Kategori İsteklerini Değerlendirelim

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Fikir Atölyesi kategorisinde Codex tarafından oluşturulan Kategori İsteklerini Değerlendirelim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 294 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Fikir Atölyesi
Konu Başlığı Kategori İsteklerini Değerlendirelim
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zynep
K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Gaziantep
dideM' Alıntı:
Burada böyle bir sayfa olsa, ben eminim en doğrusunu yazmak için araştırma bile yaparlar üyeler
Bu sebepten..
Katıldığın kısmını şimdilik es geçiyorum.

Burada türkçe hakkında o kadar çok konu ve sayfa varki AMA halen daha doğrusu için birşeyler yapanı görmedim.
Sizlerin bizlerin gayretleri olmasa chat sayfaları gibi olucak site.
Bu başlık açıldımmı takibide gerekir.
Ben bu takipten muafım çünkü bilmem :)
Özgürde gelsin zaten okur vakıf olur duruma değerlendirelim bakalım ne olucak.

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Valla benim düşüncemde senin düşüncenden farksız değil Mustafa. Bende oyumu aynen senin gibi kullanıyorum bu konuda.

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Fikir güzel ama kim bu sayfaları denetleyecek?
Sonuçta Sitemiz üye sayısı sizlrinde bildiği gibi artmakta ve onun kontrolu zor olabilir.
Ben çekimserim. :)

( kendimi oy verir gibi hissettim)

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Günaydın.
Kim Kimdir Bölümünde, edebiyatçılarada yer veriliyor ya, acaba Kitap Dünyası Bölümüne bir alt başlık açılamaz mı, edebiyatçıların otobiyografilerini ayırsak?
Sinema ve Tiyatrocuları kendi bölümlerinde tanıyoruz çünkü?

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Kitap Dünyası Kategori'sinde sadece 2 alt başlık var ve ikisidide belli bir konuda kısıtlayıcı. Oysa bu bölümde kitaplarla ve kitap okuma alışkanlıkları ile ilgili konular açılmakta ve de ilgi görmekte.
Rica etsek, bu konu değerlendirilerek bu bölüme bir alt başlık daha eklenebilir mi?

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Zynep' Alıntı:
Kitap Dünyası Kategori'sinde sadece 2 alt başlık var ve ikisidide belli bir konuda kısıtlayıcı. Oysa bu bölümde kitaplarla ve kitap okuma alışkanlıkları ile ilgili konular açılmakta ve de ilgi görmekte.
Rica etsek, bu konu değerlendirilerek bu bölüme bir alt başlık daha eklenebilir mi?
Özgürcüm buradayken bu konu iele ilgilenebilir misin rica etsem?
Çoğunluğun görüşü bu yönde, ben özetledim.

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
Hangi başlıkla açalım?
Açıklaması ne olmalı?

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Okuma Dünyası gibi bir şey olabilir mi? Okumayla ilgili görüşler öne çıktı bugünlerde, tam isim bu olamazda, sen bulursun illa ki.:)
Okumanın yararları, falan filan konuları için.
Bu arada hemen yazayım, kim neredeye eklenen fonksiyonlar pek hoş olmuş.:)

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Tam olarak bizim düşündüğümüz gibi olmasada üyemizin bu fikrine dikkat çekmek istedim;

merto53' Alıntı:
slm.. bu sitede yeni bir alan açsak tartışma alanı yani aklımızda herhangi bir konu hakkında sorularımız olsun, daha çok hakkında  şüphe duyduğumuz konularda sorular olsun mesela felsefik,, konuyu açan kişi soruyu sorsun diğerleride  o soru hakında fikirlerini söylesin    mesela benim merak ettiğim çok sorularım var

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Ben yarın bu başlık altında konuştuğumuz tüm konuların bir dökümanını yapsam, Özo gidene kadar, hayata geçiremediğimiz projelerden bir kaçını hızlıca değerlendirsek?

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
Zynep' Alıntı:
Ben yarın bu başlık altında konuştuğumuz tüm konuların bir dökümanını yapsam, Özo gidene kadar, hayata geçiremediğimiz projelerden bir kaçını hızlıca değerlendirsek?
Yap, değerlendirelim.

Thunder' Alıntı:
Kişisel Gelişim konusunda eğitim dökümanları ve bilgilerinin yer aldığı/paylaşıldığı bir bölüm olsa nasıl olur sizce?
Power Point (.ppt, .psd) gösterileri, videolar (youtube, google video vs.) gibi şeyler mi?

T

ThuNDeR

Kullanıcı
28 Haz 2006
En iyi cevaplar
0
0
Gaziantep
www.osmanmaasoglu.com
Thunder' Alıntı:
Kişisel Gelişim konusunda eğitim dökümanları ve bilgilerinin yer aldığı/paylaşıldığı bir bölüm olsa nasıl olur sizce?
Power Point (.ppt, .psd) gösterileri, videolar (youtube, google video vs.) gibi şeyler mi?
[/quote]

Evet aynen, bende bu konuda iyi bir arşiv var ancak, toplama arşivlerin yanısıra bu siteye özgün alternatif ve Kendini Geliştir imzalı çalışmalar hazırlayabiliriz.
Bu çalışmaları 3-5 kişilik bir ekiple organize edebiliriz diye düşünüyorum..
İmzalı çalışmalar iyi bir reklam olur kanımca..

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
Thunder' Alıntı:
Thunder' Alıntı:
Evet aynen, bende bu konuda iyi bir arşiv var ancak, toplama arşivlerin yanısıra bu siteye özgün alternatif ve Kendini Geliştir imzalı çalışmalar hazırlayabiliriz.
Bu çalışmaları 3-5 kişilik bir ekiple organize edebiliriz diye düşünüyorum..
İmzalı çalışmalar iyi bir reklam olur kanımca..
Bu durumda başı çekeceksen problem yok.
Hatta çok iyi olur.
Bu çalışmaları anasayfada da yayımlarız.

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Zynep' Alıntı:
Zynep' Alıntı:
Cσ∂єx' Alıntı:
Hangi başlıkla açalım?
Açıklaması ne olmalı?

Özgürcüm buradayken bu konu iele ilgilenebilir misin rica etsem?
Çoğunluğun görüşü bu yönde, ben özetledim.
Özgürcüm bu konuda bir karara varsak?
Bu sabah yine bu tip bir konu açıldı, "Kitap Önerileri" konu başlığı altına.

http://www.kendinigelistir.com/forum/index.php/topic,13051.msg169909.html#msg169909

Osman'ın önerisi harika bu arada.

Ve diğer sohbetlerimiz;
Çok hareket getireceğine inandığım iki konu;
Tartışma, beyin fırtınası, münazara... olarak adı konusunda tartıştığımız konu ve röportajlar konusu.
Bunları faaliyete geçiremedik. Bunlar kategori değil biliyorum ama bu sayfada paylaştığımız için buraya yazdım.
Teşekkürler.