Madalyonun diğer yüzü (Savaşın çoçukları)

• Konbuyu başlatan simurg_288
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası) kategorisinde simurg_288 tarafından oluşturulan Madalyonun diğer yüzü (Savaşın çoçukları) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,996 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası)
Konu Başlığı Madalyonun diğer yüzü (Savaşın çoçukları)
Konbuyu başlatan simurg_288
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruliyn
C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
Acı bir durum :'(

O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
halimize şükredelim allahım sen bizi affet kıymet bilmez kullarını neler var şu hayatta işte :(

R

re-Member

Kullanıcı
16 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
amin ::) :'(

yaaa  canlarım... nasıl kötü durumdalar :'( :-[Allah ım sen o çocukların yardımcısı ol... :'(

N

n_i_s_a

bebeğim cennet kuşum benim daha dünyaya gözlerini açalı bikaç ay olmuştur ama sen tanıyamadan göçtün cennet kuşu oldun gerçi tanısan neye yarar bu iğrenç dünyayı bu iğrenç insanları :'(  :'(
Rabbim sen onların yar ve yardımcısı ol..amin.

B

blueapples

Kullanıcı
1 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
off yaa içler acısı bi durum durmicak mı bu akan kanlar yetmedi mi onlara!!!!allahım gör bunları yarabbim....

E

eylül_ayazı

Kullanıcı
7 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
yorumsuz..................

B

berrak

Kullanıcı
28 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
pembe...
Yaaa ben bunları görmeye hiç dayanamıyorum çok üzüldüm ve etkilendim arkadaşlar büyüklerin yediği haltı neden çocuklar masum insanlar ödüyor yaa ama bu haksızlık  Ömür dediğimiz şey, hayata sunulmuş bir armağandır ve hayat, sunulmuş bir armağandır insana.

B

Betül Güngördü

Kullanıcı
24 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
herkesin bu resimleri görmesi lazım;görsünler ki hayatlarından bezmesinler.