KIZ NEDEN YATAĞIN ALTINA BAKMA GEREĞİ DUYDU

• Konbuyu başlatan uçamayanşahin
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Zeka Soruları ve Bilmeceler kategorisinde uçamayanşahin tarafından oluşturulan KIZ NEDEN YATAĞIN ALTINA BAKMA GEREĞİ DUYDU başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,861 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Zeka Soruları ve Bilmeceler
Konu Başlığı KIZ NEDEN YATAĞIN ALTINA BAKMA GEREĞİ DUYDU
Konbuyu başlatan uçamayanşahin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan korsan
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
U

uçamayanşahin

Kullanıcı
19 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
bir evde iki genç kız yaşıyomuş. biri bir gün demiş ki " ben bu gece arkadaşlarımla dışarı çıkacağım haberin olsun" tamam demiş diğer kız sonra akşam arkadaşı evde olmayacağı için onun yatağına yatar. dışarıda olan kız gece geç bir saatte gelir ve kendi yatağına yatar. uzanıp öylece yatarken dışarıdan geçen bir arabanın farları pencereden yansıyarak duvardaki saati yansıtır. kız o farın saate yansımasından sonra korkuyla yatağın altına bakar ve evde kalan diğer arkadaşının cesediyle karşılaşır.

soru şu:eve gelen kız kendi yatağına yatınca ve arabanın farları saate vurunca neden yatağın altına bakma gereği duyuyor???

H

humyra

Kullanıcı
2 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
EVDE KALN KIZ ZATEN EVDE OLMAYAN ARKADASININ YATAGINA YATMISTI ODA GELINCE KENDI YATAGINA YATTI ? SANIRIM ONU BOGARAK ÖLDRDÜÜ :D

B

berrak

Kullanıcı
28 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
pembe...
dışardan gelen kız kendi yatağına yatamazki çünkü yatağına arkadaşı yatmıştır ... ;D ee arkadaşıda yatağında olmadığına göre cinayeti işlyen kendisidir ve saate bakınca yatağın altında olup olmadığını düşünmüş olabilir ;D

U

uçamayanşahin

Kullanıcı
19 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
HAYIR,  ARKADAŞLAR CEVAP SORUNUN TAM İÇİNDE VE SİZİN ONU BULMASINI İSTİYOR.YANİ SAKLANMIŞ BİR VAZİYETTE AMA SORUYU OKURKEN CEVABIN ÜSTÜNDEN GEÇİYORSUNUZ.YETER Kİ DİKKATLİ OKUYUN VE DÜŞÜNÜN ;) ;)

B

berrak

Kullanıcı
28 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
pembe...
:-\ off okuyorum ama aslında herikiside kendi yataklarında yatmıyormuydu yahu sonra nasıl olurda diğer kızın cesedini görür yoksa bu bir rüyamıydı...

R

Rables

Kullanıcı
10 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Dışardan gelen kız kendi yatağına yatamazkiiii!!!!, evde kalan arkadaşı onun yatağında uyumakta..

A

ayben

bu kız çıkmadan önce arkadaşına ben gece yokum dio öbürüde tamam dio ama ben çıkcam demio yani dışarda olan kız diğer kızın evde olduğunu bilio sonra eve geç gelince ee arkadaşı yok ortalıkta evde olsa görürdü mutlaka nede olsa sadece ikisi yaşıo bu evde ama kız hiç bi yerinde yok ışık vuruncada saate bakıo geç oolmuş bu kız o saatte dışarda olmaz herhalde arkadaşıda son çare yatağın altına bakiim dio ve şookkk arkadaşı ölmüşş :D

U

uçamayanşahin

Kullanıcı
19 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
İPUCU CEVAP SAATLE İLGİLİ :) :) :)

A

ayben

eee cinayetler belli saatlerde işleniomuşta biz mi bilmioruz ???

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Casparovla satranç oynasam bu kadar kafa yormazdım  çok merak ettim ben sorunun ceabını :)

A

ayben

ne yalan söliim bende çok merak ettim ama hala yatağın altına bakmasının saatle ne ilgisi var çözemedim doğrusu ::)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Ondan dedim ya inş mantıklıdır cevabı mantıksız çıkarsa bir daha bu baslıga girmem yazık bana ya :)

H

humyra

Kullanıcı
2 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
bence buna kafa yormyalım korsan ve ayben bız bu uccansahını sıteye gırınce yoralımm sınır oldum ya

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Yok yok yarın bir soruda ben sorucam bakalım hele hayırlısı :)

A

ayben

ewt haklısınız biz de yoralım biraz. korsan bey sorunuzu bekliyoruz inş mantıklı ve güsel bişi olur :)
uçmayanşahin sende saol senin sorularında ayrı güsel ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...