Öss Sınavında Yanınızda Bulunması Gerekenler

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde ayben tarafından oluşturulan Öss Sınavında Yanınızda Bulunması Gerekenler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,932 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı Öss Sınavında Yanınızda Bulunması Gerekenler
Konbuyu başlatan ayben
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ilenay
A

ayben

bir adet yumuşak uçlu kurşun kalem: cinnet geçirip gözetmenlere saldırırsanız veya heyecanlanıp gözünüze sokarsanız zarar vermemesi için
* bir torba kuru üzüm: olası rakiplerinizin kafasına çaktırmadan fırlatmak suretiyle dikkat dağıtarak adam eksiltmek için ..

* 80 c c lik limon kolonyası: ayık girmeyi güşünmüyosunuz heralde sınava

* yarım ekmek arası salam: 195 dakika da acıkabilirsiniz aç ayı oynamaz..

* darbeli matkap: kuru üzümler beklenen etkiyi göstermezse diye

* elektrikli testere: bayan gözetmenlerin takırdayan topuklarını kesmekte kullanıla bileceği gibi sıranızı kendi rahat edebileceğiniz boy ve ebatrlara getirebilmeniz içinde kullanılabiler foksiyoneldir

* pilav üstü kuru: yarım ekmek kesmiyebilir 195 dakika dedik

* bir adet bikini giydirilmiş koala: gözetmenlerin dikkatini dağıtmak için

* at gözlüğü: sınava mini etekle, büstiyerle yok efendime söyliim jartiyerle gelen arkadaşlar olabilir dikkatiniz dağılmasın diye

K

Kardelen

80 c c lik limon kolonyası: ayık girmeyi güşünmüyosunuz heralde sınava

canım süper ya bayıldım emeğine sağlık paylaşımın içi tşkler çok güzeldi :)

K

Kardelen

hemde çok hoşuma gitti bi kaç yıl önceye gittim :( ama yinede güldüm çok güzeldi :)

gülsümaltındiş

gülsümaltındiş

Kullanıcı
20 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
bir torba kuru üzüm: olası rakiplerinizin kafasına çaktırmadan fırlatmak suretiyle dikkat dağıtarak adam eksiltmek için ..
bayıldım ...
sınavda bir kız vardı sınav boyunca çikolata yedi durdu hepsini kafasına fırlatırdım :D

S

sehla

Kullanıcı
5 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
* bir adet bikini giydirilmiş koala: gözetmenlerin dikkatini dağıtmak için  ;D  ;D

G

Gozde

Kullanıcı
9 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Lüleburgaz
bu sene tekrar giricem sınava aklımda bulunsun not ettim bir yere hepsini  ;)
sağol aybencim acayip komikmiş  ;D

F

Feveran Estomp

Kullanıcı
6 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
* elektrikli testere: bayan gözetmenlerin takırdayan topuklarını kesmekte kullanıla bileceği gibi sıranızı kendi rahat edebileceğiniz boy ve ebatrlara getirebilmeniz içinde kullanılabiler foksiyoneldir
Haklısın aslında..  ???

F

Feveran Estomp

Kullanıcı
6 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
O zaman falçatalı çocuklar tıp okurdu..