ALEM FM : Dağ başlarına, yaylalara çıkarmak lazımdır. Dağda bayırda hem havalanır hem sereserpe otlarlar. Azgın ve haşarı olanlara…

KRAL FM : Tenis, kürek ve voleybol gibi spor ve idman hareketleri tavsiye olunur. Çok güzel ve genç kadına…

ALEM FM : Bakmak zor olduğundan, ayaklarına köstek ve zincir vurup boynuzlarından iple bağlamamız gerekebilir. Başa çıkamadığınız zaman böyle azılı olanlar için…

KRAL FM : En münasibi tuvalet, naylon çorap ve yükse topuklu ayakkabılardır. Cildin pürüzsüz görünümü için…

ALEM FM : Tek çıkar yol mezbahaya göndermektir. Boğazlatınız ve derisini yüzdürünüz.

KRAL FM : Selülit kremiyle ovunuz.

ALEM FM : Şen ve esen kalınız sayın bayanlar.

KRAL FM : Sevgili dinleyiciler, bizden bu kadar. Umarım tavsiyelerimizi aynen yerine getirisiniz. Hepinize mutlu akşamlar!

KRAL FM : Radyoların kralı KRAL FM’mden kocaman bir merhaba. Sevgili bayanlar bugünkü konumuz özellikle sizlerin ilgisini çekecek. Radyolarınızın sesini biraz daha açın. Çünkü nasıl güzelleşeceğinize dair ipuçları vereceğiz.

ALEM FM : İyi akşamlar sevgili dinleyiciler! Burası, ALEM FM. Bugün yine çok önemli bir konu üzerinde duracağız. Sizlere ineklerin bakımı ile ilgili bilgi vereceğiz.

KRAL FM :Sevgili bayanlar, güzelliğinizi korumak için her şeyden evvel…

ALEM FM : İneklere iyi bakmak lazımdır. İneklerin iyi süt vermesini istiyorsanız sabah akşam, günde iki kere…

KRAL FM : Manikür yapın ve iyi bir oje kullanın. Saçların parlaklığını korumak için de…

ALEM FM : Kaşağı ile tımar ediniz ve kuyruk kısmına…

KRAL FM : Bol miktarda briyantin sürünüz.

ALEM FM : At sineklerinin konup da rahatsız etmemesi için gaz, neft gibi ağır kokulu yağlar sürmeyi sakın ihmal etmeyiniz.

KRAL FM : Sayın bayanlar, özellikle gözlere çok itina gösteriniz.

ALEM FM : Bir ineğin iyi süt vermesi için…

KRAL FM : En iyi cins rimel kullanmak ve kaşları cımbızla almak lazımdır. Güzel bir bayanın…

ALEM FM : Bol ot, arpa yemesi ve torbasından samanın eksik olmaması gerekir. Sayın seyirciler, ineklerin kaybolmasını istemiyorsanız…

KRAL FM : Süs eşyası takmak da icap eder. Örneğin narin boyunları daha zarif göstermek için…

ALEM FM : Bir çan takmayı unutmayınız. Zira çan sallandığında sahibi sesinden hemen bulur. Sevgili dinleyiciler, ineklerin sağlıklı şekilde sağılması önemlidir. Bunun için…

KRAL FM : İnci, pırlanta ve diğer kıymetli taşlardan bir kolye bu vazifeyi görür. Eğer fazla şişmansanız zayıflamak için…

ALEM FM : Memeleri temiz, sabunlu sıcak su hatta arap sabunu ile yıkadıktan sonra sağmalısınız. Böyle bakımlı ineklerin beslenmesi için…

KRAL FM : Kahvaltıda tereyağı, reçel yerine biraz zeytin ve iki bardak koyu çay kâfidir.

ALEM FM : Dağ başlarına, yaylalara çıkarmak lazımdır. Dağda bayırda hem havalanır hem sereserpe otlarlar. Azgın ve haşarı olanlara…

KRAL FM : Tenis, kürek ve voleybol gibi spor ve idman hareketleri tavsiye olunur. Çok güzel ve genç kadına…

ALEM FM : Bakmak zor olduğundan, ayaklarına köstek ve zincir vurup boynuzlarından iple bağlamamız gerekebilir. Başa çıkamadığınız zaman böyle azılı olanlar için…

KRAL FM : En münasibi tuvalet, naylon çorap ve yükse topuklu ayakkabılardır. Cildin pürüzsüz görünümü için…

ALEM FM : Tek çıkar yol mezbahaya göndermektir. Boğazlatınız ve derisini yüzdürünüz.

KRAL FM : Selülit kremiyle ovunuz.

ALEM FM : Şen ve esen kalınız sayın bayanlar.

KRAL FM : Sevgili dinleyiciler, bizden bu kadar. Umarım tavsiyelerimizi aynen yerine getirisiniz. Hepinize mutlu akşamlar!

S

SUNFLOWERS

:kahkaha :kahkaha
Tarık teşekkürler....
Nerden buluyorsun bunları :) sabah sabah uykumu açtın :D

S

senarist081

SUNFLOWERS' Alıntı:
:kahkaha :kahkaha
Tarık teşekkürler....
Nerden buluyorsun bunları :) sabah sabah uykumu açtın :D
Valla denk geliyor işte bir şekilde..Çok geziniyoruz ya,bir de merak olunca yanında  :)

S

senarist081

dideM' Alıntı:
Didem sen nerelerdesin bakalım haftalardan beri yoksun..Hesap ver bakalım çabuk..Bu arada avatarın da çok hoş görünüyor ona da değinmeden geçemiyecem.. ;D

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Bu arada avatarın da çok hoş görünüyor ona da değinmeden geçemiyecem..
;D ;D Teşekkür ederim. Çirkin mi güzel mi sevimli mi ben bile hala karar veremedim.

Didem sen nerelerdesin bakalım haftalardan beri yoksun..Hesap ver bakalım çabuk..
Sorma ya iş arkadaşım yıllık izne ayrılmıştı, onun işleri benim işlerim.. Bir dakika boş zamanım yoktu. Geldi bu hafta.

Yokluğumda da 3. bölümü yazmışsın bakıyorum..  :(
Ben yokum ama çok güldüm ona da ya bu seferki tam bi derleme olmuş. Süper olmuş:)

Y

yaratici_idea

Kullanıcı
17 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
çok komik ;D :D ;D

S

senarist081

dideM' Alıntı:
Bu arada avatarın da çok hoş görünüyor ona da değinmeden geçemiyecem..
;D ;D Teşekkür ederim. Çirkin mi güzel mi sevimli mi ben bile hala karar veremedim.

Didem sen nerelerdesin bakalım haftalardan beri yoksun..Hesap ver bakalım çabuk..
Sorma ya iş arkadaşım yıllık izne ayrılmıştı, onun işleri benim işlerim.. Bir dakika boş zamanım yoktu. Geldi bu hafta.

Yokluğumda da 3. bölümü yazmışsın bakıyorum..  :(
Ben yokum ama çok güldüm ona da ya bu seferki tam bi derleme olmuş. Süper olmuş:)
Görüyorsun ki yokluğun hemencecik hissediliyor,sen de diğer arkadaşlarımız gibi değerlisin Didem..Avtarınla dalga geçtiğimi düşünmene de üzüldüm halbuki ben ciddiydim hoşluluğu konusunda her neyse,bu kalp bu beden üzüntüye,kedere alışkın zaten dermişim desem de inanma kafama tokadan başka bir şey takmam ben..İşte anlıyacağın öyle yani.. ;D

S

SUNFLOWERS

Tarık sen üzülme!!!
Didem bana vermiş o cevabı :D
Ama biraz itici değilmi?
Dost acı söylermiş :) ;)

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Avtarınla dalga geçtiğimi düşünmene de üzüldüm halbuki ben ciddiydim hoşluluğu konusunda
Dalga geçtiğini düşünmedimki, ben de ciddi cevap verdim:)
Teşekkür ederim bu arada.

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Aaaa kızmadım yahu niye kızayım bak kızıyorum şimdi:)))))

T

T_ATILGAN

Kullanıcı
9 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
beşiktaş
SLM BEN BU SİTEYE YENİ ÜYE OLDUM... İSMİM TOLGA, HERKESE EN İYİ VE EN İÇTEN DİLEKLERİMLE SELAMLAR..