MÜZİK HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORUZ?

• Konbuyu başlatan prenses_o6
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde prenses_o6 tarafından oluşturulan MÜZİK HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORUZ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,887 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı MÜZİK HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORUZ?
Konbuyu başlatan prenses_o6
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan turtur
P

prenses_o6

Kullanıcı
5 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Evet hayatımızda müziğin önemli bir yeri var...Ama şöyle bir düşündüğümüzde..Eğer müzik olmasaydı ne yapardık?Keyifli olduğumuzu,bazen hüzünü bazen sevinçli anlarımızı nasıl ifade ederdik sadece konuşmaktan başka?Ya da nasıl eğlenirdik diyeyim?Çok zor olurdu değil mi...

P

prenses_o6

Kullanıcı
5 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
"Kalpteki fazilet tohumları müzikle yeşerir"...........

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
müziksiz yapamam diyemem ama dinlemeden söylemeden olmuyor. Yalnız kaldığımda bağıra bağıra şarkı/türkü söylediğim çok olmuştur :)

P

prenses_o6

Kullanıcı
5 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Müzik, ruhu günlük hayatın tozlarından siler…………… (B. AUVERBACH)

P

prenses_o6

Kullanıcı
5 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Müzik, hissin uğultusudur………..........

G

glsn_

Kullanıcı
4 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
şarkı sölemeden yapamam heralde ::) müziğin yeri bende apayrı :)

P

prenses_o6

Kullanıcı
5 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Müzik, ruhu kelimelerden daha etkili binlerce şeyle doldurur…...

M

M

Kullanıcı
31 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Bazen içimizde saklı olnları sarkılarla ifade ederiz ..Bizim İfade edişimizdir..
Diye düşünüyorum :)

C

Crave

Kullanıcı
2 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Müzik,kelimelere dökemediğim herşeyi bana ritmiyle anlatan bazen güldüren bazen ağlatan bazen meze olan ama hayatta olmazsa olmaz olan buluş....

H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
leftinthedark.wordpress.com
Bazı şarkılar dinliyorum çok güzeller. Heycanlanıyorum,kalbim çok hızlı atıyor, düşüp bayılacak gibi oluyorum.Sanki hiç görmediğim birini yıllar sonra bulmuş gibiyim. Bazıları çok depresif, çok üzüyor. Bazıları ise beni çok uzaklara götürüyor uçuyor gibiyim. Eşlik ediyorum bazılarına, sanki ben yazmışım ya da benim için yazılmışlar. Başkasının bilmesini söylemesini istemediğim, bir kutuya koyup saklamak istediğim müzikler de var. Bazılarını ise tüm dünya aynı anda söylesin istiyorum.

İşte müzik hakkında hissettiklerim bunlar. Müziğe sorsanız beni o da aynısını söylerdi.

M

manas

Kullanıcı
6 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
Müzik dinlemeyi  ben de seviyorum sevmem diyen yoktur herhalde. Bazı zamanlarda sevmem aslında.  :)

H

harariye

Kullanıcı
22 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
. Müziğe sorsanız beni o da aynısını söylerdi.
[/quote]
güzel yorum :)
müziksiz olmaz o da bizsiz olmaz zaten ;)

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kimi zaman anılarımı çağrıştıran,kimi zaman tempolu çalışmamı sağlayan,kimi zaman ruh halimi yansıtan...
ağlatan,neşelendiren,hüzünlendiren,keyiflendiren kısacası ihtiyaç duyduğumda seçeneği bol olan vitaminim :)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Bu aralar cidden bir gıda benim için.
Ama 2 gündür farid faryad dinliyorum,muhteşem bir şey tavsiye ederim.
İsterseniz geleceğe isterseniz geçmişe götürebiliyor sizi.
Muhteşem muhteşem.

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
prenses_o6' Alıntı:
Evet hayatımızda müziğin önemli bir yeri var...Ama şöyle bir düşündüğümüzde..Eğer müzik olmasaydı ne yapardık?Keyifli olduğumuzu,bazen hüzünü bazen sevinçli anlarımızı nasıl ifade ederdik sadece konuşmaktan başka?Ya da nasıl eğlenirdik diyeyim?Çok zor olurdu değil mi...
Yok o kadar da zor olmazdı benim için.
Ben şiir dinlemeyi daha çok seviyorum örneğin..) Ve okumayı...