objektifimden karaler

• Konbuyu başlatan Nazım
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası) kategorisinde Nazım tarafından oluşturulan objektifimden karaler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,468 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası)
Konu Başlığı objektifimden karaler
Konbuyu başlatan Nazım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan M
S

spiritualsigns

sonbahar yaprakları ve amcamızın gurup vaktindeki çay keyfi çok hoş.. ışık iyi yerden yakalanmış.. kadraj orantılı.. konsept hüznün ılık rüzgarları gibi yüzümüze çarpıyor.. yalnızlığı ve ayrılığı çağrıştırdı....

Paylaşım güzel.. png olarak kaydedip daha iyi resim kalitesi yakalayabileceğini düşünüyorum.

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Çok güzel bir bakış açısı gerçekten, elinize sağlık.

Yalnız Harun'un da dediği gibi biraz küçük boyutta resim olarak eklerseniz daha iyi olur.

Teşekkürler :)

S

spiritualsigns

Resimler  bende küçük görünüyor... ilginç..  ???

H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
leftinthedark.wordpress.com
resmin üstüne mouse' u tuttuğunda sağ köşesinde büyütmek için bişey çıkması lazım. eğer çıkmıyorsa otomatik ayarlı falandır belki. tam bilemedim şimdi :)

S

spiritualsigns

Harun' Alıntı:
resmin üstüne mouse' u tuttuğunda sağ köşesinde büyütmek için bişey çıkması lazım. eğer çıkmıyorsa otomatik ayarlı falandır belki. tam bilemedim şimdi :)
haha.. 486 makinayla pc dünyasına girdim ben win 3.1  ;D ;D yaşlıyım yaşlı.. bilirim ben  8)

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
spiritualsigns' Alıntı:
Harun' Alıntı:
haha.. 486 makinayla pc dünyasına girdim ben win 3.1  ;D ;D yaşlıyım yaşlı.. bilirim ben  8)
Aynı yaşta olamayız  ???
Ben de biliyorum.
hehehe...

S

spiritualsigns

Aynı yaşta olamayız  ???
Ben de biliyorum.
hehehe...
Özgür ben 33 yaşındayım.. 1993 yılında tanıştım bilgisayarla amigayı saymazsak :) IBM 486 işlemciydi.. 8 mb ram vardı.. 8)

94 te internetle tanıştım...

yaşlıyım ben yaşlı  :p

M

mrv

Kullanıcı
22 Ocak 2009
En iyi cevaplar
0
0
güzel fotoğraflar
paylaşım için teşekkürler :)

A

agokalper

Kullanıcı
9 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
güzel kareler gerçektende paylaştıgın içinde saol

M

M

Kullanıcı
31 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Deniz ve güneş olan resmı çaldım :) Masaüstüme çok yakıştı..Teşekkürler ;)