Neden burada..Kendinigeliştir.com'dayız?

• Konbuyu başlatan crt
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Görüş, İstek ve Şikayetleriniz kategorisinde crt tarafından oluşturulan Neden burada..Kendinigeliştir.com'dayız? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 22,341 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Görüş, İstek ve Şikayetleriniz
Konu Başlığı Neden burada..Kendinigeliştir.com'dayız?
Konbuyu başlatan crt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan crt
crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul

Aslında net üzerinden yüzlerce siteye her an kolaylıkla ulaşılabiliyor .
Ancak önemli olan rastgele sitelere üye olarak yazıp çizmek değil.
o sitenin içeriği, sizlere verdiği eğitici-öğretici ve olumlu iletileri iyi kavramaktır ve anlamaktır...
www.kendinigeliştir.com ekibi olarak saygınlığımızı koruyor ve her konuda hassas davranıyor...
Sitemiz de ,farklı görüş ve düşüncelerin paylaşılmasına seviyeli tartışmaların yapılmasına olanak sağlıyoruz.
Forumlarda yapılan fikir paylaşımları,bilgi ,özgüven ve kişisel gelişim ,doğru-düzgün iletişim kurabilme açısından da oldukça önemli ve yararlıdır.
Çağdaş düşünce , ATATÜRK devrim ve ilkelerinden asla ödün vermeyen ..
Sosyal ,kültürel,sanatsal tartışmaların yapıldığı ...
Güzel dostlukların kurulduğu ..
Her tür ayrımcılığın (ırk-dil -din-meshep vb.) ve şiddetin karşısında olan ve daima kardeşliği , barışı savunan...
Kişi hak ve özgürlüklerine saygılı...
Siz değerli üyelerimizin katılımları ile güncelliğini koruyan çok özel bir o kadar da kaliteli  ortamda olduğunuzu tekrardan vurgulamakta yarar görüyor tabii ki takdiri yine sizlere bırakıyoruz..
Forumlarda düşüncelerinizi savunurken arkasında durabileceğiniz fikirleri paylaşabilmeliyizki fikirlerimiz anlamlı olsun ,değer bulsun.
Eğer saygı bekliyorsanız aynı hassasiyeti sizlerde göstermelisiniz.
Aksi taktirde klavye başında kahramanlığı yapmak boşuna bir zaman kaybı olurki..
Karşımızdakileri kırmadan,incintmeden güzel iletişimler kurmak, yıkıcı olmak değil,yapıcı ve öğretici olmaktır esas hedefimiz.
Einstein'n bir sözü vardır ya hani...''Önyargıları parçalamak atomu parçalamaktan daha zordur "der...
Bana göre kişisel olgunluğa erişilmesinde  katı kurallar ve radikal düşüncelerin kırılması ön koşuldur..
Yaşamın anlamı sevgiyle başlar ve sarar herbir yanı.. Birken İki İki İken Beş  Beşken Sonsuz sayıya ulaşmak elele dostluk ve kardeşlikte buluşmak dileyiyle diyorum..
Sevgiler
-crt-

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Sevgili Gençler:)
Kendini geliştir ile ilgili önerilerinizi hatta eleştrilerinizi de almak isteriz..

T

turtur

Kullanıcı
8 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Sevgili moderatör :)
Gerçektende farklı görüş ve düşüncelerin paylaşılmasına seviyeli tartışmaların yapılmasına olanak sağladığınız için teşekkür ediyor bu başarınızın daimi olmasını diliyorum)) 2. bir sosyal paylaşım sitesine ihtiyaç bile duymuyoruz ama futbol konusunada yasak olmasa daha da güzel olabilirdi hani  ;)

G

GLSM

Kullanıcı
1 Eyl 2010
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
MERHABALAR
Bende internet basında vakit geçirmenin zaman kaybına neden olduguna inanırım ama
bu sitede kendimi geliştirdiğime inanıyorum katkılarınızdan dolayı sizi tebrik ediyorum
TEŞEKKÜRLER...

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Kendinigeliş'tir.com'a olan ilginiz için bizlerde teşekkür ediyoruz..
Sevgili Turtur:)  "DİN, FUTBOL ve SİYASET " gibi yoruma açık geniş kapsamlı konular fanatik ve radikal düşüncelerin sersilendiği gruplaşmalara neden olabiliyor..
Oysa bizler kavga ve bölünmelerin yaşanmadığı güzel bir ortamda hoş sohbetlerin dönmesini amaçlıyoruz..
Önerini yine de değerlendirmeye alabiliriz...
Ha bu arada vazgeçilmezim "Sarı-mavi"dir desem:)

I

ibrahimgemlik

Kullanıcı
23 Ocak 2010
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
aaa bak bu güzel bi konu .
Paşlaşımlar güzel kıssadan hisse durumları güzel bir yer oldugu için burdayım.
Tabi birazda zorunlu aile bağları yüzünden (babannecim )yüzünden burdayım.Ama siteyi hala böle alıcı gözüyle incele bilmiş değilim.

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
(Başımın tatlı belası)İbrahim:)İyiki varsın iyiki buradasın...
Ya istemem hadi git işine :) ben Crt olarak kalmak babanne falan olmak istemiyorum.

Ha burada siteyi lütfen iyi incele Senin de istek ve önerini almak istiyorum...

T

turtur

Kullanıcı
8 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
crt' Alıntı:
Kendinigeliş'tir.com'a olan ilginiz için bizlerde teşekkür ediyoruz..
Sevgili Turtur:)  "DİN, FUTBOL ve SİYASET " gibi yoruma açık geniş kapsamlı konular fanatik ve radikal düşüncelerin sersilendiği gruplaşmalara neden olabiliyor..
Oysa bizler kavga ve bölünmelerin yaşanmadığı güzel bir ortamda hoş sohbetlerin dönmesini amaçlıyoruz..
Önerini yine de değerlendirmeye alabiliriz...
Ha bu arada vazgeçilmezim "Sarı-mavi"dir desem:)
BORDO - MAVİ
desek nası olur acaba ? ? ? =))))))

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Sevgili Turtur:)
Off off renk karmaşaşı yaşıyor:) şu an memleketim Çorum'u düşünüyorum...
Zaten futbol fazlaca ilgi alanıma girmiyor ama yine de merak ettim 'Çorum Spor' hakkında ki düşüncelerini alabilir miyim ?
Hani diyorum kupayı alma ihtimalimiz hiç mi yok ne dersin?

T

turtur

Kullanıcı
8 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
crt' Alıntı:
Sevgili Turtur:)
Off off renk karmaşaşı yaşıyor:) şu an memleketim Çorum'u düşünüyorum...
Zaten futbol fazlaca ilgi alanıma girmiyor ama yine de merak ettim 'Çorum Spor' hakkında ki düşüncelerini alabilir miyim ?
Hani diyorum kupayı alma ihtimalimiz hiç mi yok ne dersin?
Hmm çorumsporu mevki si itibariyle fazla bir bilgim yok ama bu sene şampiyonluk ihtimali kalmadı sanırım..ama son umut olarak bir üst lige çıkma ihtimali var elbette :) Bir başkadır benim memleketim...;)

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Turtur:) Bilgilendirme için sağolasın  
Evet ya bir başkadır memleket özlemi ama çok acılar yaşandı  benim memleketimde ..Hazin bir öyküdür ÇORUM..Devamında Maraş ,Sıvas gelir...
Hüzünlendim yine .....Neyse Çorum Sporumuzun şampiyonluğu inşallah seneye diyelim şimdiden dualara başlayalım:)
Zaman zaman hayal kurmak güzeldir hane:)Hele de www.geliştir.com da olmak ise hoş bir duygudur...
Sevgiler hepinize

T

turtur

Kullanıcı
8 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
crt' Alıntı:
Turtur:) Bilgilendirme için sağolasın 
Evet ya bir başkadır memleket özlemi ama çok acılar yaşandı  benim memleketimde ..Hazin bir öyküdür ÇORUM..Devamında Maraş ,Sıvas gelir...
Hüzünlendim yine .....Neyse Çorum Sporumuzun şampiyonluğu inşallah seneye diyelim şimdiden dualara başlayalım:)
Zaman zaman hayal kurmak güzeldir hane:)Hele de www.geliştir.com da olmak ise hoş bir duygudur...
Sevgiler hepinize
Evet unutmadık unutturmayacağız !..
Hep hayal kumark dileğiyle crt :)

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Turtur:)
Hani diyorum hep hayalde kalmasın ,dileklerimizi biraz olsun gerçekleştirebilelim istiyorum.

T

turtur

Kullanıcı
8 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Tabiki de ...Hayalleri gerçekleştirmenin mutluluğu anlatılamaz  :)

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Gerçekletirebildiğin hayalini örneğin birtanesini (sakıncası yoksa) bizlerle paylaşabilirsen mutlu oluz..
Hani diyorum acılar paylaştıkça azalır sevinçler paylaştıkça çoğalırmış ya ..

T

turtur

Kullanıcı
8 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
crt' Alıntı:
Gerçekletirebildiğin hayalini örneğin birtanesini (sakıncası yoksa) bizlerle paylaşabilirsen mutlu oluz..
Hani diyorum acılar paylaştıkça azalır sevinçler paylaştıkça çoğalırmış ya ..
Pekala söyleyelim madem sen  sordun) uzun yıllar hayalini kurduğum çok değerli bir insanla yaşadığım bir kaç an .O noktaya gelmek içinde tabii çok büyük fedakarlıklar yapmıştım...Bu kadar unutulmaz kılanda buydu o anı işte :)
Peki ben sana sorsam ? eminimki benden çok daha farklı ve büyük hayalini gerçekleştirmişsindir

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Turtur:)Evet küçük hesapların muhasebecisi olmadım asla ve büyük ideallerim vardı yaşama dair..Gerçekleştirmesemde pek çoğunu umudumu yitirmedim mücadele veriyorum hala ..
Hayalimde bir insan profili çizmiştim..Bakışlarında sevgiyi görebileyim,fikirleri aydınlatsın benimle bereber yeryanı istemiştim.
Bu en büyük hayalim iki oğlumla gerçek buldu desem..Sanırım başardım?

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Kendini geliştir.com'dayım ?sorusuna kendim adına bir açıklama getireyim istedim..
Farkı forumlarda ,farklı görüşte pek çok kişilerle muhataplığım oldu...
(Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlar,vatan-millet-Sakarya muabbetleriyle rant sağlamaya ,inançlarla oynayarak cennetin anahtarını satmaya çalışanlar,Atatürk'e çamur atanlar vs.)
Bu ortamlarda en yüce değerin insan olduğunu , barış ve huzurun sağlanmasında ,hoşgörü ve saygının ön koşul olduğunu,düşünce özgürlüğünü,emeğin karşılığı eşit paylaşımı savundum..Dinlemesini bilmeyen haddini aşan çok oldu...
Düşündüm fazlaca zaman kaybı oluyor "eyvallah" hepinize demeyi daha bi'uygun buldum :)
Oysa şimdilerde www.kendinigeliştir.com'da karar kıldım sizlerle beraber güvenilir kalıcı dostluklar kurmak gerçekten mutluluk vericiydi...
Sevgili gençler:)
En güzele layık olan özel insanlarsınız hepiniz...  Mustafa Kemal Atatürk'ün gençlere duyduğu güveni sarsmayacağınızı  tahmin ediyorum...
İstek ve önerilerinizi ,hatta eleştrilerinizi öğrenmek istiyor katılımlarınız için hepinize  tekrardan teşekkkür ediyoruz.

R

* roza *

Kullanıcı
24 Mar 2011
En iyi cevaplar
0
0
Neden buradayım?
Bu site ile tanışmam 2008 yılında oldu.Bu zaman zarfında onca yaşanmışlık, onca kaybediş ve yeniden umutlar...
Yeni bir isimle yeniden katıldım aranıza.Burayı seviyorum çünkü;
Hakaret, küfür ve kişiye saygısızlık içeren cümleler yok, hayata dair pek çok şey konularda mevcut.
Anlayamadığım şeyse, o zamanlarda online üye sayısı ciddi rakamları bulan bu site bugünlerde online üye sayısına azalma var.Bu başarı için bir kriter midir, elbette hayır.Ama yinde de düşünmeden edemiyor insan?
:(

R

* roza *

Kullanıcı
24 Mar 2011
En iyi cevaplar
0
0
crt' Alıntı:
Sevgili Roza:)Site hakkında böyle güzel olum izlenimlerinin olması gerçekten sevindiriciydi teşekkürler...
Başarı konusunda "online üye sayısını " ölçü almıyoruz...
Önemli olan kalite-saygınlık-varolabilmektir.
Biz hala burada www.kendinigeliştir.com'dayız...
Ayrıca facebook sayfamızda büyük bir çoğunluğumuz var ..
  http://www.facebook.com/kg.kendinigelistir
Sevgili Crt,
Cümlelerimde söylediğim üzere üye sayısı başarı için bir kriter değildir elbet, eklenen konuların birçoğunun tarihi yeni değil. Son zamanlarda artan paylaşım sitelerinin ( facebook, twitter gibi) artması insanların farklı konularda ilgisinin artmasına neden oluyor, ve gerçek paylaşımın kalitesi düşüyor.