Kış Resimleri....

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası) kategorisinde EmSaL tarafından oluşturulan Kış Resimleri.... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 14,453 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası)
Konu Başlığı Kış Resimleri....
Konbuyu başlatan EmSaL
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan sevdags
Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
Güzel resimler..
ßen kardanadam yapmayı özledim ya :)))
Teşekkürler..

S

sehla

Kullanıcı
5 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
bende çok özledim ya doya doya kartopu oynamayı kardan adam yapmayı sanal da olsa yapayım bari safari ve özleyen tüm arkadaşlara olsun tşk paylaşımın için

B

bıldırcın

hepsi çok güzelde 4. resimdeki kulübeye bayıldım
eline sağlık emsal :)

A

ayben

Teşekkürler yaa özledim karlarda boğulmayı ve ikinci fotoğraf harikaydı... ( Aldım :) )

D

dileklerperisi

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Hepsi çok güzel eşekkürler ama ben sonuncuyu daha çok beğendim ve aldım :)

P

POZİTİF

Kullanıcı
5 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
İZMİR
HARİKA BUNLAR  :D
AMA İZMİRE KAR YAĞMIYO Kİ HİÇ KEŞKE İZMİREDE YAĞSA DA BİZDE KAR GÖRSEK  :'(

R

re-Member

Kullanıcı
16 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
resimler için teşekkürler arkadaşlar.hepsi çok güzell.gerçekten insanın kardan adam yapası geliyo.. :D

kardan adam yapalım
burnuna havuç takalım
üşüyor bu havada boynuna atkı saralım........... :D

not: ::) çocukluğumdan kalma bi şarkı  :) :D

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
insan beyaza hasret kalıyoo gercektn :( özellikle istanbul da yasaynlar cok özledii artkk!!...

A

ayben

Sorma canım yaa küçükken hatırlıyorum okula gidemezdim kar benim dizlerime kadar gelirdi..
Ama bir de şöyle bir durum var ben o zamanlar daha ilkokula gidiyordum boyum zaten kısaydı :)

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
esranur' Alıntı:
insan beyaza hasret kalıyoo gercektn :( özellikle istanbul da yasaynlar cok özledii artkk!!...
:) ben bayramda memlekette dönüşte de bolu abantta gördüm :)) uzaklaşmak lazım bazan..

D

diloş

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
hepsi birbirinden harika sağol paylaştığın için her mevsimin tadı başka oluyor ama beyazın güzelliği bambaşka :)

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ayben' Alıntı:
Sorma canım yaa küçükken hatırlıyorum okula gidemezdim kar benim dizlerime kadar gelirdi..
Ama bir de şöyle bir durum var ben o zamanlar daha ilkokula gidiyordum boyum zaten kısaydı :)
aynen ben de hatrlarım,tabi o zaman küçük oldugumuz için kar dizlerimize kadar gelirdi  :) :'(

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
Safari' Alıntı:
esranur' Alıntı:
:) ben bayramda memlekette dönüşte de bolu abantta gördüm :)) uzaklaşmak lazım bazan..
uzaklaşmak? hersey mevsiminde güsel, kışın kar yagsın güsel ve eglencelii oluyoo... ;)