matrix e hükmedin

  • Konbuyu başlatan okan22
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kitap Önerileri kategorisinde okan22 tarafından oluşturulan matrix e hükmedin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,806 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kitap Önerileri
Konu Başlığı matrix e hükmedin
Konbuyu başlatan okan22
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan korsan
O

okan22

Kullanıcı
25 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
selam arkadaşlar bu kitabı okuyan vardır muhakkak. deneyimleri paylaşabilirmiyiz?
 
O

okan22

Kullanıcı
25 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0


matrix'e hükmedin
safir yayınları'nın yeni kitabı: "matrix'e hükmedin".

çevrelendiğimiz dünyanın sadece beynimizde oluştuğunu ve beş duyumuz sayesinde anlam kazandığını biliyor musunuz? peki ya bu çevrelendiğimiz dünyanın sadece bir yanılsama, bir matrix olduğunu söylesem? belki matrix filmini hatırladınız... peki matrix'i aşabileceğinizi ve gerçeğe adım atabileceğinizi söylesem bana inanır mıydınız? kendi kaderinizi belirlemeye ne dersiniz? bu gerçeğin içinde en hızlı şifanın, en hızlı dönüşümlerin yattığını biliyor musunuz? matrix'e hükmedebilme becerinizi bu kitapta anlatılan detaylı yöntemlerle elde edebileceğiniz olasılığına hazır mısınız? bu kitap, size bu konuda meydan okuyor ve sizi gerçeğe davet ediyor.

1997’de dr. bartlett hayatının akışını tamamıyla değiştirecek bir olay yaşadı. niyetini odaklayarak ve hastalarına hafiften dokunarak onları fiziksel, zihinsel ve ruhsal olarak dengelerine kavuşturabilmekte, onları yıllardır hastalığa mahkum eden yanlış sıralanmaları anında değiştirebilmektedir. en şaşırtıcı olanı ise bunu yapmayı herkese öğretebilmesidir. sağlıklı olma yetkisini elinde bulundurmak isteyen milyonlarca insan bu fenomeni bu kitapta bulacaktır. bu kitap, kuantum fiziğinin temel prensiplerini kullanan, kolayca tekrarlanabilir bir değişim ve sonuç odaklı bir yöntem sunar. bu kitap sayesinde kendi yaşamınızı dönüştürmek ve iyileştirmek için yaratıcı güçlerinizi harekete geçirmeyi öğreneceksiniz.

"richard bartlett bu dünyaya verilmiş paha biçilmez bir hediye. o bu gezegendeki olasılık sınırlarını aşan ve neler yapabileceğimiz konusunda hepimizi çok ileri boyutlara taşıyan nadir insanlardan biri."

-- rhonda byrne, the secret kitabının yazarı

"matrix'e hükmedin sadece sınırlarımızı aşmakla kalmıyor, sağlık konusunda çok hızlı dönüşümleri nasıl sağlayacağımızla ilgili yeni bilgileri de bize yüklüyor. ben uzun yıllardır kişisel dönüşüm alanında çalışıyorum ve rahatlıkla şunu söyleyebilirim ki; bu kitaptaki bilgiler neyin mümkün olduğuyla ilgili bütün algılarınızı değiştirebilir."

-- john j. la valle, m.b.a., nlp master trainer ve persuasion engineering™ kurucusu

"matrix'e hükmedin, güçlü, çok yönlü, kolay öğrenilebilen ve uygulanması basit bir yöntem. hiç bir şifa yöntemiyle de sınırlanmamıştır. ondört yılı aşkın süredir, fiziksel, duygusal hastalıkları ve ölümcül vakaları gözlemledim ve bu durumların tamamen değiştiğine şahit oldum. dr. bartlett'in metodu hiçbir iyileştirme modelinde rastlamadığım kadar olağanüstü ve müstesna, bu nedenle dr. bartlett'in yöntemleri benim üzerinde çalıştığım iyileştirme biçimlerinin en ayrıcalıklı olanları arasındadır. bu kitap, okuyan herkese inanılmaz faydalar sağlayacaktır."

-- christopher hegarty, ph.d., alternative medicine magazine editörü
 
O

okan22

Kullanıcı
25 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
arkadaşlar bu kitabı kimse mi okumadı????  :-[
 
Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Okumadım, çünkü yaşamın matrix olduğuna inancım fazlasıyla gelişti bu aralar, şimdi bu kitabı okuyarak allak bullak olmayayım yani... :)
Zaten Secret'ın başarısını tartışıyorum hala kafamda, aynı yazar beni ikinci bir kararsızlığa itmesin. :)
Şaka bir yana elbet okumak lazım, koyalım sıraya.
Teşekkürler.
 
K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
İlk defa duyuyorum bu kitabı... Okuyanda pek olmamış anlaşılan... Yazıldığıyla kalmış bir kitap olma olasılığı fazlasıyla muhtemel gibime geliyor.
Konu  için teşekkürler...
 
Üst