Küçük Bir İstek

• Konbuyu başlatan birtanem
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Görüş, İstek ve Şikayetleriniz kategorisinde birtanem tarafından oluşturulan Küçük Bir İstek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,671 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Görüş, İstek ve Şikayetleriniz
Konu Başlığı Küçük Bir İstek
Konbuyu başlatan birtanem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan korsan
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
B

birtanem

Kullanıcı
30 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
      Sitede herşey çok güzel. Üye oldumdan beri hayatımda pek çok şeyin değiştiğini hissedebiliyorum. Yalnızca arkeoloji ve sanat tarihi meraklısı olarak acaba bu konularda da birşeyler yapılabilir mi diye sormak istedim.Arkeolojik açıdan en zengin ülkelerden birinde yaşıyoruz ve böyle bir konuyu paylaşıma açsak fena olmaz diye düşünüyorum. Tabi karar sizlerin. Saygılarımla...

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Teşekkürler.
Bizimle bu konudaki araştırma bilgilerinizi paylaşacağınız bir Araştırma Bölümü mevcuttur. Ayrıca bu konudaki bilgilerinizi paylaşmak isterseniz Serbest Kürsü Bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.
Şu an için yeni bir Kategori Başlığı açılması söz konusu değildir.

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Zynep' Alıntı:
Teşekkürler.
Bizimle bu konudaki araştırma bilgilerinizi paylaşacağınız bir Araştırma Bölümü mevcuttur. Ayrıca bu konudaki bilgilerinizi paylaşmak isterseniz Serbest Kürsü Bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.
Şu an için yeni bir Kategori Başlığı açılması söz konusu değildir.
Adminim gerekli açıklamayı yapmış eklenecek bir durum yok.
Teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...