kadın=keman=aşk üçlüsü...

• Konbuyu başlatan ahtapot
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sanat kategorisinde ahtapot tarafından oluşturulan kadın=keman=aşk üçlüsü... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,303 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sanat
Konu Başlığı kadın=keman=aşk üçlüsü...
Konbuyu başlatan ahtapot
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan crt
A

ahtapot

Kullanıcı
2 Kas 2010
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
keman sizce aşk mıdır arkadaşlar??ben kemanla kadını birbirinden ayıramıorum.ikiside aşkın ta kendisi bence...iki[glow=red,2,300]side anlatılmaz yaşanır ne dersiniz..? ;)[/glow]

[eklenti yönetici tarafından silindi]

T

turtur

Kullanıcı
8 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
keman kesinlikle eşsiz bir çalgı katılıyorum.müzik hayatımdır..dinlediğim hemen hemen her müzik dalında keman vazgeçilmezimdir...ben piyano-keman ver aşk 3lüsünü tercih ediyorum ;D

P

prenses35

Kullanıcı
23 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
36
İzmir
keman denilince aklıma ilk Farid farjad geliyor :)
kadınla keman birbirini bütünleyen diyebiliriz sanki :)
ama her kadın keman sesini sevmeyebiliyor,bu her kadın için geçerli değil yani..

A

ahtapot

Kullanıcı
2 Kas 2010
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
turtur' Alıntı:
keman kesinlikle eşsiz bir çalgı katılıyorum.müzik hayatımdır..dinlediğim hemen hemen her müzik dalında keman vazgeçilmezimdir...ben piyano-keman ver aşk 3lüsünü tercih ediyorum ;D
aynı düşünceleri paylaşmak ne hoş  :) senin üçlüde fena değil hani  ::)

crt: turtur dan önce ben dinledim sanırım dediğin kadar var bende hemen telefona aktrcm  O0

A

ahtapot

Kullanıcı
2 Kas 2010
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
prenses35' Alıntı:
keman denilince aklıma ilk Farid farjad geliyor :)
kadınla keman birbirini bütünleyen diyebiliriz sanki :)
ama her kadın keman sesini sevmeyebiliyor,bu her kadın için geçerli değil yani..
tabiki her kadın sevmeyebilir  :) şunu söylemek istemiştim kemanı elime aldığımda nazik bi kadına dokuuomuşum gibi hissediorum çok asil bi sesi var ::) ::)

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
ahtapot' Alıntı:
crt: turtur dan önce ben dinledim sanırım dediğin kadar var bende hemen telefona aktrcm  O0
Sevgili ahtapot:)
Beğenmene sevindim ..
Kendi sitemde ,ofiste,bulunduğum her ortamda bu parçayı dinlemeri telkininde bulunuyorum..
Bence müthiş bir eser, dinlerken sakinleşiyor  deryayı ummanda adeta kaybolup gidiyorum desem abartmış olmam hane:)

A

ahtapot

Kullanıcı
2 Kas 2010
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Sevgili ahtapot:)
Beğenmene sevindim ..
Kendi sitemde ,ofiste,bulunduğum her ortamda bu parçayı dinlemeri telkininde bulunuyorum..
Bence müthiş bir eser, dinlerken sakinleşiyor  deryayı ummanda adeta kaybolup gidiyorum desem abartmış olmam hane:)

ne desen yeridir gerçekten  :D :D

[/quote]

T

turtur

Kullanıcı
8 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
crt' Alıntı:
Turtur:)
öyle ise  bu parçayı dinlemeni istiyorum..  telefonumda  pc de kayıtlı , dinlerken adeta dünyam değişiyor ..
Çok uğraştım bağlamada çalamıyorum..
Gerçekten çok etkileyiciymiş crt.kalbe dokunan duygusal bi müzik olmuş.teşşekkür ederim paylaştığın için..aslında biraz daha yavaş tempoda çalınabilir bağlamada .bilemiyorum.Ayrıca bağlama kültürüme çok yakın bi çalgı bende çok severim.. :)

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Sevgili Turtur:)Beğenmene sevindim..
Hani derlerya müziğin dili-dini ırkı olmaz evrenseldir..
İşte buna güzel bir örnek..
Bakın İranlı keman virtüözü Ferid Ferjad'ı (Kemanı ağlatan adam)aynı duyguları paylaşabiliyor  beğeni ile dinliyoruz.

Ha bu arada bağlamada çalmayı tekrar deneyeceğim umarım az da olsa başarırım..:)