Öbür Dünyadan Mail Var!

• Konbuyu başlatan Zynep
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler kategorisinde Zynep tarafından oluşturulan Öbür Dünyadan Mail Var! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,089 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler
Konu Başlığı Öbür Dünyadan Mail Var!
Konbuyu başlatan Zynep
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan hırslı.28
Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Seyrantepe’de oturan Huriser Y. (49), Şişli Cumhuriyet Savcılığı’na başvurarak, eşi Orhan Y.’yi 19 Mayıs 2008’de akciğer kanserinden kaybettiğini, bu olaydan bir ay sonra eşinin mail adresinden mesajlar almaya başladığını söyleyerek, "Bana attığı mail’lerin başlığında ’Öbür dünyadan mail’iniz var" yazıyordu. İçinde, ’Ayağını denk al. Hareketlerine dikkat et’, ’Öldüm ama seni izlemeye devam ediyorum’, ’Kızıma iyi bak. Yoksa gece gelir seni boğazlarım’ yazıları vardı. Bu mail’ler yüzünden ruh sağlığım bozuldu. Geceleri korku içinde geçiriyorum. Bunu yapanın bulunmasını istiyorum" dedi.

Asayiş polisi, mail’lerin atıldığı bilgisayarın IP numarası belirlendi. Bağlantının yapıldığı adresi belirleyen dedektifler önceki gün operasyon yaptı. Gözaltına alınan ve Orhan Y.’nin chat arkadaşı olan Ayşe Ü. (48), sorgusunun ardından savcılıkça serbest bırakıldı.

Ben ölünce eşimi korkut dedi

Ayşe Ü. ifadesinde şunları söyledi: "Orhan’la internet ortamında aynı mail grubunda yazarken tanışmıştık. Benimle dertleşir, eşinin ve ailesinin kendisine iyi bakmadığından yakınırdı. Yakında öleceğini biliyordu. Benden, eşinin kızına iyi bakmasını sağlamak için, onu korkutacak mailler atmamı istedi. Mail adresinin şifresini verdi. Hayatını kaybedince ben de onun son isteğini yerine getirecek mailler attım."

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Pes yani!
Teknolojinin tüm olanaklarından sonuna kadar yararlanmak diye buna derim... :)

C

crnkcclr

Kullanıcı
25 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
insanlar teknolojinin nimetlerinden sonuna kadar faydalanıyorlar...
bu tür olayların engellenmesi ve durdurlması çok güç..
gülsek mi ağlasak mı bilemiyorum....  :-X

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Ben bu olayın gerisinde bir Türk erkeğinin kıskançlığını ve bencilliğini sezmedim değil...  :D

C

crnkcclr

Kullanıcı
25 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
neredeyse Dallas kıvamında bence de :D :D

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Yani bu nasıl bir vicdandır ki adam öldüğünde sırf vasiyetini yerine getirmek için uğraşıyor arkadaşı.
Eminim başka bir vasiyeti olsa bu kadar yerine getirmek için uğraşmazdı o bayan. :-X

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Yani sen tut tanımadığın bir hanımla chat yap, özel sorunlarını anlat, üstelik kanser ve ne yazık sonu belli, sonra böylesi bir yöntemle eşini korkut!
Var mı böyle şey?
Tanımadığın insanla muhabbet ettiğin vakti neden ailene ayırmıyorsun diye sormazlar mı adama?
Soramayız artık...
Eh nur içinde yatsın, ne diyelim... :)

D

dileklerperisi

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Allahım akıl fikir ver insanlara.
Yaw adam sonunu biliyordu diyelimki cahillik etti böyle bir vasiyet bıraktı arkadaşına,
o çok vefalı arkadaş nasıl yaptı acaba bunu?
Aklım almıyor.

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Zynep' Alıntı:
Yani sen tut tanımadığın bir hanımla chat yap, özel sorunlarını anlat, üstelik kanser ve ne yazık sonu belli, sonra böylesi bir yöntemle eşini korkut!
Var mı böyle şey?
Tanımadığın insanla muhabbet ettiğin vakti neden ailene ayırmıyorsun diye sormazlar mı adama?
Soramayız artık...
Vallahi süper fikir! Ben çok beğenmiştim okuduğumda, helal olsun. Zynep'in de dediği gibi teknolojiden sonuna kadar yararlanmak budur işte! Ben de ölünce yapıcam:))

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
dideM' Alıntı:
Zynep' Alıntı:
Var mı böyle şey?
Soramayız artık...
Vallahi süper fikir! Ben çok beğenmiştim okuduğumda, helal olsun. Zynep'in de dediği gibi teknolojiden sonuna kadar yararlanmak budur işte! Ben de ölünce yapıcam:))
Cin seni! :D :D

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Pes....Türk zekasına bir örnek daha.... :-X

I

ilenay

Kullanıcı
28 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
Gerçekten çok  neteresan . aslındas ben de ayşe ü. yerinde olsaydım ben de aynı seyi yapardım herhalde (bazıları vicdansız diyebilir ) çünkü adamın isteğimiş bu. Orhan y. ye iyi davranılmadığı belli çünkü bence coğu es karısına böyle bir sey yapılmasını istemez :) paylasım için tesekkurler

U

UNKAPANI

Kullanıcı
3 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Off off daha neler artık  :-\

H

hayalhane

sonra bide adamın hanımı korkudan balatayı sıyırsaydı,yada ölseydi nolacaktı heya :mad: :mad: :mad:

B

blt.cemile

Kullanıcı
11 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Alla Allaa daha neler duyacaz :-\ :-\ ???

H

hayalhane

benim merak etiğim ölen abinin hanım balatayı sıyırdımı acaba ??? ??? ??? ;D ;D