Kurtlar İmparatorluğu/Jean Christophe Grange

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kitap Önerileri kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan Kurtlar İmparatorluğu\/Jean Christophe Grange başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,105 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kitap Önerileri
Konu Başlığı Kurtlar İmparatorluğu\/Jean Christophe Grange
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AYSBERGE
S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0

Kurtlar İmparatorluğu
Jean Christophe Grange

Her şey korkuyla başladı. Ve yine korkuyla sona erecek.
"Gerçekten etkileyici bir yazar."
- The Guardian
"Grange güçlü bir kalem. Onu seviyorum."
- Anita Brookner, The Spectator
"Eleştirilere, mantığa, gerçeğe meydan okuyan bir kitap..."
- The Washington Post
"Paris'te sokak sokak, cadde cadde yaşanan bir kedi-fare oyunu... İstanbul'a kadar süren ve Nemrut Dağı'nda sona eren bir kaçma-kovalamaca... Jean-Chritophe Grance'ye yaraşır bir kitap."
- Le Monde
Seri cinayetlere, uyuşturucu kaçakçılığı, Strasbourg-Saint-Denis'deki küçük Türkiye, Fransız polisindeki iç hesaplaşmalar, tıbbın karanlık amaçları alet edilmesi.
Paris'i kana boyayan Türk mafyası. Kızıl Nehirler'in, Taş Meclisi'nin ve Leyleklerin Uçuşu'nun yazarı Grange'den yine çarpıcı, yine soluk soluğa bir roman.

F

Feveran Estomp

Kullanıcı
6 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
Harika ötesi sürükleyici bir roman. Herkese tavsiye ederim.

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bencede  harika bir roman..Normalde okudugum romanalrın filmlerini izlemeyi pek sevmesem de Jean Reno, için izldim..Kiatdan kopmadan hazırlanmış senaryosu ve görüntüleri ile güzeldi.. Okumak istemeyenelr için altarnetif olarak düşünülen bir film....Benim için altarnatifi her zaman için roman olarak okunması oda ayrı... ::)

A

AYSBERGE

Kullanıcı
2 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
KURGU SAGLAM TEMELLER ÜZERİNE ATILMIS. ÖNCELİKLE FARKLI İKİ OLAY SÜREGELİYOR FAKAT SAYFALARI CEVİRDİKCE KURGUYU ZATEN ANLIYORSUNUZ VE BASARILI SENTEZLEMİS. ÖZELLİKLE BOZKURTLAR'ın YERALTI NEFES ALIS VERİSİNİ DAHİ MUHASEBE YAPILMIS...