Kişisel Gelişim Kitapları Çok Uygun Fiyata Fırsatı Kaçırmayın

• Konbuyu başlatan milyem
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kitap Önerileri kategorisinde milyem tarafından oluşturulan Kişisel Gelişim Kitapları Çok Uygun Fiyata Fırsatı Kaçırmayın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,284 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kitap Önerileri
Konu Başlığı Kişisel Gelişim Kitapları Çok Uygun Fiyata Fırsatı Kaçırmayın
Konbuyu başlatan milyem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ucankanat
M

milyem

Merhaba Arkadaşlar;

Okumuş olduğum bazı kişisel gelişim kitaplarını satıyorum.
Ben kitapları sıfır aldım ve kitaplar temizdir.
Aşağıdaki kitaplardan almak istedikleriniz var ise bana mesaj gönderirseniz size gittigidiyor üzerinden satabilirim. Kitapların fiyatları çok uygun. Bu fiyata bulamazsınız hiçbir yerde.

Nefes Teknikleri - Mustafa KARTAL
Piyasa Fiyatı : 18 TL
Bendeki Fiyatı : 9 TL

İnsanın Sekiz Yeteneği
Piyasa Fiyatı : 19 TL
Bendeki Fiyatı : 8 TL

Sedona Yöntemi İle Serbest Bırakmanın Mucizesi
Piyasa Fiyatı : 21 TL
Bendeki Fiyatı : 12 TL

Matrix'e Hükmedin Gerçeğe Adım Atmak
Piyasa Fiyatı : 15 TL

NLP Trans ve Değişim
Piyasa Fiyatı : 13 TL
Bendeki Fiyatı : 7 TL

NLP Değişim İçin Beyninizi Kullanın

NLP Prenslere Dönüşen Kurbağalar

Geçmişin Hipnoz'unu Bozmak
Piyasa Fiyatı : 18 TL

İnternetten Para Kazanmanın 43 Yolu
Piyasa Fiyatı : 17 TL
Bendeki Fiyatı : 11 TL

NLP / Yüksek Performansa Ulaşmanın Yeni Bilimi
Piyasa Fiyatı : 11 TL
Bendeki Fiyatı : 45 TL

Harry Alder
SİSTEM YAYINCILIK
NLP dış dünyadan edindiğimiz deneyimleri nasıl bir süzgeçten geçireceğimizi ve içsel duygularımızı arzuladığımız sonuçlara ulaşmak için nasıl kullanacağımızı konu alır. NLP'nin alanı algılamamız ve düşünme tarzımızdır. Zaten yaptıklarımızı ve Başarılarımızı belirleyenler de bunlardır. NLP vasat ile mükemmel arasındaki farkı yaratmak üzere kendimizle ve başkalarıyla iletişim kurmanın yöntemlerini anlatan bir kitaptır.

Düş Öğretisi/ Tanrılar Okulu
Piyasa Fiyatı : 10TL
Bendeki Fiyatı : 45 TL

Stefano E. D'Anna
ALTEO
"Ben özgürlüğüm! Beni artık tanıdın. Ve artık bunun dönüşü yok. Bu yüzde bundan sonra bu değersiz yaşamı sürdüremeyeceksin. Hiç kimse veya hiçbir şey seni bağımlı olmaya zorlayamayacak; bunu yaparsan sen yaparsın. Çünkü bağımlı olmak her zaman kişisel bir seçim öyle olmadığını iddia etsen bile. Dünya her isteğe yanıt verir. Ne var ki sen ne istediğini bilmiyorsun. Çünkü yıllardır düşlemeyi bıraktın.
Hazırlan. Bu bir kır gezintisi olmayacak

P.E.A.T. Temel Enerji Aktivasyonu ve Ötesi
Piyasa Fiyatı : 15 TL
Bendeki Fiyatı : 8 TL
Zivorad Mihajlovic Slavinski
GANJ KİTAP
P.E.A.T. yöntemi hepimizin az ya da çok maruz kalmış olduğu travma zincirlerinin tamamını kolayca hızlı ve zarif bir şekilde; duygusal zorlanmalar ve yan etkiler olmaksızın ortadan kaldıran bir enerji terapisidir. Basit kolayca uygulanan ucuz ve çok etkin olmasının yanı sıra P.E.A.T. aynı zamada bir ruhsal gelişim sistemidir. Genel kanının tersine ruhsal gelişim için uzun eğitim süreçlerine tahammül etmeye hazırlıklara çok fazla araştırma yapmayakasetler dinlemeye ve bu uğurda bir servet harcamaya gerek yoktur. Temel kutupsallıklarımızı P.E.A.T. ile ortaya çıkarıp etkisizleştirdiğimizde yepyeni ve bilinmeyen dünyaların tüm gizemleri önümüzde açılıyor.

Melekler Okulu
Piyasa Fiyatı : 17 TL
Bendeki Fiyatı : 65 TL

Antero Alli
OKUYAN US YAYIN
Melekler Okulu kendinize geri dönmek kendinizi yeniden tanımak yaşamı daha iyi anlamak için sekiz sınıftan oluşan bir hayat okulu.
Amerika'nın en tanınmış astroloğu ve kişisel gelişim uzmanı olan aynı zamanda Parateatral Araştırmalar adındaki deneysel sahne ve film çalışmaları ile ilgilenen Anterro Alli'den yetkin bir kişisel gelişim kitabı: Karma'dan Hint Çakra Sistemi'ne Astroloji'den Tarot'a kendini tanıma yöntemlerinin kusursuz bir sentezi.

Sesim Seninle Her Yerde
Piyasa Fiyatı : 16 TL

Sidney Rosen
DHARMA YAYINLARI
Milton H.Erickson çağımızın en etkili hipnoterapisti olarak kabul edilmektedir. Terapisinin bir kısmını telkin hikâyelerinin kullanımı oluşturmaktadır. Şoksürpriz ve konfüzyon yollarıyla "bol miktarda soru kelime oyunu ve şakayla" insanların içinde bulundukları durumu başka bir bakış açısıyla görmelerine yardım etmiştir. Erickson’un öğrencisi Sidney Rosen yüzden fazla hikâyeyi bir araya getirerek bu değerli kitabı hazırlamış. Hikâyeler kelimesi kelimesine aynen sunulmuş ve Dr.Rosen’in yorumları ilave edilmiş. Motive Edici Hikâyeler Yeniden Çerçeveye Alma ve Masum Gözler gibi başlıklar altında gruplandırılmışlar. Türkiyeli okuyucuya bu kitabı sunarken bir tür "kıssadan hisse" hikâyeleri olarak da kabul edebileceğimiz Erickson’un hikâyelerinin günlük yaşamlarında bile onlara yardımcı olabileceğini düşündük. Elbette işin uzmanları için bu kitap bulunmaz bir nimet gibi...

"Erickson’un telkin hikâyelerinin mükemmel bir derlemesi.. Hikâyeler eğlendirici fakat "daha da fazlası" her okuyucu onları oldukça kişisel ve alışılmadık bir şekilde eğitici bulabilir."
Jay Haley Aile Terapisi Kurumu Başkanı Washington D.C.
Bir psikoloji kitabı olarak oldukça okunaklı bir kitap. Hikâyeler dolaylı telkinde bulunuyor alışkanlıklardan kaynaklanan sınırlamaların ötesine nasıl geçileceğini olumsuzdan olumluya doğru tecrübelerin nasıl yeniden çerçeveye alınacağını ve değerlerin nasıl keşfedileceğini gösteriyor. Sonuç kişisel psikolojik bir içe bakış sağlayan eğlenceli bir okumanın olağanüstü bir kombinasyonu.
Los Angeles Times
"Bu kitapta klinik tedavi uzmanlarının ikna konusunda öğreneceği ve kendi uygulamalarında kullanabileceği çok şey var. Rosen’in kitabı Erickson’un muhteşem vizyonunu paylaşmamıza yardım ediyor."
American Journal of Psychoanalysis
"Milton Erickson insan ruhunu anlamada ve iyileştirmede kullandığı hikâye anlatma yaklaşımında etkili bir sadelik dehasıydı."
Ernest L. Rossi Ph.D.C.J.Jung Institute of Los Angeles

RÜYADAN UYANMAK
Bendeki Fiyatı : 6 TL

Micheal Langford
SAFİR BASIM YAYIN DAĞITIM
Binlerce yıldır insanlar aynı sorunlarla boğuşmaktadır. İnsanlar acı çekmekten kederden öfkeden korkudan şiddetten sahtekârlıktan aldatmadanyalandan güvensizlikten muzdarip. Tüm bu sorunların tek bir nedeni var. Çözülemeyen sorunların denizine insanları hapseden bir sır kayıp bir parça kötü bir döngü var. Bu sır bu kayıp parça bu kötü döngü bu kitapta ele alınıyor. Bu eski insan tuzağını nasıl kıracağınız da bu kitapta ortaya çıkıyor.
Tüm hüzünlerden ve acılardan kurtulmak bu hayatınızda şimdi ve burada mükemmel sonsuz sevinci deneyimlemek mümkündür. Egonun hilelerini nasıl sona erdireceğiniz bu kitapta öğretilecektir. Bu kitabı eşsiz ve bir o kadar da değerli kılan şey bu özelliğidir. Bu kitap entelektüel bir eğlence olarak yazılmadı. Bu kitap bir teori değil Doğrudan Deneyim için uygulamalı bir rehberdir. Dönüştürülecek insan bilinci için yeni bir şey tanıtılmalı.

Kimse size bilincin ne olduğunu öğretmedi. Bilmek ve Unutmanın gerçekten ne olduğunu ve nasıl oluştuğunu öğretmedi. Uyku ve uyanıklık nedir? Gözleri açık olmak uyanık olmakla eşdeğer midir? Yoksa bilincin uyanışı farklı bir şey midir?
Farkındalığın en derin aşamasına bu kitapla dalacaksınız. Bu kitap sizi toplumun yüklerinden arındıracak size bambaşka bir bakış açısı sunacak. Hiç düşünmediğinizi düşünecek hiç bilmediğiniz şeyleri öğrenecek ve hiç görmediğiniz bir hakikatı göreceksiniz. Şahit olmanın ve bizzat tatmanın ne demek olduğunu fark edeceksiniz.
Bu kitapta yer alan “Farkındalığı İzleyen Farkındalık Yöntemi” “Serbest Bırakma Yöntemi” “Sonsuzluk Yöntemi” “Sonsuz Uzay Yöntemi” ve “ “Herşeyi Sevme Yöntemi” vasıtasıyla bilincin bambaşka boyutlarına yolculuk edeceksiniz.

EFT Kitapları - 2 Kitap 1 Kitap Fiyatına

EFT Duygusal Özgürleşme Tekniği

Mürüvvet Murat
Sistem Yayıncılık

Bu kitap dünyada hızla yayılan ve birçok insanın yaşamında olağanüstü değişiklikler yaratan bir teknik EFT Türkçe adıyla "Duygusal Özgürlük Tekniği" üzerine.
Bu tekniği kullanarak hayatınızı daha iyi yaşamanızın önündeki engelleri kaldırabilir duygusal problemlerinizi çözebilir fiziksel problemlerinizin çözümünü hızlandırabilirsiniz.
EFT çok basit bir teknik öğrenmesi de uygulaması da çok kolay. Üstelik kendi kendine uygulanıyor ve yan etkisi de yok. Çocuklar bile kolayca öğrenip kendi kendilerine uygulayabiliyorlar. Kısa sürede sonuç alınan bu teknik neredeyse her alanda etkin olarak kullanılıyor. İşte size kullanım alanlarına ilişkin sadeleştirilmiş bir liste:
* Duygusal rahatsızlıklar: Evham stres kaza sonrası travması takıntılar uykusuzluk kekemelik vs.
* Olumsuz alışkanlıklar: Aşırı yeme yiyecek zafiyetleri ve kilo problemleri alkol ve sigara alışkanlığı tırnak yeme alt ıslatma vs.

* İlişkiler: Çekingenlik utangaçlık ve kendini ifade edememe eleştirilerden aşırı etkilenme kızgınlık öfke kıskançlık vs.

EFT Gizli Potansiyelinize Dokunun Duygusal Özgürlük Teknikleriyle

Phillip Mountrose
Kariyer Yayınları

Bu kitap herkesin gerçek duygusal özgürlük yolundaki engellerinin üstesinden gelebilmek için kullanılabileceği bir dizi güçlü tekniği içermektedir.
Birçok insan EFT -Duygusal Özgürlük Tekniklerini- modern mucize olarak görüyor. Sadece vücudunuzdaki bir dizi noktaya temas ederek bu teknikleri; üzeri örtülü duygularınızı kişisel savunma mekanizmalarınızı ortaya çıkarmak ve derin ilerleme ortaya koyabilmek için kullanabilirsiniz. Bu teknikler oldukça hızlı ve şaşılacak kadar etkilidir. bu kitapta Duygusal Özgürlük Tekniklerinin aşağıdaki konularda size nasıl yardım edebildiğini öğreneceksiniz.
- Mesleki ve yaratıcı engelleri kapsayan korkuların giderilmesi
- Mesleki fırsatlarınızı genişletmek
- Kişisel ilişkilerinizi ve iş ilişkilerinizi iyileştirmek
- Alışkanlık haline gelen arzuların ve istenmeyen davranışların durdurulması
- Kişisel ve duygusal gelişim sürecinizi yükseltmek.
- Hep yapmak istediğiniz; ama bir türlü cesaret edemediğiniz şeyleri deneme cesaretini oluşturmak
- Para konusundaki sınırlarınızı zorlamak ve hayatınızda parasal olarak daha rahat olmak konusunda fırsatlara açık olmak
- Stres ve huzursuzluk öfke ve hayal kırıklığı ve depresyon
- acılardan kurtulmak uykusuzluğun üstesinden gelmek
- Diyalog sorunlarını çözmek ve dahası...

M

milyem

Arkadaşlar son 6 gün. Kitaplar indirime girdi tekrar. 25 aralığa kadar satın alabilirsiniz. Bir çok kitabın fiyatı 5 tlye düştü. Kaçımrayın bu fırsatı.

K

kücükkuyba

Kullanıcı
18 Ocak 2012
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
merhaba ben sesim seninle heryerde adlı kitabı almak istiyorum nasıl irtibat kurabilirz. en kısa zamanda dönerseniz sevinirim :)

U

ucankanat

Kullanıcı
4 Mar 2014
En iyi cevaplar
0
0
Türkiye
Sayın milyen sedona yöntemi kitabınızı almak istiyorum yardımcı olumusunuz.selamlar.