Japonların kopya çekme yöntemi

• Konbuyu başlatan Kristal
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde Kristal tarafından oluşturulan Japonların kopya çekme yöntemi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,968 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı Japonların kopya çekme yöntemi
Konbuyu başlatan Kristal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ilenay
K

Kristal

Yazıcımızdan alalım kopyacıklarımızı

Şeffaf bir bantla yazılarımızın üzerini bantlıyoruz

Kopyaları kesiyoruz

Bandı ıslatıp kağıttan ayırıyoruz

Kurutalım, okula ıslak ıslak götürmeyelim

Bundan sonrası hayal gücünüze kalmış

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
;D ;D ;D

Gerçekten süper! Keşke önceden öğrenseydim diyecedğim ama ben çok korkağım yapamam:))

K

kabeka

Kullanıcı
17 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
16
İstanbul
helal olsun diyorum başka bir şey demiyorum
cidden zeki bir toplum
böyle devam ederlerse
hükümleri sona erer ama :)

teşekkürler kristal

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Aman kızım görmesin...  :D :D :D
Hayatında bir kez, kopya çekmeden bir dersten iyi not aldığında karşımıza geçip yeminler etmişti; "Ölünüzü göreyim bak vallahi kopya çekmedim!" diye.

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Hayatında bir kez, kopya çekmeden bir dersten iyi not aldığında karşımıza geçip yeminler etmişti; "Ölünüzü göreyim bak vallahi kopya çekmedim!" diye.
;D ;D ;D

Ö

ölüdeniz

Adamlar teknolojiyi her alanda kullanıyorlar helal olsun.abi konu kopya olunca lisedeyken kızların kopya çekme sitilleri aklıma gelirdi. ;D ;D sitiller bende kalsın  ;D ;D teşekkürler Kristal

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
dideM' Alıntı:
;D ;D ;D
Aman kötü örnek olmasın bu arada...
Benim kızım ders konusunda tembel. İstediği zaman başaracağına inancımızda tam ve teşvik ediyoruz ama tembel!
Lisedeyken kendim şikayet ederdim öğretmenlerine, ve bir öğretmeni bana şunu dediydi; "O kadar zekice yöntenleri var ki, biliyorum ama yakalayamıyorum!:("
Bunun övünelecek tek yanı; zekası.
Ama böyle kullanılan zekayı ben reddediyorum!

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Ama böyle kullanılan zekayı ben reddediyorum!
Çok zeki insanlar tembel oluyorlar genelde. Çünkü diğerlerinin 5 kere çalıştığını o bir kerede anlıyor ve bu durumu farkettiğinde işte sorunlar başlıyor. Bu sefer de kendine aşırı güvenden kaybediyor.

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Bu sefer de kendine aşırı güvenden kaybediyor.
Kaybetme durumu bizim başımıza gelmedi çok şükür. :) Ancak, kaybedilen farklı bir şeyi keşfettim ben kızımda, (sürekli kendisini örnek gösteriyorum, birlikte yaşadığım ve yakınen gözlemleme şansım olduğu için elbette) başarılardan sıkılıp, erken doyuma ulaşma ve ufak bir başarısızlıkta aşırı hırçınlık!
Tüm yüzme yaşamı boyunca bir kere ikinci oldu, ve tamamen kendisinden kaynaklanan bir hatayla, madalya almak için kürsüye çıkmadı ve "ben artık bırakıyorum" dedi! Üstelik olimpiyat kadrosundayken!

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Çevredekiler ona yetmediği için, çalışmasa da olduğu için tembel.
Peki siz nasıl açıkladınız ona, nasıl ikna ettiniz sorun olmadığına, bırakmaması gerektiğine?

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
dideM' Alıntı:
Çevredekiler ona yetmediği için, çalışmasa da olduğu için tembel.
Peki siz nasıl açıkladınız ona, nasıl ikna ettiniz sorun olmadığına, bırakmaması gerektiğine?
Çok küçük yaşlarında, kendileri için en doğru olana karar verebilecek olan kişilerin kendileri olduğunu, ancak danışmak istedikleri her konuda, kendilerinden daha deneyimli olan kişilere başvurmaları halinde, kararlarının daha isabetli olacağını öğretmiştim kızlara Didem.
Bu kararı aldığı zaman 17 yaşında, üniversite öörencisiydi.
Ve bu konuda çevresinde en deneyimli kişi antrenörüydü elbette;
"Danıştın mı?"  diye sordum, "evet" yanıtını aldım ve fazla üstelemedim, üzülsemde.
Yanlış kararlar da, yaşam deneyimi olarak olarak artı kazandırır insana.
Çünkü şimdi pişman.:)
Ve artık treni kaçırdı.
Yaşamının bundan sonrasında alacağı kararlarda daha dikkatli olması gerektiğinin farkına vardı sadece. :)
Ve bir şey daha öğrendi; hırsın kararında olduğu zaman başarıya götüreceğini.

Konu sahibinden özür dilerim, konuyu biraz böldüğüm için.

R

roze

Kopyada da kullanmışlar zekalarını. Hiç beceremem ben bu kopya işini :D :D
Teşekkürler, Kristal.

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Hiç kopya çekmedim,şimdiki aklım olsa çekermiydim.. hayır  :)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Biraz önceki okudugum bir yazı"türk olmanın özellikleri" adlı yazıda aynen şunlar yazıyordu

" " Japonları kastederek "adamlar yapmış abi!" demek.

Haksızda degiller hani.. Adamlar yapar abi,zeka fışkırıyor  :D teşekkürler krıstal.. :)

C

catzilla

canım benim ben sana demedim... :))))

resimlere baktım, kopyayı hazırlayana dedim... :D