KADIN PSİKOLOJİSİ

• Konbuyu başlatan bıldırcın
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde En Son Okuduğum Kitap kategorisinde bıldırcın tarafından oluşturulan KADIN PSİKOLOJİSİ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,859 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı En Son Okuduğum Kitap
Konu Başlığı KADIN PSİKOLOJİSİ
Konbuyu başlatan bıldırcın
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan bıldırcın
B

bıldırcın

Eğer "Kadınları anlayamıyorum" diyorsanız bu kitap tam size göre :)
Prof. Dr. Nevzat Tarhan ın yazdığı "Kadın Psikolojisi" adlı kitapta cevabını bulamadığınız bir çok soruya yanıt bulacaksınız...

D

dileklerperisi

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Bazen ben bile çözemiyorum ki kendimi.
Teşekkürler Bıldırcın.

B

bıldırcın

Rica ederim arkadaşlar..
Bayanlar da okumalı mutlaka
Çünkü kitapta yanlızca kadınlar hakkında değil erkek yapılarıyla ilgili de bilgiler veriyor..
Şiddetle öneriyorum :D

D

dileklerperisi

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
bıldırcın' Alıntı:
Rica ederim arkadaşlar..
Bayanlar da okumalı mutlaka
Çünkü kitapta yanlızca kadınlar hakkında değil erkek yapılarıyla ilgili de bilgiler veriyor..
Şiddetle öneriyorum :D
Yapacak bir şey yok okuyacağız artık :)

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Sağol Nihalcim. ;)

Çalışmadığım dönemlerde Nevzat Tarhan'ı TV programından takip ediyordum.Anlatım tarzı ve örnekleriyle o kadar yalın,sade ve basit anlatıyorduki anlamamak değişmemek mümkün değildi.Özellikle kişisel problemlerde verdiiği örnekler süperdiii

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Kadınları anlamak için kitap okumak yetse idi bilmiyorum artık.
Bu tamamen farklı bir durum bence kadını kitap gibi okumak gerek daha mantıklısı bu olsa gerek her kadınında başka bir kitab oldugunu düşünürsek :)

Biz erkeklerin işi zor.Ama bu kitap kadınları anlamamız için bir YOL değil en azından bence gidilebilir yol değil.Aklıma kemal sunalın bir filmi gelio şimdi çapkın erkek kitabı okuyodu hehehhe.
Yinede paylaşım için saol bıldırcın

B

bıldırcın

Rica ederim Korsan..
Aslında haklısın bizleri anlamaya kitap falan çare değil bazen ben bile anlayamıyorum kendimi :D
Yanlız kitaptaki bazı tavsiyeler dikkate değer..
Ne kadar işe yarar bilemem artık ::)

B

bıldırcın

Gülşah' Alıntı:
Sağol Nihalcim. ;)

Çalışmadığım dönemlerde Nevzat Tarhan'ı TV programından takip ediyordum.Anlatım tarzı ve örnekleriyle o kadar yalın,sade ve basit anlatıyorduki anlamamak değişmemek mümkün değildi.Özellikle kişisel problemlerde verdiiği örnekler süperdiii
O programları bende izliyordum..Şimdilerde var mı bilmiyorum ama olsa güzel olurdu..Özellikle evli çiftler için güzel tavsiyeleri vardı hocanın..