Merhabalar, bana da yer var mı :))

• Konbuyu başlatan serhatm
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Katılanlar kategorisinde serhatm tarafından oluşturulan Merhabalar, bana da yer var mı :)) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,985 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Katılanlar
Konu Başlığı Merhabalar, bana da yer var mı :))
Konbuyu başlatan serhatm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan serhatm
S

serhatm

Kullanıcı
25 Nis 2009
En iyi cevaplar
0
0
www.serhatt.tk
Herkese öncelikle merhabalar,

Ben Gölcük Donanma Komutanlığında kısa dönem olarak vatani görevimi yapmaktayım. "Donanmanın sesi" adlı dergiden bu siteden alıntı yapılmış bir makale okudum (Hayallerden hedefe, hedeflerden gerçeğe) ve çok hoşuma gitti. Siteyi inceledim, bana faydalı olabileceğini düşündüm ve üye oldum  8)

Ama yok, banane bundan şimdi derseniz gıkım çıkmaz  :p

U

UNKAPANI

Kullanıcı
3 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Merhaba arkadaşlar,
Siteyi sürekli takip ediyodum ama yorumlama bölümüne yeni katıldım hepinize mutlu günler diliyorum :)

S

serhatm

Kullanıcı
25 Nis 2009
En iyi cevaplar
0
0
www.serhatt.tk
Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar. Ayıptır söylemesi şafak:13  :p

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Hayırlı teskereler,hoşgeldin keyifli paylaşımlar :)

R

rallas

Kullanıcı
22 Ocak 2009
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
burada herkese yer var aramıza hoş geldin .

S

serhatm

Kullanıcı
25 Nis 2009
En iyi cevaplar
0
0
www.serhatt.tk
Hepiniz sağ olun arkadaşlar. Artık teskeremi aldım, sivil hayatıma döndüm çok şükür. Geçen süre zarfında mümkün olduğunca siteyi incelemeye çalıştım. Oldukça faydalı, güzel yazılar gördüm. Böyle bir sitenin oluşturulması fikrini ortaya koymuş ve sitenin yapımında emeği geçenlere teşekkürlerimi sunuyorum. Gerçekten de herkese faydalı olabilecek bir site.

S

serhatm

Kullanıcı
25 Nis 2009
En iyi cevaplar
0
0
www.serhatt.tk
Artık karargâh kapısından da çıktık. Yanından bile geçmiyorum :) Şu an evdeyim ve bu gidişle ev hanımı olup çıkacağım  :mad: :'(

G

GÜLBANU38

Kullanıcı
21 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
hoş geLdin sitemizde hoş vakit geçirmeni diLerim
payLasım ve yorumlarını bekLiyoruz :)