ne olur bana gülmeyin

• Konbuyu başlatan hacer
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Katılanlar kategorisinde hacer tarafından oluşturulan ne olur bana gülmeyin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,169 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Katılanlar
Konu Başlığı ne olur bana gülmeyin
Konbuyu başlatan hacer
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GulsahToptas
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
H

hacer

Kullanıcı
18 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
kocaeli
:-[ ben ekimde üye oldum ve ilk merhaba diyeceğim yeri bulamadım.odur budur,iki gün önce yine siteyi ziyeret ettim yine yazacağım yeri bulamadım. Veee hep başkalarının paylaşımlarına cevap yazdım. hatta dün dü galiba safariden bunun için yardım istedim. ama yine bulamadım :-[ şimdi buldum çok mu acemiyim ne.ben ama üye olduğum gün bilgisayarla ilk tanıştığım gündü illaki bilgisayar kursuna gitmelimiyim acaba ne dersiniz? ??? ??? :-\

R

Rables

Kullanıcı
10 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Merhaba Hacer sana neden gülelim. Burda aramızda olman çok güzel.... bilgisayarı bence iyi kullanıyorsun yoksa nasıl bize mesaj yazabilirdin.

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
Gülmek yerine tebrik etmek istiyorum. Bilgisayarla tanışıyorsunuz aynı gün böyle bir siteyi bulup üye oluyorsunuz ve birşeyler paylaşabiliyorsunuz..
Sitemize tekrar hoşgeldiniz.
Bilgisayar öğrenmek istiyorsan kursa gitmene gerek yok kursların büyük bi çoğunluğunda tek düze eğitim veriliyor. bilgisayar öğrenmek için merakınız olmalı. merakınız zaten var google gibi birşey var ne istiyorsan yaz cevap bul :)

iyi akşamlar efendim..

H

hacer

Kullanıcı
18 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
kocaeli
çok teşekkür ederim bilgisayarı yada şöyle söyliyim teknolojiyi çok seviyorum araştırmacı bir tarafımda var bide beni motive eden arkadaşlarda bulmuşum  ::) kim tutar benii :) desteğiniz için teşekkürler

H

hacer

Kullanıcı
18 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
kocaeli
bu  akşam bir site daha buldum oda süper  ama üye olmam benim ilk göz ağrım kendini geliştir ve tahmin ediyorum ben burda gelişm kat edeceğim

H

hacer

Kullanıcı
18 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
kocaeli
ha birşey daha bu akşam artvinde öğretmen olan yiğenime siteden ve paylaşımlardan bahsettim ve çok merak etti oda bir ara ziyaret edeceğini söyledi şiir varmı diye sordu edebiyat köşemiz olduğunu söyleyince ya sen nası buldun o siteyi sana şaşıyorum dedi bende allahın sevgili kuluyumki beni güzel şeylerle karşıleştırıyo dedim  :-[ ben sitemi çok sevdim yav

H

hacer

Kullanıcı
18 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
kocaeli
Rables' Alıntı:
Merhaba Hacer sana neden gülelim. Burda aramızda olman çok güzel.... bilgisayarı bence iyi kullanıyorsun yoksa nasıl bize mesaj yazabilirdin.
Safari' Alıntı:
Gülmek yerine tebrik etmek istiyorum. Bilgisayarla tanışıyorsunuz aynı gün böyle bir siteyi bulup üye oluyorsunuz ve birşeyler paylaşabiliyorsunuz..
Sitemize tekrar hoşgeldiniz.
Bilgisayar öğrenmek istiyorsan kursa gitmene gerek yok kursların büyük bi çoğunluğunda tek düze eğitim veriliyor. bilgisayar öğrenmek için merakınız olmalı. merakınız zaten var google gibi birşey var ne istiyorsan yaz cevap bul :)

iyi akşamlar efendim.. desteğiniz için teşekkürler ayrıca hoş bulduk

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
Adınıza sevindim hacer hanım.. nice paylaşımlara..

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
Hoşgelmişsin,Hacer

İyi paylaşımlar.

H

hayal_12

hacer' Alıntı:
:-[ ben ekimde üye oldum ve ilk merhaba diyeceğim yeri bulamadım.odur budur,iki gün önce yine siteyi ziyeret ettim yine yazacağım yeri bulamadım. Veee hep başkalarının paylaşımlarına cevap yazdım. hatta dün dü galiba safariden bunun için yardım istedim. ama yine bulamadım :-[ şimdi buldum çok mu acemiyim ne.ben ama üye olduğum gün bilgisayarla ilk tanıştığım gündü illaki bilgisayar kursuna gitmelimiyim acaba ne dersiniz? ??? ??? :-\
Gülünecek durum değil.. Ben de öyle olmuştum da..  :-[ Nereye nasıl konu çacağımı bir türlü bulamamış sonra nasıl olduysa buldum yazacağım yeri.. Yalnız değilsin yani.. Hayırlı ömürler...  :)

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
hoşgeldin Hacer, kursa gitmene hiç gerek yok, herşey adım adım ögrenilir,zaten hergecen gün bişeyler ögrendiğini göreceksin... sen siteye devam etmeye çalışş ;) başarılar..

N

nihalcicek

Kullanıcı
9 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
  cok tatlısın hacer seni gercekten yebrik ederim cesaretinden dolayı aramıza hoş geldin

H

hacer

Kullanıcı
18 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
kocaeli
ben her zaman doğruluktan yanayım arkadaşlar ama acemiyim CAHİL ve SAZAN değilim lütfen yanlış anlaşılmasın nihal hanım akrep burcu olmanız çok güzel herhelde iyi anlaşırız benim çoğu arkadaşım akrep burcu ablamda  aileniz herşeyinizdir değilmi

A

av.taner

Kullanıcı
16 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
selamlar bir hukuk adamı olarak aranıza katılmaktan gurur duyuyorum umarım çok iyi dostluklar elde ederiz.SÖZLERİMİ ALIN BOYNUNUZA TAKIN İSTER EĞER OLARAK KULLANIN, İSTER KENDİNİZİ ASIN.... ;) ;) ;)

H

hayal_12

Sizin boynunuzdaki de sanırım benim sözlerim.. Hatırladım da onları ben "yakmıştım"   :) Hoşgeldiniz aramıza.. Güzel paylaşımlar yapmanız dileğiyle...

Y

yarence

Kullanıcı
28 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
HACER YENİ GÖRDÜM MESAJINI SENİ TEBRİK EDERİM İLK BİLGİSAYAR DENEYİMİNDE BU SİTEYE ÜYE OLMUŞSUN DAHA NE İSTİYON :)  SANA GÜLMEK YERİNE TEBRİK ETMEK LAZIM.BEN ÖYLE YAPIYORUM YANİ.HOŞGELDİN ARAMIZA

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...