Karayip Korsanlar (4) Gizemli Denizlerde

• Konbuyu başlatan asukaki
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sinema kategorisinde asukaki tarafından oluşturulan Karayip Korsanlar (4) Gizemli Denizlerde başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,956 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sinema
Konu Başlığı Karayip Korsanlar (4) Gizemli Denizlerde
Konbuyu başlatan asukaki
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan asukaki
A

asukaki

Kullanıcı
23 Eki 2009
En iyi cevaplar
0
0
Trabzon

Johnny Depp’in başrolde Jack Sparrow karakterini canlandırdığı Karayip Korsanları serisinin son filmi ‘Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides’ın fragmanı yayınlandı.
İKİ YENİ İSİM
Beyazperde’nin haberine göre bu bölümde yönetmen Rob Marshall başta olmak üzere filme iki yeni isim daha katıldı: Ian McShane ve Penelope Cruz. McShane filmde ünlü korsan Kara Sakal’ı, Cruz ise Jack Sparrow’la (Johnny Depp) mazisi geçmişe dayanan Kara Sakal’ın kızı Angelica’yı canlandırıyor.
Teaser’dan anlaşıldığı kadarıyla, denizkızları, zombiler ve daha birçok eğlenceli karakterin yer aldığı ‘On Stranger Tides’ serinin en iyisi olmaya aday…
HEDEF GENÇLİK PINARI
Kaptan Jack Sparrow ve Barbossa’nın bu sefer Gençlik Pınarı’nı bulmak için birbirleriyle yarışacakları son maceraya, bu bölümde Kara Sakal’la birlikte geçmişten gelen bir kadın da (Penélope Cruz) dâhil olacak.
Serinin ilk 3D filmi olan ‘Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides’ 20 Mayıs 2011′de ABD’de vizyonda.
Karayip Korsanları 4 Gizemli Denizlerde (Türkçe Altyazı)
//////////////////////*********************////////////////////////********************/////////////////*************
Bütün serilerini zevkle izlediğim bir film. Yenisinide merak bekliyorum hemde 3D li gelecekmiş daha bir güzel olacağını düşünüyorum. Ki Jonny Deep'in burada ki rolü ve performansı gerçekten çok iyi zaten ödülde almıştı bu filmden sonra. Neyse tarih 20 mayıs hele bir gelsinde. ;)

Y

yadois

Kullanıcı
20 Şub 2010
En iyi cevaplar
0
0
şimdi benim bu yazıya yorum yapmazsam olmaz hele ki 4. sünü sabırla bekleyen biri olarak. ilk üç filimde birbirinde güzeldi, bu filminde güzel olacağını tahmin ediyorum.  jack sparrowun o yürüyüşünü, kollarını  yanlara açarak koşmasını ;D çok özledim gerçekten çok sevimli

A

asukaki

Kullanıcı
23 Eki 2009
En iyi cevaplar
0
0
Trabzon
yadois' Alıntı:
şimdi benim bu yazıya yorum yapmazsam olmaz hele ki 4. sünü sabırla bekleyen biri olarak. ilk üç filimde birbirinde güzeldi, bu filminde güzel olacağını tahmin ediyorum.  jack sparrowun o yürüyüşünü, kollarını  yanlara açarak koşmasını ;D çok özledim gerçekten çok sevimli
Katılıyorum gerçekten müthiş bir performans sergiliyor bu filmde :)Ayrıca komedi bilim kurgu ortaya karışık gibi :)