Kadınlar ve erkekler...

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan Kadınlar ve erkekler... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,885 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı Kadınlar ve erkekler...
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aykut03
S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
   “Ayrılıktan sonraki erkek konuşmaları”

1.ADIM: Ohhh yaa kurtuldum... Niye yemişim o kadar zamanı bu kızla?...
2.ADIM: Bu ayrılığın şerefine biraz gezip tozayım, ne öyle arkadaş bir yere bırakmaz...
3.ADIM: Bu akşam da iyi gezdim haa... Gerçi bu aralar sürekli dolaşıyorum, sıkıcı sanki...
4.ADIM: Aslına çok yüklendik kıza... O kadar da kötü biri değildi...
5.ADIM: İyiydi valla iyiydi... Ama ne bileyim bir şeyler bitmişti işte...
6.ADIM: O şimdi burda olsaydı şöyle şöyle derdi... Zaten şu zaman da benzeri bir şey olmuştu böyle demişti...
7.ADIM: Baba özlüyo muyum ne?... Yok canım değildir, daha neler?... Kurtulana kadar neler çektim...
8.ADIM: Yok abi nerden çıkardın... Sevmiyorum valla, hem bitti geçti...
9.ADIM: Yav bitti işte, ne ısrar ediyorsun... Nerden çıkarıyorsun aşık olduğumu falan?...
10.ADIM: Seviyorum abi yaa... Valla ne büyük eşşeklik etmişim ben... Nerde la benim telefon?... Çok üzdüm kızı çoook...

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
  Konuşmama Cezası

Bir karı koca evde problemler yaşamaktaydı ve birbirlerine
konuşmama cezası uygulamaktaydı. Aniden adam ertesi gün
karısının kendisini sabah
5:00da iş için bir uçuşu olduğundan uyandırması geektiğini hatırladı.
Sessizliği ilk bozan (ve KAYBEDEN) kendisi olmamak in, bir kağıdın üzerine
"Lütfen beni sabah 5:00da uyandır." yazdı ve notu karısının bulabileceği bir yere bıraktı.
Ertesi sabah, adam uyandı ancak saatin 9:00 olduğunu ve uçuşu kaçırdığını farketti.
Çok kızdı, tam karısının onu neden uyandırmadığını soracakken yatağın yanında bir parça kağıt buldu.
Kağıtta "Saat 5:00. Uyan" yazmaktaydı.
Erkekler bu tip yarışmalar için yeterli donanıma sahip değiller.
Allah erkeği kadından önce yaratmış olabilir, ancak
şaheserden önce her zaman bir kaba taslak vardır..

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Mükemmel erkek nasıl olur

>> Özel günlerde eşine “Hadi seç şurdan hediyeni, şimdi benim aldığımı beğenmezsin” demiyorsan...
>> Çoraplarını attığın yerlerden kokularını takip ederek bulmuyorsan...
>> Kapı kolarının ve mobilya kenarlarının dilek ağacı olmadığını anlayıp, kıyafetlerini asmıyorsan...
>> Duş alırken banyo takımlarını kaldırıyor ve su içinde bırakmıyorsan...
>> Kirli çamaşırlarını banyoya kadar getirdiğine göre kirli sepetinin üstüne değil içine koyuyorsan...
>> Senden yardım istendiğinde “Bana söyleyene kadar şimdiye yapmıştın” demiyorsan...
>> Ara sıra “Eline sağlık... Bu sana çok yakışmış... Teşekkürler... Bugün neler yaptın ve hatta çok ileri giderek “Seni seviyorum” diyorsan...
>> Alışverişe gittiğinizde mağaza önüne gelince sigarını yakıp, hadi sen gir işini hallet ben burada bekliyorum demiyorsan...
>> Kadınların da acıkan, yorulan, uyuyan bir insan olabileceğini ve robot hizmetçi olmadığını anlıyorsan...
...Mükemmel bir erkeksin...

Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
mükemmel erkek tarifini beyendim güzelmiş varmıdır tarife uyan biri  :)ayrılıktan sonraki erkek konuşmalarınada katılıyorum çünkü aynı şeyi bi arkadaşımdan bizzat gördüm en iyisi ellerindekinin kıymetini bilsinler sonunda onuda arar hale geliyolar gerçi bu durum biz bayanlar içinde geçerli

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Mükemmel erkek vardır heralde bir yerlerde özlemcim:) Çıksada sobelesek.... :D

M

muhal

Kullanıcı
13 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
mükemmel erkekvardır ,umut ettiğinize göreeee....
ama ideal kadın mevcutmu o bilinmiyorrrrrrr:))sorunun kökeni burda heraldeeeeee
sobelemek için görmek lazımmmm....su perisiiiii......

Z

zuluuuummm

Kullanıcı
9 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
izmir
walla bu tarıf bence her erkege uyuyo yorumlardan da gercek yasantıda uygulandıgı goruluo zaten :p

E

efsuslum99

Kullanıcı
24 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
KAHRAMANMARAŞ
Üf yaa evlenmek istiyorumm ama nerdeyse çıkmıyor bir türlüü daha bulamadık  ne tembel kızmışş yaa

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mükemmel erkek ve kadınlar herzaman evlidir,birileri tarafından sobelenmiştir :p :p

V

vega

Kullanıcı
24 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Diyarbakır
ztn problem mükemmeliyetçilikte  değilmi neden mükemmel birine aşık olalımki önemli olan karşımızdakilerin kusurlarını sevebilmek ve o  hatalara aşık olmak değil mi?

T

turtur

Kullanıcı
8 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
... Ne  “Ayrılıktan sonraki erkek konuşmaları” ne de "Mükemmel erkek nasıl olur" cümlelerine katılıyorum doğrusu...   

E

eniseoz

Kullanıcı
27 Eyl 2010
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Erkeğinde kadınında mükemmeli olmaz gönül kimi seviyorsa mükemmel odur bence