mutlaka okunması gereken bi kitap!!

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kitap Önerileri kategorisinde akhesa tarafından oluşturulan mutlaka okunması gereken bi kitap!! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 14,389 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kitap Önerileri
Konu Başlığı mutlaka okunması gereken bi kitap!!
Konbuyu başlatan akhesa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GulsahToptas
A

akhesa

Kullanıcı
13 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
SİMYACI, kitabın adı...okuyup birkezde kitapta anlatılan gibi bakmaya çalışın hayata... :)

P

prenses_o6

Kullanıcı
5 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
evet ben bu kitabı okumuştum,çok güzel yaaa

N

nesrin nur

Kullanıcı
28 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
  akhesa;hoşgeldin aramıza ve paylaşımın için teşekkürler.simyacı kitabını duymuştum ama henüz okuyamadım,kitapla ilgili daha fazla bilgi verirsen sevinirim arkadaşım.sevgiyle kal :) ;)

B

BAHARMAVİ

Kullanıcı
9 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
bi kere daha okuyalım bakalım sağol  ;)

M

M e l i k e

Kullanıcı
11 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
bnde okudum gerçktn güsel bi kitap tawsiye ederm...

A

altınay

Kullanıcı
2 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
yazarı Paulo Coelho olan  Simyacı, İspanya' dan kalkıp Mısır Piramitleri'nin eteklerinde, hazinesini aramaya giden Endülüslü çoban Santiago' nun masalsı yaşamının felsefi öyküsüdür.Acaip mistik şeyler oluyor.Böyle bi kitap işte

N

nesrin nur

Kullanıcı
28 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
  hımm ilginç bir kitap desene altınay,bilgilendirdiğin için sağol,bak şimdi daha fazla merak ettim kitabı :) :) :)

A

altınay

Kullanıcı
2 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
:D ya walla güzel kitap özellikle kitap arşivi olanların arşivlerin  de bulunmalı :d yane benim var ondan böle söledim we bikaç kez de okusan sıkılmazsın acaip dersler veriyor.Sabrı gösteriyor,Dayanmayı felan işte

A

akhesa

Kullanıcı
13 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
altınay, teşekkürler çok güzel özetlemişsin..nesrin nur bence daha fazla bekleme hemen alıp oku :)sonra yorumlarını yazarsan çok sevinirim..sevgiler

S

sinevm

Kullanıcı
17 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
erzincan
ya ben ortaokulda okumaya kalkmış ve sabırım yaşıma göre biraz ağır kaçtığı için çok sıkılmıştım.bi daha okumak lazım desene ;)

G

gullusah

Kullanıcı
11 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
muğla
ben lise de okudum bir öğretmenim ödev vermişti.güzel bi kitaptı.
tavsiye ederim. :cool:

N

nesrin nur

Kullanıcı
28 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
  teşekkürler akhesa;bence de beklemenin bir anlamı yok alıp okumak lazım,zaten daha önceden de duymuştum bu kitabın ismini.ama şu anda okuduğum bir kitap var,birazda kalın bir kitap,elimdekini bitirmeden yeni bir kitap aldığımda,yeni kitabın heyecanından elimdekini tamamlıyamıyorum,onu bitirir bitirmez alırım,ilgine teşekkürler sevgile kal :)

P

pir.baba

Kullanıcı
1 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
benide okumaya çeken özellıgı çok satmasıydı.yanı çok sattıgı için okumuştum.ıyıkıde okudum

T

turuncu

Kullanıcı
4 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
selam ben buraya bugün üye oldum iyiki olmuşum.simyacı kesinlikle başucu olacak bir kitap insana sabrın,istemenin ve hayallerinin peşinden gitmenin gerekliliğini anlatıyor.kişisel menkıbenizin peşinden gitmeniz dileğiyle :)

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
turuncu sitemize hoş geldiniz.. hoş vakit geçirmeniz dileklerimlee.. yorumunuz için teşekkürler..