Kendime yalan söyler miyim testi?

• Konbuyu başlatan turna233
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde turna233 tarafından oluşturulan Kendime yalan söyler miyim testi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,280 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Kendime yalan söyler miyim testi?
Konbuyu başlatan turna233
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan suheda:)
C

ceylan2221984

Kullanıcı
19 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
adana
Dönüşü olmayan noktayı geçmek üzeresiniz. bende bu çıktı turna sağol...

T

tnctrkcell

bu sorular çok saçma ya yani bu sorularla nasıl anladı helal olsun :kahkaha teşekkürler :)

T

turna233

Kullanıcı
17 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
adana
anlıyor valla.ben başka şıkları  da denedim.farklı yorumlar yapıyor :)  :kihkih

T

turna233

Kullanıcı
17 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
adana
İşte farkımızı farkedelim derim ben arkadaşlar.ortak yanlarımız çok ki hepimiz burda toplanmışız :eek:ooh

T

tnctrkcell

makinanın devereleri yanmış olmasın herkese aynı şeyi söylüyo galiba  :kahkaha bana sorun bende söylerim bakın testin sonucu:dönüşü olmayan yolu geçmek üzereseniz  :kahkaha

G

Gozde

Kullanıcı
9 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Lüleburgaz
doğrucu davur gibiyim vesselam
kendime bile yalan söyleyemedim
hastamıyım neyim yaw  :-\

T

tnctrkcell

allah'ım kafayı  yiyorum galiba :)çok özürdilerim turna ya n'güzel bir test konusu açmıştın berbat ettim gitti değil mi?hakikaten çok özüdilerim :)

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Test Sonucu:Ailenizin sizi artık reddettigini düşünüyorsunuz, üstelik haklı olduklarını da biliyorsunuz.
Allah Allah, ben yanlış bir test mi yaptım, yoksa yanlış mı anladım, yoksa yoksa yanlış mı anlaşıldım?  :D :D

T

turna233

Kullanıcı
17 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
adana
tnctrkcell' Alıntı:
allah'ım kafayı  yiyorum galiba :)çok özürdilerim turna ya n'güzel bir test konusu açmıştın berbat ettim gitti değil mi?hakikaten çok özüdilerim :)
önemli değil.yorumlara çok güldüm.konu biraz dağılmış olsada :) ama denersen sende farklı sonuçların da olduğunu görürsün.