Karakalem Çalışmaları..

• Konbuyu başlatan Paradoks
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası) kategorisinde Paradoks tarafından oluşturulan Karakalem Çalışmaları.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 34,736 kez görüntülenmiş, 71 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası)
Konu Başlığı Karakalem Çalışmaları..
Konbuyu başlatan Paradoks
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan musta67
I

ibrahimcaca

Kullanıcı
8 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
denizli
GÜZELMŞ NE DEMEK HARİKA MESLEK NE KARDEŞİM

K

Kardelen

süper paylaşım için tşkler alican harika emeğine sağlık :)

T

TyHKe # JaspeR

Kullanıcı
24 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0

gercekten cok güzel tebrikler Allah yolunuz acık etsin

M

merviş

Kullanıcı
30 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
afyon
sondan ikici resmi tam anladım.Ama güzeldi tşk :)

D

dodo

Kullanıcı
28 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
denizli
Çalışmalarınız çok güzel :) Arada ben de yapyorum ama sizinki kadar güzel değil.

P

Paradoks

Tesekkürler ederimm arkadaslarr hepinizee... :) bu arada ibrahimcaca ögrenciimm ben.. ;)

B

buLut

Kullanıcı
29 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
çok güzel çizmişsin alican.tebrik ediyorum seni. ;) sen karakalem insan portresi de çizebiliyosundur.? ;)

P

Paradoks

Daha önce denemedimm... bilmiorum zannedersem cizemem cünkü o resimleri canım cokk sıkkın oldugu bi günde cizmistimm.. Tekrardann cizebilecegime dahi süpheci gözlerlee bakıorumm.. :D

B

buLut

Kullanıcı
29 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
::)resimlerde gizli anlamlar yüklü özellikle son 2 resmi çok beğendim.üzerine çok konuşma yapılabilecek derin anlamlar yüklü,güzel çizilmiş resimler..ama bence  sen güzel insan portresi de çizersin ;)bende canım sıkıldığında kendimce karalarım çizerim ama bişeye benzemez benimkiler :D
ama  bence sen deneyebilirsin alican insan portresi  çizeceğine inanıyorum ;)

P

Paradoks

Üzerimee özgüven serpistirminizden dolaı minnettarım ama ben inanmıorum cünkü ilgim olmadıgından dolaı olsa gerek. Ama bunlara benzer cizebilirimm aslında cönülürkükleri düsük cıkmıs gölgeler belirli degil özellikle birinci resim bozukk cıkmıs diebilirizz.. :-\

Sizde cizebilirsiniz eger gercekten istiorsanız. Ben o eli cizmek icin bir saat ugrasmısımdır belkidee... ;)

B

buLut

Kullanıcı
29 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
hepsi  gayet güzel çıkmış resimlerinin ;)benim resimle ilgim yok ama deşarj olmak, içimi boşaltmak için,yapmak istediğim bir uğraş.ama senin de dediğin aslında isteyince yapılabilinir....ama bence bu konuda istekten çok yetenek önemlidir.insanın içinde yeteneği ve resme yatkınlığı olmalı sonra resim yapmak istemeli ve yapmalı..yani en başta resme yatkınlığı olmalı insanın ki bu her insanda olmaz.demek istediğim sende yetenek ve yatkınlık var ve sonrası zaten gelir ;)..emeğine sağlık..farklı çalışmalarını bekliyoruz.. ;)teşekkürler.. ;)

P

Paradoks

buLut' Alıntı:
hepsi  gayet güzel çıkmış resimlerinin ;)benim resimle ilgim yok ama deşarj olmak, içimi boşaltmak için,yapmak istediğim bir uğraş.ama senin de dediğin aslında isteyince yapılabilinir....ama bence bu konuda istekten çok yetenek önemlidir.insanın içinde yeteneği ve resme yatkınlığı olmalı sonra resim yapmak istemeli ve yapmalı..yani en başta resme yatkınlığı olmalı insanın ki bu her insanda olmaz.demek istediğim sende yetenek ve yatkınlık var ve sonrası zaten gelir ;)..emeğine sağlık..farklı çalışmalarını bekliyoruz.. ;)teşekkürler.. ;)
Rica ederimm... ;)