Portakal resmİ yapsana...

  • Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan Portakal resmİ yapsana... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,001 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Portakal resmİ yapsana...
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ibrahim58
S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0Küçük kızın babası ispanya’nın en ağır siyasi cezalarının verildiği bir cezaevinde mahkumdu. Küçük kız, annesiyle birlikte fırsat bulduğu her hafta sonu babasını ziyaret etmek için cezaevine giderdi. Yine bir gün ziyarete giderken babası için çizdiği resmi yanında götürdü, ancak cezaevi kurallarına göre özgürlüğü çağrıştıran her türlü eşyanın mahkumlara verilmesi yasaktı. Bu nedenle görevliler, küçük kızın çizdiği kuş resmini kabul etmemişler ve oracıkta yırtmışlardı. Küçük kız cok üzülmüştü….
Babasına bu olayı anlattığı zaman , babası, üzülme kızım; yine çizersin , dedi fakat bu kez çizdiklerine dikkat edersin olur mu?
Küçük kız bi başka ziyaretinde babasına yeni bir resim cizip götürdü. Küçük kız bu kez kuş yerine bir ağaç ve üzerine siyah minik benekler çizmişti. Baba keyifle resme bakarken , ne güzel bir ağaç bu dedi üzerindeki benekler nedir, portakal mı?
Küçük kız babasına eğilerek fısıldadı: o benekler ağacın içine saklanan kuşların gözleri


Alıntı


 
A

alpi_282854

Kullanıcı
21 Ocak 2009
En iyi cevaplar
0
0
SAKARYA
Üretici olmak diye buna derler işte..
paylaşım için teşekürler :) :) :)
 
B

bir dost

Kullanıcı
19 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
Konya
bak sen şu ufaklığa nasıl da düşünmüş ;)
 
Üst