Ne iş yaparsınız: Cenazede çok iyi ağlarım abi!!

• Konbuyu başlatan Kristal
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mesleğiniz kategorisinde Kristal tarafından oluşturulan Ne iş yaparsınız: Cenazede çok iyi ağlarım abi!! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 12,324 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mesleğiniz
Konu Başlığı Ne iş yaparsınız: Cenazede çok iyi ağlarım abi!!
Konbuyu başlatan Kristal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan vega
K

Kristal

Hoşgelmişsiniz. :)

Şartlar birçoğumuzu mesleğini yapmaktan alıkoyuyor haklısınız.

Bu da arz talep meselesi. :)

G

gizilöykü

Kullanıcı
18 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
yorumsuz kaldım ben yaa bu kadar olur artık  :-X

D

diversion

Kullanıcı
24 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
AnANEMİN BİR ARKADAŞI VARDI YAŞIYORMU BİLMEM AMA BİR ÇOK EMRAH FİLMİNDE CENAZEDE TABUTA SARILIP AĞLAMASIYLA ÜN YAPMIŞTI. BİZ ONA SANDIKÇI TEYZE DERDİK :)

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Kristal' Alıntı:
“300 YTL'ye ağlıyoruz”
Ali Öztürk, bir gün, bir caminin içine girdiğinde, tabutun başında hüngür hüngür ağlayan bir gençle karşılaştı. Yanına gidip, “Çok mu yakınındı?” diye sordu. Gençten gelen cevap, “Hiç tanımazdım” oldu. Çünkü o, cenazede para karşılığı ağlıyordu. Ali Öztürk, genç adama, “Senin gibi kaç kişi var” diye sordu. “Çok” cevabını alınca, hepsini toplayıp dernek kurdu. Şimdi 300 kişiler. Ekibi bir saat camide, bir saat evde ağlıyor. “Müşterilerimiz ömründe kimseye zırnık koklatmamış, sevilmeyen insanlar. Öldüğü zaman hanımı makyajı bozulmasın diye ağlayamıyor, miras da kalmış, bizi tutuyor” diyor Ali Öztürk. Cenazede ağlayanlar kişi başı 300 YTL para alıyor. Ekibi hayatın güldürmediklerinden oluşuyor. Ayda derneğe 100 - 150 bin YTL para giriyor.”
Nasıl olsa ağlayan çok gülen az.
Hiç olmazsa ağlarken para kazanarak hem ülkedeki işsizlik sorununa bir miktar çözüm  son hem aile ekonomisine katkı .
"Dünyaya geleni ölmez her dem ağlayanı gülmez belleme bırak onurumla para kazanayım üzerime gelme " diyelim ve olayı olayı hafifte dramatize ederek sloganlaştıralım..
bu başarılarından dolayı ekibi harbiden kutlamak gerek  : (

F

Flamingo

Kullanıcı
31 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
“Müşterilerimiz ömründe kimseye zırnık koklatmamış, sevilmeyen insanlar. Öldüğü zaman hanımı makyajı bozulmasın diye ağlayamıyor, miras da kalmış, bizi tutuyor
Yuh yani yuh...

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Neden şaşırıyorsunuz ki bence zararsız bir meslek .
Nasılolsa işsizlik ve çaresizlikten hergün bedava ağlayacağına parası ile cenazede ağlıyor .
Oysa onursuzca çalışmadan garibanın sırtından para kazanan ne  parababaları var : (

H

hayalhane

ya aslında parlak fikirde
bunu düşünüp bulanlar (tesadüfte olsa)
aklını ilme mantık yada ne bilim deneye falan verse daha güzel yatırım olur hemde daha mantıksal iş imkanları çıkar ortaya :) :) :)

S

salihahmed

amatör imajmakerim
Ehlini bulursam piyasada hiç olmayan işleri mırıldanabilirim.Kanser kadar ciddiyim.selam

H

hayalhane

Bunu yapan kişinin kim olduğunu öğrendim.ALi Öztür kimmiş;Meğer bizim Of'lu Alii ;D ;D Trabzon'un meşur fıkra anlatıcısı Of'lu ;D ;D

V

vega

Kullanıcı
24 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Diyarbakır
oglak1964' Alıntı:
EKMEK PARASI KAZANMAK KOLAY DEĞİL VE BÜTÜN İŞLER İNSAN OĞLUNUN İHTİYAÇLARINDAN DOĞUYOR. ARZ TALEP MESELESİ... SEVGİLİ KRİSTAL ARAŞTIRSA DAHA NE MESLEKLER ÇIKACAKTIR BİZİM HOŞUMUZA GİTMEYEN VE YAPMAK İSTEMEYECEĞİMİZ AMA ŞARTLAR İNSANLARA NELER YAPTIRIYOR. SAYGILARIMLA
katılıyorum...teşekkürler