Önceki Yaşantınızda Ne İdiniz ?

• Konbuyu başlatan korsan
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde korsan tarafından oluşturulan Önceki Yaşantınızda Ne İdiniz ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 15,320 kez görüntülenmiş, 76 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Önceki Yaşantınızda Ne İdiniz ?
Konbuyu başlatan korsan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Harun
K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Ya aslında birazda kendimizle dalga gecelim gibi bir niyetten yola çıktım abi yoksa bu ve gibi  başlıklarla işim olmazda bi yerde okudum hoşuma gitti ve denedim şaşırdım dedim hele buradaki arkadaşlarlada paylaşayım neler olucah kim kimmiş gibi :)

hadi bakalım  reankarnasyona ianananlar bekliyorum :)

http://users.pandora.be/gad/re/turks.html

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir erkektiniz. .

Bugünkü İrlanda civarında bir yerlerde 1800 civarında doğdunuz.

Bir korsan, esnaf veya brokerdiniz..
Önceki o yaşamınızdaki kısa psikolojik profiliniz:

Bohem ve gizemli bir kişilik, Allah vergisi bir hayli yetenek, antik kitapları anlama kudreti, büyücülük yeteneği. Karanlık kuvvetlerin bir hizmetkarı olabilirdiniz.

Bu enkarnasyonunuzun nedeni önceki yaşamınızda bazı konularda başarısız olmuş olmanız. Önceki yaşamınızın şimdikine aktardığı ders ve vazife:

Probleminiz Evren'i sevmeyi ve ona güvenmeyi öğrenmek. İçteki bilgeliği düşünme, işletme, yansıtma ve geliştirmeye mahkumsunuz

Ben buymusum hayret vede tuhaf?

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Teşhis:
Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir kadındınız. .

Bugünkü Sibirya civarında bir yerlerde 1025 civarında doğdunuz.

Bir el sanatları sanatçısı veya tamirciydiniz..

--------------------------------------------------------------------------------

Seyahat etmeyi ve araştırmayı hep sevdiniz. Bir detektif veya casus olabilirdiniz.

--------------------------------------------------------------------------------

Bu enkarnasyonunuzun nedeni önceki yaşamınızda bazı konularda başarısız olmuş olmanız. Önceki yaşamınızın şimdikine aktardığı ders ve vazife:

Dersiniz: Zihninizin gelişmesi ve genişlemesi. İyi bir öğretmen bularak zaman ve enerjinizin bir kısmını onun bilgeliğine harcayın.

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0

Teşhis:

Bugünkü Güney Latin Amerika civarında bir yerlerde 000 civarında doğdunuz.

Bir dansçı, şarkıcı veya aktördünüz..

Bana neden ders varmemişte,size ders varmiş zynep ve korsan...Bende istiyorum.. :ciglik

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Abi sen tam anlamı ile dogru yaşamışsın demekki biz başaramadıgımız için bir daha gelmişiz sen başardıgın için gelmişsin bir dahaki sefere belki ders  :)

C

crnkcclr

Kullanıcı
25 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0

Bugünkü Kuzey Hindistan civarında bir yerlerde 1150 civarında doğdunuz.

Bir dansçı, şarkıcı veya aktördünüz..

Daima yeni açıklamalar arayan bir kafaya, bir bilim adamı kafasına sahiptiniz. Çevre o kafayı sık sık yanlış anladı ancak bilgisine saygı gösterdi.

Dersiniz: Psikolojik bilimlerde ve antik elyazmalarında saklı bilgeliği çalışmak, uygulamak ve kullanmak. Güçlü iman ve sıkı çalışmayla şimdiki yaşamınızdaki gerçek kaderinize ulaşacaksınız.

erkekmişim ben :D :D biliyordum zaten hahahaha...

R

re-Member

Kullanıcı
16 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
reankarnasyona inanmam ama.... yine de baktım  :D  ;D

Bugünkü Güney Latin Amerika civarında bir yerlerde 000 civarında doğdunuz.

Bir dansçı, şarkıcı veya aktördünüz

::)    :D 

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Korsan' Alıntı:
Abi sen tam anlamı ile dogru yaşamışsın demekki biz başaramadıgımız için bir daha gelmişiz sen başardıgın için gelmişsin bir dahaki sefere belki ders  :)
yazdım abi gün/ay/yıl olarak ama 1-99 arası bir sayı şeçin deyip durdu...bende tıkladım,tıkladım,o uyardı,ben tıkladım,:) sonuçta baktı inatta bir muratta  :D bu kadar cevap verdi abi  :D

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Teşhis:

Bugünkü Romanya civarında bir yerlerde 1200 civarında doğdunuz.

Bir filozof veya düşünürdünüz..

Çekingen, temkinli, sessiz bir kişi. Bu yaşamınıza kadar açığa çıkmayı beklemiş yaratıcı kabiliyetleriniz var. Bazen çevre sizi acayip buluyor.

Size dünyayı algılama biçiminiz hep biraz farklıymış gibi geldi. Dersiniz: Şimdiki hayatınızda en iyi rehberiniz olarak sezgilerinize güvenmek.

oh be sonunda ısrar çabalarımın sayesinde  :D dersimi aldım ediyorum ezber.. :D ben bir filozofmuşum arkadaşlar:) hele vardı felsefe dersleriyle bu kadar ilgilenmemde bir şey..  ;)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Korsan' Alıntı:
bi şeyi yanlış yapıyorsundur abi :)
Bİ YA DOGUM TARİHİNİZİ GİRİN DİYOR,BENDE GİRİYORUM.. MEĞER SADACE SON İKİ RAKAMI GİRİLECEKMİŞ... :(

arsız meltem

arsız meltem

Kullanıcı
5 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
kütahya
Teşhis:

Bugünkü Avusturya civarında bir yerlerde 1525 civarında doğdunuz.

Bir maskara, müzisyen, şair veya tapınak dansçısıydınız..

Seyahat etmeyi ve araştırmayı hep sevdiniz. Bir detektif veya casus olabilirdiniz.

Dersiniz: İçinizdeki kıskançlık ve öfkeyi yenmek ve sizi rehberleri olarak seçenlerin yenmelerine yardım etmek. Bu zayıflıklara korku ve öz-pişmanlığın neden olduğunu anlamak zorundasınız.

inanmam ama dediğiniz gibi biraz dalga geçmek amacımız  ;D
beyendim dikkatimi çekti açıkçası

S

syn

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul

Bugünkü Batı Avustralya civarında bir yerlerde 400 civarında doğdunuz.

Bir kuyumcu veya saat imalatçısıydınız..

Mütecessis ve kaşif, her şeyi dibine kadar araştıran, her kitabı son satırına kadar okuyan biri. Drama yeteneği, doğuştan aktör.= atıyor  :D

Bu enkarnasyonunuzun nedeni önceki yaşamınızda bazı konularda başarısız olmuş olmanız. Önceki yaşamınızın şimdikine aktardığı ders ve vazife= ?

Maddi ve ruhani dünya arasında görünmeyen bağlar vardır. Dersiniz: O köprüyü arayıp bulmak ve kullanmak.= ilginç

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Bu arada hepimiz önceki yaşamımızda başarırsızmışız... :)

S

SUNFLOWERS

Teşhis:

Bugünkü Orta Hindistan civarında bir yerlerde 1200 civarında doğdunuz.

Bir filozof veya düşünürdünüz..

Çekingen, temkinli, sessiz bir kişi. Bu yaşamınıza kadar açığa çıkmayı beklemiş yaratıcı kabiliyetleriniz var. Bazen çevre sizi acayip buluyor.

Ana vazifeniz: Dünyayı daha güzel yapmak. Fiziksel ve ruhsal çöller sadece dokunuşunuzu bekliyor. Gülümsemeye devam edin!

Allahü ekber !!!!
Ben neymişim :eek: ::) :D ;D

C

catzilla

Teşhis:

Bugünkü Kore civarında bir yerlerde 1250 civarında doğdunuz.

Bir kimyacı, simyacı veya zehir üreticisiydiniz..

Hep sağduyulu pragmatik, spiritüel kaygıları olmayan materyalist bir insan oldunuz. Basit bilgeliğiniz zayıf ve fakire yardımcı oldu.

Sevme, mutlu olma ve şevk duyma yeteneklerinizi geliştirmeli ve bu duyguları bütün insanlara yaymalısınız.

G

gurbetci_kiz

Kullanıcı
20 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
Teşhis:

Bugünkü Moğolistan civarında bir yerlerde 1300 civarında doğdunuz.

Bir cengaver, avcı, balıkçı veya adakları icra ediciydiniz..

Hep sağduyulu pragmatik, spiritüel kaygıları olmayan materyalist bir insan oldunuz. Basit bilgeliğiniz zayıf ve fakire yardımcı oldu.

Kendinizi sevme duygunuzu ve insanların kalbine ümit serpme yeteneğinizi geliştirmelisiniz. Hırs her şey değildir. Gerçek define ruhunuzda gömülüdür.

Son cumleleri begendim insanlarin kalbine umit serpmeyi severim  :)