kavuşamayanların mısrası :(

• Konbuyu başlatan Kardelen
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Edebiyat kategorisinde Kardelen tarafından oluşturulan kavuşamayanların mısrası :( başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,137 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Edebiyat
Konu Başlığı kavuşamayanların mısrası :(
Konbuyu başlatan Kardelen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kardelen
K

Kardelen

leyla ile mecnun gibi
kerem ile aslı gibi
şirin ile ferhat gibi
bir ibretlik aşk hikayesi
işte benimkisi
sevdim sevimde engeller tıkadı yolumu
canım yandı yandıkça sevdim
sevdikçe sensizlikte yok oldum yarim
leyla gibi
aslı gibi
şirin gibi
kavuşamayan her sevdalı gibi
bende sensiz kalmaya mahkum oldum birtanem
sevipte kavuşamayanlar gibi hayallerime
yazdım seni
hayalimde özledim hayalimde sevdim seni
her ölümüne seven gibi
sevdiği olmayınca nefes alamayan
her yiğitçe sevenler gibi
hasret kaldım sensiz kaldım
ve yok oldum yarim
hala canım yanar kalbim sızlar
içerime akar gözyaşlarım
yüreğim kanarrrr
çünkü hala seviyorum hayalimde bile seni yaşıyorum
seni sana emanet ediyorum ve ben gidiyorum yarim
dur demiyorsun gitmemi istiyorsun
sevsende susyorsun korkuyorsun
sen kerem olmadın
olamadın
ama ben seni leyla gibi şirin gibi aslı gibi sevdim
ve gittim
kavuşamayan iki sevgiliyi mısralarımda yaşattım ve gittim
unutma seni çook sevdim

23 ,31   02 12 2007  kardelen yüreği ile gidenlereeee :(

S

sehla

Kullanıcı
5 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
:'( illa hüzünlendireceksin . çook güzel yine yüreğine sağlık canım  ;)

K

Kardelen

ayyy kıyamam yaa :(  :'( hüzünlenme ama işte biraz öle oldu galiba beğenmene çok sevindim canım yüreğine sağlık güzel yorumun için sevgi ve selametle...

F

fıstık

kavuşamayan iki sevgiliyi mısralarımda yaşattım
mısralarını sessizce içimden okuduğum
yeni bir şiir yazıyorum şimdi
ilk mısrasına ceylan gözlerini yazdım
ardından söylediğin ilk cümleyi
sonra da son cümleni
'elveda' deyişini yazdım
şimdilerde ise yokluğunun acısını
sensizliğin elemini yazıyorum
yüreğini bırakıp, yüreğimi almasaydın keşke
gidişin ne zor oldu böyle ikimize de
veda sözcüğü ne yakıcı
seve seve ayrılık ne zormuş meğer
.
ayrılığı yazsamda şimdi
gelişinle noktalayacağım şiirimi
geç kalma e mi...

yüreğine sağlık kardelencim bak bu benden sana hediye olsun ;)  :)

K

Kardelen

çookkkk tşk ederim böyle harika mısralar yüreğime dokunan mısralar hediyenin en büyüğü kabul edilmezmi gönlüne emeğine sevgine sağlık canım bnm allah razı olsun emin ol yüreğim bu şiiiri çok sevdi ve hiç unutmıcak çoook saol tekrar rabbe emanet kal sevgi ve merhametle kal biriciğim :) ....

F

fıstık

canım benim beğenmene sevindim duygularına tercüman olayım dedim, görüyorum ki başarabilmişim ;) sende sağol kardelenim  ;) :)

K

Kardelen

olmazmısın süper oldun diyorum ya yüreğim çok sevdi ve sahiplendi emin ol hayalim olduğunda tekrar bu şiirle karşılaşacaksın canım bnm inş çok saol güzel yüreğin ve düşüncelerin için rabbim iyi niyetinle iyi niyetliller le karşılaştısın cimcimem :)

F

fıstık

hıh buradada bebişim de de tam olsun  :D amin senide Rabb'im hep iyilerle karşılaştırsın inş. canım benim  :)

gülsümaltındiş

gülsümaltındiş

Kullanıcı
20 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
walla beni şiirlerin etkilediği kadar birbirinize karşı duyduğunuz sevgi ve saygıda etkiledi allah muhabbetinizi bozmasın  :)

K

Kardelen

ya arkadaşlar aslında hepinize tek tek alıntı yapıp cvp yazmak istedim ama böyle açıklayarak yazmak daha güzel öncelikle fıstığım sen bebişimsin derim bebişim işte canım :) sen cimcimemsin senin yerin benim yüreğimde bi başka seninle böyle yüreğim çok hoş mutlu bi hal alıyo sohbetinle konuşmanla güzel duan için saol bebişim :p

berrakçım çok tşk ederim beğenmene çok sevindim çok saol rabbe emanet :)

tnctrkcell (... demişsin yani ben bu noktaları çoook fazlası ile güzel cümlelerle süsledim iznin olmadan çünkü bu imla kuralı bitmeyen söylenmeyen cümlelerde kullanır bu yorum ap ayrı bi güzeldi gönlüne yüreğinin güzelliğine sağlık sevgi yolun uzun olsun rabbe emanet kal ...

aybencim saol canım seninde gönlüne sağlık beğenmene sevindim sevgi yolun uzun olsun yolunda güzell insanlar bulunsun  :)

gülsümaltındiş aminnnnnnn ecmain hepimizin güzel kardeşim şiirlerimi beğenmen çok hoşuma gitti çokk saol yüreğine sağlık ayrıca muhabet karşılıklıdır allah hiç bozmasın yüreği güzel insanlarla hep bir arada olmak ümidi ile herşey yürek işidir yürek herkesi sevebilecek kadar yücedir seninde bu yorumun emin ol paha biçilemez kadar güzel geldi bana iyiki varsın saol canım sevgi yolun uzun olsun gerçekler hayallerinden oluşsun en güzel sevgilerde birlikte olmak ümidi ile sevgi ve saygı ile rabbe emanet ...

safariiii :) arkadaşım benim çok saol beğenmene çok sevindim ee kitap gerek artık demi :) rabbe emanet kal kardeşim gönlünün güzellikleri hayatına yansısın ve sen bu deli dolu hayattan nasıl bir güzellik istiyor isen rabbim gönül güzelliğine karşılık istediklerini yoluna çıkarsın kardeşim sevgilerimle ...

arkadaşlar yorum yine uzun oldu ama herbiriniz tek tek paha biçilmez yorumlarınıza değer cümller hakediyoridiniz ben sadece bunu yaptım yorduğum için gözlerinizi hakkınızı helal edin :) kızmayın sevgilerimle ...

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
Kardelen' Alıntı:
safariiii :) arkadaşım benim çok saol beğenmene çok sevindim ee kitap gerek artık demi :) rabbe emanet kal kardeşim gönlünün güzellikleri hayatına yansısın ve sen bu deli dolu hayattan nasıl bir güzellik istiyor isen rabbim gönül güzelliğine karşılık istediklerini yoluna çıkarsın kardeşim sevgilerimle ...
Canım kardeşim benim.. güzel duaların için teşekkür ederim.. Sende iyi ki varsın listemdesin ;)

K

Kardelen

amin kardeşim bi mukabele saol sende iyiki varsın rabbe emanet kal...

A

ayben

aybencim saol canım seninde gönlüne sağlık beğenmene sevindim sevgi yolun uzun olsun yolunda güzell insanlar bulunsun  :)

teşekkür ederim canım benim Allah razı olsun duaların için seninde yolun hep açık olsun ve hep iyi dürüst insanlarla yürüyesin bu yolda Allah'a emanet canım ;)

B

berrak

Kullanıcı
28 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
pembe...
onu bıraktığın yerde midir özleyiş, yoksa senin gittiğin yerde mi? ..
Yoksa, “kendini” götürmediğin zaman mı acır mesafeler?..

kardelen ben teşekkür ederim seninle aynı formda buluşmak beni çok mutlu etti... ::)

K

Kristal

Duygularınıza ortak ediyorsunuz bizleri içten ve yalın anlatımınızla yürek dolusu tebrikler :)

N

n_i_s_a

Canım "kardelen"im benim..sen kardelensin,kardelen yüreklisin eski bi arkadaşımın dediği gibi "aşıklık yiğitliktir."bence kardelen olmakta ayrı bir yiğitliktir..anladın sen beni canım benim..böyle şiirler yazıp beni de üzmeye hakkın yok  :) ;) En emin olana emanet ol yüreği zarif dostum..