Öğretmen tehditleri

• Konbuyu başlatan korsan
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde korsan tarafından oluşturulan Öğretmen tehditleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 12,184 kez görüntülenmiş, 48 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı Öğretmen tehditleri
Konbuyu başlatan korsan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan poyraz006
K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Öğretmen tehditleri

Matematik:Oğlum,senin o kafanı 5`e böler,y=3x+4 bağlantısına göre vücudunu eklemlere ayırırım.

Biyoloji:Çocuğum senin DNA yapını bozar,hücrelerindeki mitokondrileri yok edrek enerjisiz bırakırım,terliksi hayvana dönersin ona göre.

Tarih:Bana bakın Deli İbrahim`in torunları,sizi Ankara Savaşı`ndan çıkmış Beyazıt`a çeviririm.Hüdavendigar sizi kurtaramaz, bilmiş olasınız.

Resim:Çenesi fazla düşeni tahtaya kaldırır,modellik yaptırırım.

Coğrafya:Oğlum,yörüngeden çıkma!Yoksa seni enlem ve boylamlarına ayırır,26-45 doğu meridyenine sürer ve akabinde 6,5 şiddetinde bir şamar patlatırım.Kafanda oluşacak fay hattından sen sorumlusun.

Edebiyat:Hiç mübalağa etmiyorum.Seni edebi bir parça olarak parçalar,bir güzel gazelini okurum.

Kimya:Bakın,kafamı bozmayın!Sizi atomlarınıza ayırır,oksijen yerine sözlüde İyot yuttururum.Hasan 2 Salak Osman 4`e dönersiniz.

Beden Eğitimi:Bak nasıl konuşuyor hâla?!Bakın şimdi size kulağı amuda kalkmış öğrenci göstereceğim.

Müzik:Biraz daha konuşmaya devam ederseniz,saz sapıyla hepinizin ensurumantal olarak notalarını çıkarır,solfejik beraber ve solo vuruşlarnızı da lük olarak yaparım haa!Bakın o zaman nasıl miskin kuzulara dönüyorsunuz

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Coğrafyacıyı sevdim  ne yalan soyleyeyim çok yaratıcı imiş

T

tnctrkcell

Beden Eğitimi:Bak nasıl konuşuyor hâla?!Bakın şimdi size kulağı amuda kalkmış öğrenci göstereceğim ;D :D

A

ayben

Kimya:Bakın,kafamı bozmayın!Sizi atomlarınıza ayırır,oksijen yerine sözlüde İyot yuttururum.Hasan 2 Salak Osman 4`e dönersiniz.

bir kimyacı olarak bu ilgimi çekti çokk hoş olmuş :D

E

ercan

Kullanıcı
8 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
çok yaratıcı öğretmenler var zaten bunlar türklerden başkası olamazlar..

B

black2233

Kullanıcı
13 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
osmaneli
:D ;D ??? :eek: :-X :-\ :'( :-* :-* :'( :-[ :p ??? :eek: :( :mad: ;D ;D ;D ;D :)

gülsümaltındiş

gülsümaltındiş

Kullanıcı
20 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Edebiyat:Hiç mübalağa etmiyorum.Seni edebi bir parça olarak parçalar,bir güzel gazelini okurum. bir edebiyat öğrencisi olarak tebrik ediyorum arkadaşım seni  ;D çok güzeldi

kardelen5_9

kardelen5_9

Kullanıcı
9 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
bende biyolojiyi çok beğendim valla..... ;D :D ;) :)

S

smyye

Kullanıcı
1 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
:) :D teşekkürler. güzelmişş.

H

hatche

Kullanıcı
6 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
Korsan' Alıntı:
Biyoloji:Çocuğum senin DNA yapını bozar,hücrelerindeki mitokondrileri yok edrek enerjisiz bırakırım,terliksi hayvana dönersin ona göre.

Tarih:Bana bakın Deli İbrahim`in torunları,sizi Ankara Savaşı`ndan çıkmış Beyazıt`a çeviririm.Hüdavendigar sizi kurtaramaz, bilmiş olasınız.

Coğrafya:Oğlum,yörüngeden çıkma!Yoksa seni enlem ve boylamlarına ayırır,26-45 doğu meridyenine sürer ve akabinde 6,5 şiddetinde bir şamar patlatırım.Kafanda oluşacak fay hattından sen sorumlusun.

Edebiyat:Hiç mübalağa etmiyorum.Seni edebi bir parça olarak parçalar,bir güzel gazelini okurum.

Beden Eğitimi:Bak nasıl konuşuyor hâla?!Bakın şimdi size kulağı amuda kalkmış öğrenci göstereceğim.
bunLar çook komikti. Lise deki beden eğitimi hocamız da böyLe bişiLer söyLerdi ;D

curciin

curciin

Kullanıcı
4 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
adana
hepsi harika ya.öldüm gülmekten ;D ;D ;D ;D

B

baytar

Kullanıcı
6 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
diyarbakır
;D ;D ;D böyle insanlar işlerine çok önem veriyorlar demek      baksana    tehtitleri bile işiyle ilgili  ;D  ;D  ;D