Karımı öldürdüm Bi Sorun Niye.?

  • Konbuyu başlatan zuzu835
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde zuzu835 tarafından oluşturulan Karımı öldürdüm Bi Sorun Niye.? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,654 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı Karımı öldürdüm Bi Sorun Niye.?
Konbuyu başlatan zuzu835
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan tutankhamon
Z

zuzu835

Kullanıcı
26 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Sonunda katil oldum.. öldürdüm karıyı.. bu mektubu da yazıyorum ki bunalımdan çıkamaz intihar edersem beni anlayan birileri olur belki... Bakın karıyı neden öldürdüm anlatayım.. herşey 2 yıl önce bu mahalleye, daha dogrusu apartmana taşınmamızla başladı... karım yeni komşular edindi.. altımız üstümüz geveze kadınlarla doldu, gelgitler günler münler başladı bilirsiniz işte muhabbeti.. Bir gün alışveriş yaptım eve döndüm. Elimde bir torba dolusu erzak Zaten trafik yüzünden burnumdan soluyorum. Eve girdim. Karıma gülümseyerek konuşmaya başlıycaktım ki, bana şöyle dedi:

- Kazım bu ne bu?
- Erzak karıcım, alışverişten geliyorum.
- Erzak anladık da neden bu kadar?
- Eh işte bi kaç gün yeticek kadar, haftasonu süpermarkete gideriz.
- Yandaki komşunun kocası hergün iki file dolu geliyo senin haberin var mı?

Cok şaşırmıştım. Böyle bir huyu yoktu bu kadının. Ses etmedim. Ertesi gün iki torba doldurdum geldim. Bir buket de çicek.. ne dese bayılırsınız?

- Kazııııııım bu ne bu?
- Sana çicek getirdim karıcım.
- Onu anladık, neden 8 tane gül?
- Sen seversin...
- Hayır işte. Ben orkide seviyorum. Karşı komşumuz daha dün karısına 3 tane tabak kadar orkide bulmuş getirdi, senin haberin var mı?

Yahu ne oluyor bu karıya.. eskiden böyle diildi. Daha ertesi gün bir orkide buldum, elim yine dolu 2 file, bi de ne zamandır istediği klasik müzik kasetlerini aldım geldim.....

- Kazııııııııım bu ne bu?
- Orkide, istemiştin ya hani!
- Hayır onu demiyorum, bu kasetler.
- Haa senin cok istedigin kasetler vardı ya hani.
- Aaaa ben sana bunları al mı dedim? Ben bunları seviyorum dedim.
- Ama karıcım.
- Ama mama istemem. Ben istemeden bişey alınmıycak! Hem bana CD alıcaksın bundan sonra. Bütün apartmanda CD calamayan bi ben kaldım. Bundan sonra CD alınacak bu eve.. Bak haftaya günüm var. Hemen CD istiyorum.

- Hanııııııım bak sana ne aldım!
- Aaaa Kazım?
- şaşırdın ve çok sevindin di mi?
- Bu ne bu?
- Sanyo müzik seti hem de CD caları var. Bak bunlar da CD'ler.
- Kazım sen ne müsrif ve işe yaramaz bi herifsin?
- Ne oldu karicim?
- Sanyo alinir mi hiç?
- Neden ki Sanyo'da bişey mi var?
- Tabi ki, apartmandaki herkesin Sony'si, Pioneer'i var. Ben nasil göstericem bunu millete. Uhü uhüüü. Hüngüüüürrrr. Bunun watt'i da düşük. Superbass'i da yok. Uhüüüü, sen beni sevmiyorsun, ühhüüüüüüü.... Allalaaa, kariya bak yaa, nereden ne buldu şimdi? Hem nerden ögrenmi$ duymuş bu abudik gubidik laflari? Ulan karilar kendi aralarinda superbass'dan mi konuşuyolarr? Yoksa devir degişti de ben başka bi cagda mi yaşiyorum, nedir yarabbim bu karabasan.. gittik Sony ile degiştirdik tabi. 3D-Deepbass'lisini aldik, hanim hava aticak İNŞALLAH. Sony alanlara da cep telefonu veriyolarmiş iyi mi? Hem de hatti karti bedava. Eh hanim hakliymiş demekki. Gerci iki kat para ödedim ama bedava cep telefonu verdiler, o da aradan cikti Hemen eve koşarak döndüm:

Haniiiiiiiimmm baksana cep telefon hediyesi de varmi$!
- Kazim?
- Gulp!
- Bu ne bu?
- Ce ce cep tele.... tele.....
- Görüyoruz kör diiliz! Cep telefonu ile kurtulabilicegini mi sandin
bunlar demode oldu artik. Herkesin var cep telefonu. Sen hangi devirde yaşiyosun? Bak alt komşunun kocasi karisina bilgisayar aldi. Hem de internetli. Bi hava atiyo ki sorma. Ben de istiyorum.
- Innngg... Hadi ya?
- Tabi ya, senin bunlardan haberin yok tabi. Elalem uzaya gidicek yakinda.
- Ama karicim biliyosun seneye dü$ünüyoduk zaten bilgisayar falan...
- Anlamam ben. Hemen istiyorum. Haftaya günüm var, gostericem.

Ulan kari esas ben sana yakinda gününü göstericem... ama ses etmedim yine. sonradan düşündüm aslinda hakli, ne göstericek öbür kadinlara? Hemen arkadaşlardan biraz anlayanlara telefon ettim cepten. Ooo amma da meraklisi varmiş bu işin.. hepsi ko$up geldi. Kimi diyo Pentium III al, öbürü diyo modemi 56 olsun, beriki diyo voodoo karti taktir. Eüzibillahimin... Nedir hocam bu Vudu? Gittik bilgisayarciya. Beni evirdi cevirdi elimdekini avcumdakini aldi. Ustünede 3 senet yapti, bilgisayarimizi aldiiik. Dogru eve ko$tum, hanim bayilicak artik, bilgisayarimiz bile var. Komşulara bile yetiştik. Pardon cagi yakaladik diyorum.

Haniiiiiiiiiiiiiimmm!
- Kaziiiiiiiiiiiiiim!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- Hönk?
- Bu ne bu Kazim?
- Oooo... Eeee... 300 megahertz, CD romlu, 56K modemli, ekrani da (dur kacti) hah15 inç
- Kazim!!!
- Neeeee.............
- Kazım sen bir salaksin! Kazim sümsük herif! Bunu mu kakaladilar sana....!!!!
- Ne var kine?
- Kazim bu Pentium II bile diil
- Ama 300 mhz. (Ah keşke öbür arkada$i dinleyip P-II alsaymi$im, işimiz var şimdi)
- Kazim bu Cyrix! Gözün de mi görmedi? Bu olmaz! Etikette "Intel Inside" yazicak..!!!
- Ama karicim ne farki var ki, yokmu$ yani hiç bir farki, bunun da interneti var.
- Istemeeeeeeeeem istemem..... hayatta elimi sürmem. Bu P-III olacak. Hem bunun diski de kucuk. Ben bunun neresine ne download ediyim? Ustteki kom$u bi site bulmuş bütün resimli yemek tarifleri varmiş. Bu diske sigar mi bunlar hiç? Ne bicim adamsin sen Kazim? Beni rezil mi ediceksin elaleme?

Ses etmedim, madem faydali bişey aliyoruz, hanim faydalanicak, belki daha iyi yemek yapar, egdim boynumu gittik degi$tirdik, iki kat para ödedik ama bir PIII-450 aldik. Olsun yaa, biricik karım, ne karilar var her ay bilezik kolye diye tuttururlar. Bu arada sabir ta$ina dönmü$üm catlamak üzereyim........ birkac ay daha dayanabildim, cünkü anlycaginiz üzere bu iş burada bitmedi.. Eve ne getiriyosam bi kulp bulundu, kimden ne gördü ve duyduysa istedi.

Kazim...!!! karşi kom$ular dolby prologic almişlar. Ben de istiyorum.
- Kazim....!!! yan kom$ular CD yazici almişlar. Bana hemen 8X hizlisi alinicak.
- Kazim.....!!! üst kom$ular arabaya GPS taktirmi$lar. taktir cabuk yollarda kaybolmayalim.
- Kazım......!!! iki alttakilere Çarkifelek'ten araba cikti. Bende istiyorum, ara hemen, bana da ciksin !
- Kazim.....!!! iki üsttekiler digital canak taktirtti. Cik catiya sen de tak. Benim yok dedirtme bana...!!!!
- Kazım... !!! Kapicinin karisinin bile DVD playeri var !

Aylar icinde eriyip yitiyordum. Elde avucta kalmadigi gibi bilmem kacinci tüketici kredisini tüketmiş, bellibaşli bütün bankalara borç takmiş, bilmem kacinci kredi kartini baglatmiş vaziyetteydim. Hayret bi şekilde bankalar hala daha geliyolar:

Bireysel hesap acalim,depozitli hesabimiz var, hesabinizda para yokken para cekin, buyrun burdan yiyin.. Ben kafayı yemişim birader borc icinde yüzüyoruz zaten.Ulan peki bu kadar parayi bu apartmandakiler nereden buluyodu? Bir gün karim yine karşima gecti:

- Kazim! Bütün apartmandaki kocalarin yan geliri var senin neden yok? Rüşvet mi yersin, mafya mi olursun, gece işi mi bulursun, ne yapicaksan yap, ben anlamam!
Bi tokat caktim ki ben bile inanamadim. Kari boylu boyunca yerdeydi.
- ...
Kariyi eşşek sudan gelene kadar dövdüm.Ambulans cagirdim, dogru hastaneye. Bir süre korktum beni sorguya cekerler mi diye ama kari şikayetci olmadi. Haftaya taburcu oldu geldi. Eve girer girmez:

- Kazim, ALLAH belacigini versin herif!
- Ne var lan yine ne?
- Beni sigorta hastanelerinde süründürdün, ALLAH da seni tene$irlerde süründürsün!
- Ne diyon kari ne diyon seennnnnnnn.....!!!!!!
- Karşi komşunun kocasi karisini özel saglik hastanesinde baktirmiş gül gibi! Millet karisini dövüyo ama özel hastanelerde özel odalarda baktiriyo. Beni rezil ettin ele güne!
- Ha?
- Yan komşu var ya, dövmekle kalmami$, ayaklarini da kirmiş karisinin, sen ne biçim herifsin? Gücün mü yok? Iktidarin mi yok? Sen ne bicim ERKEKSIN heriiiiff!

Bunu duydum ya gözüm dönmüş. Ne kendimi biliyorum ne olanlari hatirliyorum. Kariyi 39 yerinden bicaklayip serdim yere. Ustüne15-20 bicak daha saplamişim, bicak saplanmadik yerim kaldi demesin diye!
Işte böyle... Saniyosunuz ki herşey cözümlendi. Hayir. şimdi hapisteyim fakat daha kötü durumdayim. Her gece kabus görüyorum. Karım her gece rüyama giriyo.... Bana ne diyo biliyo musunuz?
- Kazim ...
Yok, boşverin. Söyleyip sizi de deli etmiyim şimdi. Neyseki yalniz diilim. Ust komşum üst ranzada, alt komşum alt ranzada, yan kom$ular da yan koguştalar...
 
Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Okudum sanki daha önce ama bulamadım.
Teşekkürler.
 
Z

zuzu835

Kullanıcı
26 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
bende  arattım bulamadım paylaşmak istedim:)
 
E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
;D ;D ;D Süoer yaaa Kazım sen çok yaşa.. Bizde bulsak Kazım gibi birini yaa :D :D :D
 
Z

zuzu835

Kullanıcı
26 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
yok böle  bi kazım  modeli  bulan varsa tbrklr:)
 
Üst