Kategori İsteklerini Değerlendirelim

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Fikir Atölyesi kategorisinde Codex tarafından oluşturulan Kategori İsteklerini Değerlendirelim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 297 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Fikir Atölyesi
Konu Başlığı Kategori İsteklerini Değerlendirelim
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zynep
Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
Zynep' Alıntı:
Gül46' Alıntı:
MERHABA DEĞERLİ SİTE YÖNETİCİLERİ SİZDEN MÜMKÜNSE BİR İSTEĞİM OLACAK  ENGELLİLER PLATFORMU ADI ALTINDA ENGELLİLER HAKKINDA DUYGU -DÜŞÜNCELER YAPILAN VE YAPILMASI GEREKEN LER KANUN- GENELGE  VS.  OLSA NE İYİ OLURDU  ŞİMDİDEN TŞK. EDERİM
Bu konuda yararlanabileceğiniz kaynaklar internette mevcut ancak, özellikle engelli çocuklar eğitmeni olarak konuya yaklaşımım biraz daha farklı olabilir benim, ayrı bir başlık olarak değil ama engelli kişilerin gelişimi konularında deneyimler ve bilgiler paylaşılabilir elbette, örneğin çevremizde ki engellilerin başarıları, neyi nasıl başardıkları konuları.
Ancak ben bu konuda ufak bir hatırlatma yapmak istiyorum; Kişinin engeli olabilir ve bu nedenle bazı kısıtlamaları olduğu gerçektir ancak, başarabilecekleri alanlarda çok doğru ve güzel işlere imza attıkları gerçeğini gözardı edemeyiz.
Bu konularda bildiklerimi ve deneyimlerimi paylaşmaktan onur duyarım herzaman.
Abla ne yapalım bu konuda?
VE diğer arkadaşların fikirlerini alayım?

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Ayrı bir bölüme gerek var mı? Ben bu yorumu yaparken bile doğru sözcükleri bulamadım, anlatmak istediğim aslında insanın engelli, engelsiz diye sınıflandırılmasının özellikle Kendi Geliştir'de doğru olmayacağıydı ama onlar biraz hassas olurlar bilirim. Anlamayabilirdi yanıtı yani.
Belki sen bunu belirterek, paylaşımlarını sürdürmesini yazabilirsin.
Bir pas ancak bu kadar güzel atılabilirdi:) Kolay gelsin.

K

Kardelen

Kullanıcı
2 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
ya arkadaşlar bu ne bu cümleyi ben yazmadım ki iyide ciddiyim şaka yapmıyorum ben böyle bi konuya niye böyle alakasız bi msj atıyım halime benim adım bikere kafam karıştı iyimi..ve 12 ocak 2008 de sitedemiydim ben ??

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
12 Ocak'ta tek bu mesajın var?
Şifreni verdin mi bir arkadaşına?

K

Kardelen

Kullanıcı
2 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
ya hatırlamıyorum evet tek msj var bende anlamadım bu benim yapacağım bişi değil güvenli çıkşta yaparım kendi pc dışında kullanınca anlamadımki zepçim ama canım sıkıldı yaaa:(

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Üzme kendini, senin nickinle atılan başka bir mesaj yok zaten.
Ama istersen sen yine de şifreni değiştir.

K

Kardelen

Kullanıcı
2 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
değiştircem şimdi ama çok sinir bozucu alakasızca halime teyze o seniseviyorum bu ne yaa varmı böle bişi allahtan yöneticilere özel bütün site bu saçma yorumu görmedi uff ya neyse fikir için saol canım ya

A

ayben

Kullanıcı
16 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Canım anladım ben o Taha galiba geçenlerde msnden sana selam verdim o cevap yazdı belki de bir anlık dalgınlıkla çıkış yapmadın kaldı o da burdan seni sevdiğini söylemiş baksana halime teyze o seni seviyorum yazmış ;)

K

Kardelen

Kullanıcı
2 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
iyide hayatım olabilirde o nasıl cevap yazma ikonu tıklaması gerekiyo nasıl yaptı onu gerçi bu çoçuk çok zeki yapabilir böle şeyleri ama bana sölerdi neyse olmuş bitmiş değiştim zaten şifremi :)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Kardelen' Alıntı:
halimeteyze o  seniseviyorum.
Cσ∂єx' Alıntı:
Zynep' Alıntı:
Kardelen' Alıntı:
halimeteyze o  seniseviyorum.
Kim Halime Teyze Kardelen? Gül46'mı?
Bir de ne alakası var?
Onu çözmeye çalışıyorum.
Kimse bu halime teyze bende seveyim bari :)
Bir kaç şey yazıcaktım kafa kalmadı valla mesajları okurken.
Daha sonra yazayım kafamı bir toparlayayımda.

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
İtiraf ediyorum valla güldüm. Yaramaz yeğen ortalığı karıştırmıştı.
Burada mesaj olduğunu görünce ciddi bi konu var sandım. :)

Hazır buraya girmişken boş çıkmayayım bari;
Tartışma Platformu Kategorisinin açılmasını ve Gülşah'a Serbest Bölüm'de bir sayfa açılmasını talep ediyorum; "Gülşah'ın Köşesi" olsun adı. Bu konuyu daha önce görüşmüştük ve bana uygun gelmişti.

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
Burada kişileri öne çıkarmaktan çok, insanların gelişimi için konuların, platformların öne çıkarılması mantıklı. Köşe mantığına girersek, döneceğimiz çok köşe ve açacağımız çok başlık olacaktır.

Dolayısı öneri reddedilmiştir.

Tartışma platformunu da Serbest Kürsü altına ya sabit bir başlık ile ya da açılan alt bir kategori ile Haftanın ya da Ayın tartışma konusu şeklinde açmayı planlıyorum.

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Cσ∂єx' Alıntı:
Tartışma platformunu da Serbest Kürsü altına ya sabit bir başlık ile ya da açılan alt bir kategori ile Haftanın ya da Ayın tartışma konusu şeklinde açmayı planlıyorum.
Azıcık süslesekmi tartışma yerine münazara desek :)
Dahamı cazip olur  aynı anlam taşıyoda sadce sesli pardon yazılı düşünüyorum.

Ve ilk etapta dediğin gbi serbesti kullanabiliriz bir nevi küvez olarak ama iyi giderse ayrı bir kategoride açabiliriz gibime geliyor.
Tartışma yada münazara hangisi olursa artık.
Fena olmaz bence tabi orası için bölüm kuralı gerekir.
Yani azda olsa öserk bir kategori olabilir hala yazılı düşünüyorum....
Neyse daha yazarım yeri eldiğinde abi.

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Münazara iki farklı grubun yarışma adı altında tartışmasıdır. Gruplara mı ayıralım üyeleri demek bu? Her birine başkan seçelim kapıştıralım mı?

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Zynep' Alıntı:
Münazara iki farklı grubun yarışma adı altında tartışmasıdır. Gruplara mı ayıralım üyeleri demek bu? Her birine başkan seçelim kapıştıralım mı?
Konu tartışılıcaksa elbette lehte yada alehte olucak insanlar vardır.
Ki özgür ayın yada haftanın tartışma konusu demiş.

Herkes kendince ne katarsa katsın orası beni ilgilendirmiyor.
Aslında ben ellerine silahta vereyim diyorum canı sıkılan birbirlerine sıksın.
Yada serbeste bir ring kuralım insanlar kelimelerle birbirlerini yumruklasın.
Hakaret 10 puan.
Küfür 100 gibi de puanlamalar yapalım diyorum.
Yönetici olarakta tarafların antrenorlüğünü yapalım.

Herkes bir taraftır helede Ortada tartışılmaya sunulan bir konu varsa.
Münazara, bir konuda karşıt görüşleri savunan takımların fikirlerini çarpıştırdıkları bir tartışma platformudur.

Ve münazara sadece 2 grupla yapılmaz fazlası ilede yapılır.
Konu hakkında fikri münazaralara girersin herkes fikrini söyler.

Hepimiz aynı görüşte isek böyle bir kategoriye gerek yok.

Teşekkür ederim.