KAÇ LİRA DEĞERİNDEYİZ?..

• Konbuyu başlatan dürrüşehvar
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Araştırma Sonuçları kategorisinde dürrüşehvar tarafından oluşturulan KAÇ LİRA DEĞERİNDEYİZ?.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,696 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Araştırma Sonuçları
Konu Başlığı KAÇ LİRA DEĞERİNDEYİZ?..
Konbuyu başlatan dürrüşehvar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Düş
D

dürrüşehvar

Kullanıcı
14 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bir kimyagerin araştırmalarına göre insanın değeri komik denecek kadar düşük olup adeta sudan ucuzdur.Çünki vücudumuzda 7 kalıp sabun yapacak kadar yağ,orta boyda çivi yapacak kadar demir,ancak bir kahve fincanını dolduracak kadar şeker,bir tavuk kümesini boyayacak kadar kireç,2000 kibrit yakacak kadar fosfor,ufak bir topun atımına yetecek barut için potasyum bulunmaktadır.Madde itibariyle bu kadar ucuz olduğu halde tek bir organını bile dünya'ya değişmeyen insan,kendisine verilen bu değerin kıymetini bilmeli ve yine kendisine kainatın dilenciliğinden kurtarıp,bütün mahlukatın sultanı yapan Zat'a karşı kulluk vazifelerini yerine getirmelidir.Aksi takdirde gerçek değer kokuşmaya mahkum,birkaç kilo et,birkaç litre kan ve bir yığın kemikten ibaret kalacaktır..

O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
güzelliğin on par etmez bende ki bu aşk olmasa :)

H

hacer

Kullanıcı
18 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
kocaeli
çok güzeldi teşekkürler bir tek değerli olan kalbimiz sanırım oda ne için çarptığına göre değişir herhalde ??? ???

F

fıstık

kokuşmaya mahkum,birkaç kilo et,birkaç litre kan ve bir yığın kemikten ibaret kalacaktır...
en kötüsü bu olsa gerek Rabb'im bizleri öyle olmaktan korusun, bizleri biz etsin inş. (amin)
dürrüşehvarcım bize ne olduğumuzu hatırlatan bu muhteşem paylaşımın için teşekkürler  :)

I

ibrahimcaca

Kullanıcı
8 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
denizli
TŞK. EDERİM
BENMİ NE DEĞERDE OLDUĞUMU HATIRLATTIĞIN İÇİN
BENDE KENDİMİ BİE ŞEY SANIRDIM BUNU OKUDUKTAN SONRA ANLAMDIM KİM BEN BİR HİÇMİŞİM :(

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
İnsan, en değer canlıdır bu dünyada..ama sonunda ne olacagımızz bellii..bunu düşünerek yaşamamız gerekir tabii...yoksa kendinizi bir hiç olarak asla görmeyin!, hepimizz cok değerliyiz ve özeliz... ;) sevgiler..

M

menzup

Kullanıcı
9 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
konya
arkadaşlar işte ne kadar ucuz aciz oldugumuza bakın

T

tnctrkcell

σĸyคnцsyค' Alıntı:
güzelliğin on par etmez bende ki bu aşk olmasa :)
güzelliğin on par etmez bu bendeki aşk olmazsa :)doğrusu böyle olacak  okyanusya. aşık veysel in ruhu fatiha istedi heralde :)

D

dürrüşehvar

Kullanıcı
14 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
ilginize ve anlayaşınıza teşekkür ederim..

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Bilimsel başlayıp teist söylemlerle biten üst paragrafı baya ilginç  Alt tarafı  olmasa daha iyi olurmuş ama kişisel tercih tabi

Üst tarafında yazılanlar için çok ilgin bir o kadarda güzel diyor Alt tarafına yorum yapmamayı tercih ediyorum

P

passiflora

Kullanıcı
17 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Bence insan; kimyasının ağırlığı değil, ruhunun derinliği bedelindedir.

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Bencede insan aklının ileriliği yada geriliği degerindedir gerisinin hepsi boş ne kimyası ne ruhu ne fiziği

TABİ bana göre oyle